Informácie o púzdrach Fobus

eloquent_chaplygin

Informácie o púzdrach Fobus

Príspevok od používateľa eloquent_chaplygin »

Ahojte,

nepoznáte nejakú stránku, kde by som si mohol pozrieť/objednať púzdra Fobus? Môže byť aj EN, DE
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Maju ich v Komarne v obchode Artemis plnu prdel.Nahodou som to tam objavil a ziral.....tiez som to zhanal,kde kade po SK a bezvysledne.Takze ciselko: 035/7713239. Nech ti sluzi.Mam ho asi rok a je perfektne.Stalo okolo 900-1000,- SKK.
eloquent_chaplygin

Príspevok od používateľa eloquent_chaplygin »

Kua, ja som od Ziliny... a Komarom mi vobec nevonia... Nevies, aku ma vyrobca fobusov webstranku? Zeby som si vybral a potom im zavolal, ci by mi to neposlali postou?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ved zavolaj do Komarna,povedz im aku mas pistol,a oni ti povedia,ci na to maju model,alebo nie?! No nie?! :lol: A na dobierku ti to iste poslu.Stranku neviem,hod to do vyhladavaca.....
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa add »

Ja som si jedno objednaval na dobierku od BW Arms zo Skalice. Vsetko bolo v pohode. (www.bwarms.sk)
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

hmm, tie stranky www.bwarms.sk nefunguju... nic nenajde... kua, to je pekny pristup podnikatelov k internetu, ze? Malokto ma vlastne stranky, a tych malo je iba par udrziavanych...
blissful_chandrasekhar

Príspevok od používateľa blissful_chandrasekhar »

Stránky fungujú bez problémov, stačí na mailovú adresu bwarms@bwarms.sk (je aj na webových stránkach BW Arms) poslať dotaz na čo to potrebuješ, alebo ak vieš model napísať ho a pošlú ti to na dobierku cca za 600 - 1000,- Sk, alebo ti poradia, kde to kúpiš priamo v obchode - žiadny problém.
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

mne sa toto zapáčilo na Glock 19:

Obrázok
Obrázok

Neviete či sa nedá niekde u nás objednať na dobierku a koľko asi stojí.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Falco predava okrem puzdier vlastnej vyroby aj puzdra Fobus, pozri na http://www.falco.sk.
Vychadza na 660 Sk + postovne tusim 80 Sk. Na fotke tam maju inu, asi starsiu verziu modelu GL-2 ND.
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

nuž na fotke je uplne ine puzdro a to GL2DB

Obrázok

tak neviem kde je zrada, či v názve alebo vo fotke, inak som to už pozeral.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

Skús http://www.fobus.biz/holsters.asp alebo www.pyra.eu. Tí ich predávajú síce v BA, ale majú dobré ceny oproti ostatným predajcom a majú aj "elektronický" obchod.
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

V B. Bystrici som zisťoval toto púzdro GL2-ND. Stojí 36,51,-€ (1100,-Sk) Zdá sa mi, že je to moc drahé. Hľadám ďalej.
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

Dnes som si to dal kolegovi kúpiť v LC za 19€. Bolo to kupované v novej predajni na Železničnej ulici. Tak teda pekný rozdiel, keď v BB to isté stálo 36,51€.

Pár foto :

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Som s ním spokojný, zatiaľ sa dobre nosí, hoci som ho skúšal len doma.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Vyzera super. Potom napis ci nezavadzia, ked si sadnes - napriklad do auta.
dik
inspiring_fermat

Príspevok od používateľa inspiring_fermat »

tak k tomu puzdru, zvykal som si asi prvú polhodinu, potom som už ani nevedel, že ho mám, v aute tiež pohode, kým som nerobil nejaké neobvyklé pohyby ako predkláňanie a podobne. Ak by ti aj vadilo, dá sa posunúť vpred alebo vzad. Plne ho odporúčam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."