Vodotesne puzdro

cretino
občasný prispievateľ
Príspevky: 77
Registered for: 7 years 9 months

Vodotesne puzdro

Príspevok od používateľa cretino »

Mate niekto skusenosti s vodotesnym puzdrom, co znesie pobyt vo vode pri kupani sa?

Modelovy priklad:
Idem s rodinou na dovolenku na vikend, ako vlastnik skupiny A beriem so sebou kratku gulovu. Zena s malym si zmyslia, ze by sme sa mohli okupat v nedalekom jazere, kde je verejna plaz.
Co so zbranou?

http://www.aquapac.cz/vodotesne-pouzdro/828-belt-case/

alebo iny navrh?
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Na splavoch toto riesim plastovym kufrikom Pelican Storm Case (vodotesny, plavajuci), polozeny na dne clna. Kupanie pri vode sa da riesit ulozenim zbrane v zamknutom aute, ak je na auto vyhlad. Tie aquapacky z PVC nie su tak odolne, aby zniesli zataz nejakeho zeleza a hranou zaveru, mieridiel a pod. sa mozu lahko vyderavit. Rozhodne by som plavat s cca 800g kverom vo vode ani nechcel. :) Do vody si nosim, ak vobec, potapacksy noz v puzdre na lytku, skor ako pracovny nastroj (uvolnovanie lan, sieti).
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ja by som povedal, ze su situacie, kde sa zbran skratka brat neda / je to nahrane.

Ked ides na dovolenku a mas Acko a sa rozhodnete ist na plaz/kupalisko, tak stale mas moznost ju zabezpecit v svojom prechodnom (dovolenkovom) obydli. Aj ked zbran drzbu definuje ako prechovavanie zbrane na miestach zapisanych v PZ, tak zvacsa tam mame namiesto miesta napisane "Nosenie zbrane", tak nie je moc jasne, ze kde je toto miesto. Ratam, ze sa tu teraz zacne polemika, ze ako to je a co sa tym mysli a bude to zalozene na domienkach. :?
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."