HK P30 V3

inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

jack prepac, moderator nemoderator, ale trepes, je celkom logicke ked budem porovnavat obchodne bezne ceny zasobnikov podla bezne dostupnych sposobov ich nakupu (ako napriklad webstranku dovozcu). kebyze vykradnem sklad PPU, tak mam zasobniky zadara. V teme padol argument o cene dielov - cize aj zasobnikov. preto su tie informacie relevantne. si pravnik, takze tato vyrokova logika ta nepusti.
ked niekoho stve ze menujem glock, tak nech sem prosim niekto napise ceny k zasobnikom Sig, CZ, Beretta, GP K100 a dalsich nech sme objektivni.

ty pis k veci, a povedz nam kde zhanas HK zasobniky za nizsiu cenu. lebo inak musi niekto teba zmoderovat. amen
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Lukeee, nestrápňuj sa. Ak si nepočul o tom, že v tomto segmente trhu funguje na Slovensku individuálna cenotvorba, tak radšej mlč!
:!:
A nie, nie som kamarát so žiadnym dovozcom. Nie, nekupujem zbrane a doplnky na zbrane pokútne. Ale zo štyroch zbraní, ktoré som dosiaľ kupoval ako nové, som len za jednu zaplatil tú cenu, ktorú nájdeš v katalógu alebo na webstránke dovozcu/predajcu. Explicitnejší už nebudem, stačí? Už chápeš, o čom tu hovorím a čo iní pochopili už dve strany dozadu?
:?:
Tak láskavo prestaň tliachať, poučovať ma o výrokovej logike a zasierať fórum prázdnymi rečami o dva a polkrát lacnejších zásobníkoch do Glocka*, lebo si to očividne ty, kto tu potrebuje "zmoderovať".

*Zásobníky do Glocka som ešte nekupoval, za referenčnú cenu beriem napríklad tú z hermes.sk.
Naposledy upravil/-a Jack v 24 Mar 2013, 15:06, upravené celkom 1 krát.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

zasobnik do glocka je 2-krat az 2,5 krat lacnejsi ako zasobnik do USP, a to vo vacasine obchodov, to je fakt. zmoderuj tento prispevok a mal by si byt zbaveny moderatorskych pravomoci nakolko si moderujes temu do ktorej sam obsahovo prispievas, a to vysoko subjektivne.

HK su skvele zbrane, a ked budem mat 1000 eur nazvys si kupim USP 45 aj s par zosobnikmi a dobrym puzdrom, o tom potom.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Lukeee, ak si to za tú dobu, čo funguješ na webfore, ešte nepostrehol, všetci moderátori aj admin "si moderujeme" celé webforum napriek tomu, že doňho prispievame. Často aj "vysoko subjektívne". Tak subjektívne, že nepripúšťame x-stranové meditácie o nesmrteľnosti chrústov a zasahujeme, keď treba.
Takže áno, navrhni, aby ma zbavili "moderátorských práv". Nie, počkaj, usporiadajme o tom referendum, aby týchto práv zbavili nás všetkých, lebo raz som zlý ja, inokedy Electron, občas Yarco, potom zas Panzer je za diktátora... Jasne, urobme si tu z toho svinčík, aby si sa ty a tebe podobní mali kde realizovať.
:roll:

P.S.: Jediné, čo som netušil, že jedna úplne neškodná poznámka o cene zbraní vyvolá takúto búrku v pohári vody. Že sa niekto bude cez PM pýtať, ako som to myslel, to som predpokladal. Ale, že sa nájde kus, ktorý nepochopí, o čom je reč, ale o to vehementnejšie bude "argumentovať", že to tak nie je, to ma trocha zaskočilo. Žiaľ, aj takáto býva v poslednom čase uroveň diskusie na webfore.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Dovod preco som predal skvely HK USP bola tazka dostupnost odborneho servisu,vysoke ceny a nedostatok suciastok a nahradnych dielov. Pri sucastnych modernych zbraniach su v podstate parametre vsetkych dobre. Vyhoda znaciek ako Glock,CZ ci GP na Slovensku je ta,ze ked mam problem alebo nieco potrebujem na zbran,tak vo vacsine zbrojnych obchodoch mi pomozu. Preto po znackach ako HK,Beretta,Walther,SIG... nepozeram. Myslim tym pistole sluzobneho typu,ktore budem najcastejsie pouzivat a nosit.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Lukee1811: Suhlasim s tebou. Nedaj sa znechutit, Jack pouziva takyto ofenzivny styl diskusie stale. Polstranove prispevky o nicom, kopa smajlikov a pomedzi to rozne narazky, urazky, posmesky. Ci je to prispievanie do uzamknutych tem, alebo diskusia o pruziacej spusti USP, Jack bude mat vzdy posledne slovo, aj keby co bolo.Tiez nechapem, kto z neho spravil moderatora pri jeho style debaty.

