Decathlon - lovecke doplnky a oblecenie

Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Decathlon - lovecke doplnky a oblecenie

Príspevok od používateľa slavmiro »

Zdar! Mate niekto pozitivne skusenosti s odevom a doplnkami zo serie Lov - Decathlon?
https://www.decathlon.sk/2764-lov?order ... erway=desc
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Skúsenosti zatiaľ žiadne, ale preklad ELEKTRONICKÁ PRILBA na elektronické tlmiče hluku ma dostala do kolien. :)

https://www.decathlon.sk/p/8157864_elek ... l#/2-235-_
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Oblečenie je za tie ceny veľmi slušné, až nadpriemerné. To, čo sa predáva v poľovníckych obchodoch stojí obvykle citeľne viac, pričom nárast ceny nie je úmerný kvalite. Si ma navnadil, pôjdem sa pozrieť po nejakej parke... 8)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Túto mám.
https://www.decathlon.sk/p/8367351_bund ... l#/8-200-s
Kúpené ešte pred časom, v Maďarsku, keď Decathlon nebol v KE. Ale som spokojný, nosím práve v takom nečase, ako je teraz.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Puzdra a kufre su ok.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Oblecenia mam kopec. Ako pise lovec za tu cenu je nadpriemer. Samozrejme nemozete ocakat od termopradla za 10 € vysledky ako od pradla za 200€ ale vecsina veci je naozaj funkcna.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

mna zaujal tento preklad... https://www.decathlon.sk/p/8395775_tlmi ... 54-no_size

inak viac krat som tam uz pozeral tie veci. vyzeraju celkom pouzitelne.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Mám tie kufre a ok. Ale tak čo sa dá pokaziť na kuse plastu.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

Pozeral som to minulý týždeň vyzeralo to dobre ale len do chvíle keď som to zobral do rúk všetko šuští , mám pocit ako by to bolo také umelé . Hovorím o nohaviciach a bundách vyzerali slušne ale šuštia mám doma hart chevalier a stare veci hillman ale to čo tam ponúkajú sa tomu nevyrovná ,rozdiel človek uvidí až keď to chytí do ruky .
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Presne taka ista skusenost... vyzera ok ale na lov nepouzitelne (jedine na hluche prestarnute jedince :))

Samozrejme flisky a termo funguju
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Tak potom mne chodia výhradne hluché a staré... :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Lovec, pokiaľ si pamätám, ty strieľavaš na vzdialenosti, na ktoré mnohí ani nedovidia. To tam môžeš prísť oblečený aj v kostýme kráľovnej samby a bude to v podstate jedno. Či?
:D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Dá sa to aj tak povedať, ale nie je to pravidlo, drvivá väčšina úlovkov je do dvesto metrov.
Jednoducho vidím tie veci ako kvalitou úmerné cene a som rád, že na našom trhu existuje takáto alternatíva. Zďaleka nie všetky modely šuštia, niektoré sú úplne, dokonale tiché. Nie sú to tie najlacnejšie, ale stále sú omnoho výhodnejšie ako ich "značkové" ekvivalenty v poľ. obchodoch...
Na druhej strane, x-krát sa stalo, že som spôsobil nejaký zvuk, či už o niečo zavadil kvérom, zakopol, alebo ja neviem čo a zver nereagovala. Detto nejaké rozopnutie vrecka, zašušťanie a pod. Nevidím to teda tak tragicky. A bez mučenia tiež priznávam, že môj spôsob lovu nie je taký, že sa musím dostať na 10 krokov ku zveri. Všetko záleží od podmienok a je tam toľko premenných, že sa dá o tom donekonečna diskutovať.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Plne podporujem to čo píše lovec. Veci mi navyše pasuju celkom na moju postavu ale to je individuálne. Osobné skôr nechápem že bunda v hodnote max do 50€ stojí od prestížnej značky 500€ a pritom susti jak sviňa.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Len moja skusenost z navstevy predajne minuly tyzden (skor som sa nedostal).
Presiel som outdoorove oblecenie a oblecenie pre polovnikov, hladal som nohavice do terenu na zimne obdobie. Velkosti su S,M,L,XL. Napriklad vo velkosti L nohavic je pas aj iba dlzka 34/34, ako pisu na webe. Pasovalo na moje proporcie 177cm/82kg, len trochu dlhe, lepsie by mi sedela velkost 34/33 (sirka/dlzka), co neexistuje.

Co sa tyka kvality, umerna cene. Nemozno ocakavat od "zateplenych" panskych nohavic za 12 EUR nic svetoborne, skor naopak. Polovnicke oblecenie v najnizsich cenach je z hrubeho materialu a pomerne nepohodlneho strihu, nieco ak monterky z hrubej celtoviny. Mam obavu ze ten material je doslova magnet na "lepkave" vytrusy polnych rastlin.. Najlacnejsie zateplene nohavice maju podsivku z tenkej "dekoviny", ktora sice zahreje, ale pri chodzi sa neprijemne zadiera v oblasti kolien a vyhrna sa kracanim nahor.

Nakoniec som kupil outdoorove nohavice http://bit.ly/2mmzjrj s podsivkou pre pohyb terene, povrch taky ten lepsi sustak a fleesove zateplenie za cenu 28e. Zateplenie z fleesu konci tesne nad kolenami a nizsie ide len dalsia vrstvia sustiakoveho smyklaveho materialu, nevyhrnaju sa. Ale sustak na kolenach robi trochu neprijemny chladivy pocit. Ako to bude v praxi otestujem a dam sem echo. :mrgreen:

Edit: potesilo ma makke puzdro na vzduchovku
Naposledy upravil/-a slavmiro v 10 Jan 2018, 20:31, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."