Svietidlá, batérie

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Nemam nic zasadne proti cinakom, ako som pisal jeden bez problemov pouzivam uz roky, ale co som zatial zbezne pozeral, nenasiel som nic co by ma zaujalo a malo vsetko to, co chcem zmenit na terajsej baterke.

O velkost ide vzdy :) Momentalne nosim tu baterku cely den, zvykol som si ju nosit v malom "kondomovom" vrecku nohavic (aj ked chcem teraz s klipom, tak sa toto mozno zmeni) a neviem ci by som si chcel zvykat na nieco vyraznejsie vacsie. Co tyka tych na jednu 18650 ta velkost by asi nebola az tak hrozna, ale ide principialne o tom, ze nemam ziadne ine zariadenie na tento typ, takze aj baterie aj nabijacku by som kupoval specialne na jeden ucel. A dostupnost - v pripade nudze AA kupim ozaj kdekolvek, 18650 nie. Poznam vyhody 18650, ale tie veci neriesim, vydrz aj vykon mi na to na co tu baterku denne pouzivam aj pri jednej AA. Ale uvidime…

Olight pozriem, na dx som ich videl, ale nejako blizsie zatial neskumal, tiez dik za tip…
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

S Olight-om som bol zatiaľ spokojný, mal som I15 a teraz mám T15.
Rozmer akurát do dlane (cca 10cm), na jednu AA. Akurát T15-ka nemá klip a nespomínam si, či ho I15-ka mala. Obe sú už ale myslím "discontinued".
Miri357
prispievateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Miri357 »

Zoid: pýtal si sa kedy sa vidíme za tmy? keby si mal poriadnu baterku tak ma v tme vidíš :) pošlem Ti SS a dohodneme sa.
áno mám Ultimate edition (aj PD35 aj PD22)
mne sa klip na konci viac páči pretože je celá schovaná, neprekáža a ani neviem že ju mám. ale nevytiahneš ju v "milisekunde" ako tú PD35.
PD35 mi v rifliach vadila, tlačila, atď... Ale určite to je aj tou veľkosťou.

Teraz hľadám niečo na pušku, vo veľkosti PD35 (to mi vyhovuje), ale niečo čo menej svieti, PD35 (960lm) je na pušku podľa mňa overkill a hlavne niečo lacnejšie.
Nemáte tip?

Roman: pozeral som ceny Olight na DX, no nezdajú sa mi nejako moc prívetivé, Tebe áno? keď som vybral ja tak sa mi zdá, že boli podobné aj tu, alebo CZ, neviem...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Miri357 napísal:ale niečo čo menej svieti, PD35 (960lm) je na pušku podľa mňa overkill
Na denné nosenie 960lm nebol overkill a na pušku už je?
Tomu nerozumiem.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Miri357 napísal:

Roman: pozeral som ceny Olight na DX, no nezdajú sa mi nejako moc prívetivé, Tebe áno? keď som vybral ja tak sa mi zdá, že boli podobné aj tu, alebo CZ, neviem...
este som to neporovnaval, nema to u mna extra prioritu
Miri357
prispievateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Miri357 »

na nosenie som písal, že mi vadila veľkosť, nie výkon.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Áno viem, veď práve preto mi to nesedí. Lebo výkonnejšie svetlo by som čakal skôr na puške než vo vačku ako EDC.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

otazka : da sa na tych Olightoch odstranit klip nedestruktivnym sposobom ? je tam navleceny alebo je natvrdo ?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Roman: na tom čo som mal ja sa dal, bolo to takto: http://images.bidorbuy.co.za/user_image ... 8_s101.png

čiže netvorí to plný kruh a dá sa to zvliecť.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Na mojej ide svinsky tazko a treba 2 skrutkovace, ale ide ;o)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nemate niekto model S10R Baton ? potreboval by som zmerat priemer v tej strednej zdrsnenej casti

http://olightworld.com/product/s10r-baton-2/?bc=5
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ja som mal na mojej tiež klip a držal na takých pidi imbusoch. Vytočil som ich von a zrušil som klip. Baterku som navliekol do maleho držiaka. Drží to dobre. Osvit objektov/terčov je postačujúci.

foto uvádzam len ako príklad

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

Používateľov profilový obrázok
wronski
prispievateľ
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa wronski »

Streamlight mozem odporucit.Niekolko 100 vystrelov bez poskodenia.Pouzitelny na siroku skalu zbrani, kompaktny z tvrdeného polymeru s odolnym eloxovanym hlinikom,vode odolny norma IPX4 (pouzitie v dazdi),125 lumenov,jasny svetelny luc 15-20m,dosvit 60m.Neporovnovam s ostatnými vyrobcami nakolko s nimi nemam skusenost.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

No otazne je ci za tie ceny su to skutocne Surefire alebo Streamlight :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."