PS - pani, nepruzte sa tolko koli odvolavkam na G. Je to etalon, ktory skoro kazdy pozna, preto ma zmysel porovnat ci vlastnosti alebo cenu.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dantes, konečne si si mohol pľuvnúť aj ty? Uvažujem, odkedy si na to čakal. Dlho si to držal v sebe? Lebo dlho sme na seba v žiadnej debate nenarazili. Ale je mi to vcelku jedno. Hlavne, že si konečne mal možnosť dostať to zo seba von, keď sa tu na WF musíš toľko kontrolovať.
:roll:
Verím, že nie ste jediní hateri, ktorých mám na WF. Dúfam, že sa prejavia aj ďalší. Dvoch vám cez PM odporučím okamžite aj sám, nech vám pribehnú na pomoc. Jo, vlastne to som už zase asi ofenzívny však?
:D
A tie moje smalíky... možno len treba graficky oddeliť jednotlivé časti tých "siahodlhých príspevkov o ničom", ale možno mám to šťastie, že sa neberiem rovnako vážne ako vy. A možno je to aj preto, že tieto internetové žabomyšie vojny sú také smiešne... V každom prípade, nech sa páči, ešte prihoďte polienko, lebo čo je lepšie ako liečiť si mindráky v téme o HK P30 V3. Všakže?
:lol:
A sľubujem, že na žiadny ďalší výlev na tému "Jack je sviňa, najväčšia zo všetkých modov" už nebudem reagovať. A vlákno zamykať tiež nebudem. Nech sa ukáže, who is who. Kto chce, ten sa aj tak vráti o stranu-dve naspäť a uvidí, kto si v tomto vlákne začal, kto ako prvý použil slová o "trepaní", atď.
8)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

dantes napísal:...Tiez nechapem, kto z neho spravil moderatora pri jeho style debaty...
Ja.

Ak máš výhrady proti moderátorovi, používaj súkromné správy a nešpiň fórum invektívami.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Zdravim, neviete o nejakej strelnici, kde maju HK P30 V3 na zapozicanie, pripadne nejaky ochotny majitel, z okolia PN, TT, TN?
Naposledy upravil/-a mrzo v 12 Jún 2014, 14:35, upravené celkom 1 krát.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Občas chodievam do TT na strelnicu tak ti môžem dať echo keď tam najbližšie pôjdem. Ešte otázka: akú máš veľkú ruku? Lebo ja ako pravák s velkou dlanou a strdne dlhými prstami používam M/L/L (vľavo/chrbát/vpravo) a teda či mám zobrať aj ostatné výmenné panely.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Ahoj, rad ponuku vyuzijem, ak dovtedy uz nieco neporiesim.

Co sa velkosti ruky tyka - uz sa ma pytali na velkost vselicoho, ale ruky este nie, takze som zobral meter a pomeral nejako :-D Takze od ohybu zapastia po koncek prostrednika (cca) 19cm, ukazovaka 18cm, dlan z toho 11cm. Neviem posudit ci je velka, mala alebo aka… Ak pomerias podobne, mozes porovnat, ale na take vyskusanie to bude asi jedno, prave, ked ma vymenitelne panely, snad sa nejako podari prisposobit ten uchop, ide mi hlavne ako sa mi z nej bude strielat - USP ma napriklad prekvapilo, jak stiplavo kope…

A inak nerobi neplechu nejaku to, ze mas rozne velke panely na bokoch? Nestrhava vystrely na niektoru stranu kvoli tomu?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Hehe tak ja som si naposledy porovnával s romanom a sme na tom podobne :P

Len si dovolím jeden axiom: zbraň sama nikdy nestrhne. Rovnako ako sama nikdy nevystrelí (okrem Namby ;) )

Možno pôjdem v sobotu do TT ak tam nebude nejaký všesokolský zlet alebo niečo podobné :)
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

No uvidime… ZP aj nakupko mam uz doma, tak sa mozno naserem a zacnem obvolat kde ju maju… :-D Ale ozaj by som ju predsa len asi najpr sam vyskusal, aj ked vacsina ludi ospevuje uchop, ktory je pre mna najpodstatnejsi, ak prilis nekope, dalsi bod k dobru (viem z recencii na nete, ze kope o dost menej ako Glock - neviem ako novy gen4, takze toho som zas az tak nebal.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Kopanie je veľmi subjektívny pocit odvíjajúci sa najmä od 3 faktorov: výkon náboja(rýchlosť a váha projektilu), vzdialenosť medzi osou hlavne a úchopom (vplyv na povýstrelový zdvih) a samozrejme sila tvojho zápästia (pevnosť úchopu a schopnosť zniesť prudkú rotáciu zápästia).
Takže na kopanie sa IMHO vykašli a rieš podstatnejšie veci ako zásobníky za 36 éčok a shitný servis ;) :P
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Kde sa da prosim ta kupit zasobnik za skvelych 36€? :D Ja som nasiel vzdy tak okolo 60€… Za tych 36 by som hned ku zbrani zobral dalsie dva. Ze je servis pre sukromny sektor pre HK nizka priorita mi je zname, ale dufam, ze prave kvalita zbrane pravdepodobnost servisu dost znizi. A k tomu kopaniu - to USP ma ozaj neprijemne prekvapilo, tiez to bolo "iba" 9mm a neviem ci by som si na to niekedy zvykol. Ale tak uz bolo povedane, ze u P30 by to nemal byt problem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"