Safe Flag

novoman
občasný prispievateľ
Príspevky: 19
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa novoman »

Tak som sa aj ja pohral s tlačiarňou v práci. 3D dáta stiahnuté z internetu, tlačovú strunu zasponzoroval zamestnávateľ - nech mu je večná za to sláva a moja vďaka :D
Prílohy
P1090530.JPG
Používateľov profilový obrázok
thorvald
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa thorvald »

pekne pekne :wink:
tiez som to takto chcel spravit v tvare naboja no nakoniec som si radsej spravil jeden univerzalny typ do dlhych, jeden do kratkych zbrani a jeden pre komory typu .22
DragonSK
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa DragonSK »

SafeFlag by nemal mat tvar naboju, na vela sutaziach su taketo zakazane. Technicke riesenie tenkeho ocasku z konca nie je najlepsie, zaver to lahko prestrihne, alebo sa to zlomi, zivotnost je kratka. Vela veci stiahnutych z netu na 3D nesedia, vyzera to pekne, ale je to nepouzitelne, treba to vyskusat v realy. Ak si to clovek sam nenavrhuje, nevie to ani upravit a niekedy staci mm, je to problem. Ked som robil SF, mal som viacero verzii, kym som sa dopracoval k takej, ktora bola skutocne dobra a aj sa mi pacila, Ladil som mm, testoval som na roznych zbraniach ale aj priamo na strelnici. Dal som kusky na posudenie aktivnym strelcom, testuje to aj jeden skolitel policajtov. Ked idem na strelnicu, mam SF vzdy po ruke a aktivne pouzivam, aj ked tam to netreba. Uz sa ich predalo hromadka, zatial k spokojnosti k zakaznikov. Dokonca mame vyrobeny SF aj na 12 brokovnicu, ale to uz je iny maco.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

thorvald napísal:ja mam taketo podla vlastneho navrhu

v skole ma naucili robit v 3D, tlaciaren som si pomalicky postupne poskladal sam a teraz ked nieco potrebujem tak si to vymyslim, vymodelujem a hned vytlacim

ale suhlasim s Machead...taketo ptakoviny na 3D sa neoplati riesit niekomu kto to vyuzije raz za 100 rokov
a operativne v pripade nutnosti je aj ta fixka dobry napad :D
To je PLA drot?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Skor ti to navrhujem povyrabat ako trenovacie naboje ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."