HK P30 V3

eager_shaw

HK P30 V3

Príspevok od používateľa eager_shaw »

Dost ma zaujala P30, ale zial nemam v okoli nikoho kto by mi ju strcil do ruky s jednym zasobnikom na vyskusanie.Nerad by som kupil macku vo vreci, nenajde sa dobra dusa co sa s nou chysta v blizkej dobe na strelnicu a nerobilo by mu problem mi ju pozicat? VOPRED DAKUJEM J
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

dalsia obet marketingu H&K :)
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Nie je problem, posli pm a dohodneme sa.

Cubi: pravidlo 10 ;)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ono to mozno ani nieje az tak OT. 1 prispevok na Webfore, tipujem ze novy wana-be majitel zbrane, mozno sa ale mylim :) ...mna ale tiez kedysi takmer na prvu zbran ulovili .

Jedneho takeho ale stretavam v Cechach na IPSC sutaziach, na opasku H&K, siltovka HK,tricko HK "H&K: When lives are at stake leave nothing to chance" a vidim ako sa tam s tou zbranou vzdy trapi.
Miestami mu mam chut poradit, nech po tom terci radsej tu pistol hodi. (brat s troskou nadsazky)
Naposledy upravil/-a cubitko v 18 Mar 2013, 14:10, upravené celkom 2 krát.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Tu asi zalezi na co ju chce. Na ipsc to vhodne nie je, ale na obranu by som ju bral
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

P30 je dobra zbran za nadpriemernu cenu. Ked ju chce, nech si ju kupi, chybu urcite nespravi. Na H&K treba ale viac penazi a v pripade prislusenstva aj vela trpezlivosti pri obstaravani. Odmenou je nadstandardne spracovana zbran. Nic menej, nic viac.
eager_shaw

Príspevok od používateľa eager_shaw »

Neviem ci zrovna marketing ,zbran som si vyberal mesiac pred skuskou na zbrojak ,mal som v rukach vsetko co nase obchody ponukaju ,sadla mi P30 a PX4 az potom som zacal googli a snorit po forach , co bude rozumnejssie. 1 bude kazdodenne nosenie, ale verim ze sa cez strelnicu posuniem aj dalej k sportovej strelbe. Dakujem za rychle reakcie
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Strielal si uz neho? Ak nie, najprv vyskusaj nez ho kupis. Mne napr. spust vobec nesadla a nevedel som sa zmestit na 15m do desiny...
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Z piatich ran pat v malom kruzku v strede pri mierenej strelbe s obojrucnym drzanim :-)
Ale to moze byt tym, ze som zvyknuty na gecko podobny typ spuste, preto pisem, nech si to najskor vyskusa sam naostro (nemyslim bez trenirok ;-)
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Tak som to aj myslel :-)
Ale za vyskusanie (takmer) nic neda, je tu vela ochotnych ludi, co mu daju vystrelit zo svojich hk. A aspon sa nestane, ze by bol mozno po kupe sklamany a to plati pre vsetky zbrane :-)
eager_shaw

Príspevok od používateľa eager_shaw »

ano je to moja prva zbran a nestrielal som z nej este, napisal som hlavne preto, aby som si z nej skusil strelit, ani jedna strelnica ju zial nema
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

detto co sa tyka spuste

som zvyknuty na Glocky a ked som naposledy chytil jedno z Aggerovych HK, zaboha som nevedel co s tou spustou robit
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Aj pre mna je spustova charakteristika HK vo vseobecnosti "hrozna". Nerobia mi problem ani DA/SA, SA only, ani glockacke tipy spusti (pre-set) , ale spust HK P30 a 2000 treba zatlacit takmer az do pazby kym odpali.

Miestami to vyzera, akoby to HK robilo naschval, ked si raz na hentaku charakteristiku spuste poriadne zvyknete, spuste od vsetkych ostatnych vyrobcov vam musia pripadat uplne divne. Nieco v style: Vy vsetci ste blazni, len ja som lietadlo.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

Bol som na tom uplne rovnako, váhal som medzi PX4 a P30. Pasívne omakanie v obchode je zavádzajúce, pri strelbe sa správajú inak. Z veľkej časti súhlasím s cubitkom. Ani mne HK moc nesedia. Inak je to precízne spravená krásna zbraň.
Skončil som u Beretta PX4 storm a spokojnosť. Absolútna.
Spomínal si že uvažuješ nad športovou streľbou. Tam by som možno volil glocka (lacné diely, má ho každý druhý, ....) ale to je tak strašne škaredá zbraň, ale tak strašne, že u mňa v trezore sa neobjaví :roll:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ve'd práve cenová a distribučná politika H-K je veľkým NO-GO pre šport.
na IPSC potrebuješ hromadu zásobníkov, všelijaké puzdra doplnky atd.
Kúpiť zásobník do HK je na slovensku pôrod a k tomu za ťažké prachy.

Ak chceš nóbl zbraň na šport, pokukaj radšej Sig , ten je tiež kua drahý :lol: ale aspoň naňho pozháňaš príslušenstvo skôr než Tvojim deťom narastú fúzy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"