Roni USP

friendly_leakey

Roni USP

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

pani,kto ma skusenosti s konverziou RONI USP?
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

A este by som doplnil otazku na: USP 45? Kedze je tam rozdiel v rozmeroch voci klasickemu usp, mate niekto predstavu ci je to dopasovatelne?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

majac: dávnejšie som to pozeral na stránke CAA, ale je to iba pre 9 luger/40S&W čiže keby bola možnosť používať .45 acp, asi by ju spomenuli.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Jasne, to som zaregistroval.dokonca som im aj pisal ci je to mozne prisposobit, ale bez odpovede. Pytam sa preto, ze rozdiel v rozmeroch medzi 9/.40 a .45 sice je ale nie priepastny. Takze podla mna je ista sanca roniho dopasovat. Ale nechcem objednat ficurku za 420 ojro a zistit, ze to urobili naozaj nafest a ziadne dopasovavanie sa nekona. Takze si asi pockam kym ho niekto nekupi a potom premeram :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Kto caka ten sa docka, ale v tvojom pripade asi skor nie ako ano :lol:
Dopasovat sa da skoro vsetko i ked na druhej strane by bola skoda sa do toho pustat s neistym vysledkom funkcnosti a to nehovorim o spolahlivosti a presnosti z dlhodobeho hladiska.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Rasto, co myslis, preco je na konci ten smajlik? :-) ja viem, ze sa nedockam. Ale co sa tyka pripadnej upravy, tak by som sa nebal. Ja som sikula :-) . Kazdopadne bez dokladnej obhliadky sa do kupy nepustim... dufam, ze vela napovie aj Roni pre iny typ zbrane. Aspon hrubka a material najdolezitejsich dielov. Ono vela sa da upravit a vela sa da aj vyrobit nanovo. Kazdopadne budem informovat.
friendly_leakey

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

pokial ma USP 45 rovnake vonkajsie rozmeri ako USP9 tak sa tam urcite zmesti.
ak mas zaujem si to okuknut mozeme sa dohodnut a stretnut.ja som z BA.
problem je s dodavkou RONIho ja som na neho cakal skoro rok.
uz ho robia takmer na vsetky zbrane.kamos z ciech ho ma na CZ
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

to quapito: to je velmi dobra sprava. problem ale je, ze .45 je trosku tucnejsia v porovnani s 9/.40. vid napr http://genitron.com/HandgunDB/DB-Compar ... =3547podla tejto stranky by sirka mala byt rovnaka, ale dlzka a vyska je o cca 6-7 mm vacsia. takze preto to chcem vizualne checknut co by obnasala pripadna uprava.
urcite sa ti ozvem a ak budes moct ( a chciet :)) rad by som to niekde do detailov preskumal a pomeral.

zatial dakujem

a som z BA :)
friendly_leakey

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

ziaden problem.ozvy sa.
momentalne mam dilemu na aku vzdialenost to nastrielat.bude stacit cca 20-25m na bezne santenie?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Tak ako mas nastrelenu pistolku 25m je v pohode.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

pani, rozdiel medzi 25 a 50 yard je cca 0.6 palca :) myslim, ze ked to nastrelis na 25 metrov, mas to nastrelene aj na 50. brane pre 9mm L a .40SW. pokial teda nejdes lovit 0.5MOA s pistolou...
zdroj:
http://www.chuckhawks.com/handgun_trajectory_table.htm
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Velmi sa mi paci ten konverzny system na HK USP :twisted: rozmyslam nad tym celkom vazne, kde by sa to dalo objednat, okrem - ?
http://www.1911.sk/sk/predaj/418/roni-k ... p-9mm--40/
Hlavne za mozno trochu rozumnejsiu cenu ?
NA GLOCK som to drzal v ruke a celkom sa mi to pacilo :)
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Xader: priamo od CAA to mas za 420ojro. pripocitas postovne, clo a dph, ktore ti nas milovany stat vyrubi a si +/- na tom istom. este to mozes kupit od Hermesu :), ktory to za prve este na HK nema a za druhe je este o 60 ojro drahsi... myslim si, ze 505€ je dobra cena... mne ked do toho pojde dopasovat .45 asi skonci doma na policke... "0
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

inak aj ked to nie je to spravne vlakno, musim z USPcka vyjadrit ciste nadsenie. preslo mi uz prackami vela koktaveho zeleza, ale toto je laska na cely zivot (dobre, aspon na dlhu dobu :)). nechapem ako som mohol bez USPcka doteraz zit.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Majac, moja rec. USP som mal ako prve, takze ked teraz chytim nieco ine do ruky je to zvacsa.......

Sorry za OT :oops: :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"