HK 45

agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Cena HK45 z pred par rokov bola poznacena dovoznymi poplatkami z USA, kedze sa jednalo o maloseriove zbrane povodne urcene pre armadne zlozky, ktore boli hodene na civilny trh.

Aktualna varka ja vyrabana v Nemecku, vo velkych seriach... Neviem sa dockat, skocim sa popytat k Franovi.
dolomitko
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa dolomitko »

jj... tiez sa tesim.. 750€ za HK45 je lakave.
Ale aj P30tky isli dole skoro o 200€ - a to boli vyrabane cely cas v DE.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

O kvalitu by som sa nebál. Skôr ide o to, že aj firma s takou ... (doplňte si adjektívum podľa vášho gusta) obchodnou politikou ako HK, sleduje konkurenciu a aj keď sa nešpecializuje primárne na civilný sektor, určite nemieni nejako dramaticky ustupovať z pozícií. Preto musí - donútená konkurenciou - spraviť nejaké ústupky v cenovej politike. Inak povedané: na trhu je dnes plná prdel kvalitných plasťákov, ktoré sa nevolajú Glock a hoci nepoznáme čísla predaných HK, ani vývoj predaja, určite sa šéfstvo v Oberndorfe nebude nečinne prizerať, ako im čoraz väčší kus koláča odhrýzajú napríklad S&W (s radom M&P), Springfield a mnohé ďalšie.
dolomitko
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa dolomitko »

Ja sa tesim na HK45C. Dufam,ze dojdu tiez coskoro
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Rozmyslam, ze si tento rok spravim radost nejakou zbranou kalibru 45.

Pozeram aj po HK. Len sa neviem, zatial len teoreticky, rozhodnut, ci HK45 alebo USP v tomto kalibri. Nejaky nazor?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Aby si nedopadol ako ja.. Mám oboje a poškuľujem po MK23. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

No to asi nie. Tak daj nazor, ktoru z tych dvoch radsej.

Osobne preferujem zatial USP, okrem ineho sa mi aj viac dizajnovo pozdava. Ale nazivo som este nevidel ani jednu.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Obe sú super. Ale osobne preferujem USP, väčšia kapacita a pôsobí robustnejšie. Na druhej strane má hk45 štandardný rail, fosforové mieridlá, rukoväť je užšia a ergonomickejšia a lepšie sa nosí. Spúšť je rovnaká. Skús obe a uvidíš.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Musim to ist omrknut do obchodu. Ten rail ma nezaujima a prave to, ze posobi robusejsie je fajn. Ked uz full size tak nech je naozaj full. Na bezne skryte nosenie to asi aj tak nebudem mat.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Zdar , mam P30 , USP Tactical a aj HK 45... odporúčam HK 45, ergonomia oproti USP neporovnateľná a ani z skrytým nosením nieje žiaden problém.. a 45 oproti 9mm (P30) je tiež o inom.. keď váhaš medzi USP a HK45 určite ked si ich obe ohmatáš budeš mať jasno... :)
cunami
občasný prispievateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 8 years 9 months

Príspevok od používateľa cunami »

ahojte bojovníci. som ďalší ktorý má HK 45. Sadne ako uliata ale mam ju len chvíľku takže zatiaľ veľa skúsenosti s ňou nemám.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Tak nech ti robí len radosť. .. dobra zbraň
vigorous_napier

Príspevok od používateľa vigorous_napier »

Ahojte dlho som tu nebol. Lepšie povedané zabudol som heslo aj mail na môj starý nick tak som spravil nový :)
Som rád že pribúdajú ľudia čo majú HK 45 ja som s ňou nad mieru spokojný. Jedine čo ma štve je to že prístup k náhradným dielom je U nás dosť na bode 0. Čo sa týka novej verzii myslím že tam musia byť dáke zmeny nakoľko ÚS armáda podpísala prvú sériu do výzbroje a tým pádom by sa nemala predávať v EU ako to bolo s Mark23. Po sviatkoch idem za kamošom čo je puškár lebo rád by som aspoň trošku odľahčíl spúšť. :P :P
Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Mám HK45C síce iba pól roka, ale za tých vystrelených niečo nad 2000 nábojov môžem povedať, že je to super zbraň. Jedine čo mi tiež trochu zatiaľ vadí je pomerne silná spätná pružina a trochu tvrdšia spúšť.
elegant_bhaskara

Príspevok od používateľa elegant_bhaskara »

Moznost strielat z HK45C v Bratislave po dohode.
Info v sprave,pripadne vid.kontakt nizsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"