Kydex

inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Diki za rady a pardon za OT.
Opasok bude asi nevyhnutnosť. Už len počkať na kydex od BP aj keď 4mesiace je dosť..ale na dobré sa asi počkať oplatí :)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Nie je to "asi" ale urcite nevyhnutnost. A to poriadny, pevny, idealne kozeny t rdy alebo nylon vystuzeny plastom.

V kombinacii s BP Piranhou a Falco opaskom nemam poblem nosit Glock 19 v tomto teple v sortkach a ani o tom neviem.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Zdravim,
ak by ste si nasli cas a vyplnili 1 otazkovi dotaznik https://goo.gl/du6MhI bolo by to super.
V "hre" je zlavová poukážka na kydexové púzdro.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

môžem odporučiť chalanov z TT, čo začali robiť kydexové púzdra aj so svetlom . Cena je maximálne príjemná. (G17 + svetlo 45eur)
tel.0910522567. Na Bazoši má inzeráty tiež.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Preste tohto chalana som kontaktoval mailom, ze mam zaujem o puzdro na Glock 43, uz je to viac ako mesiac a odpoved ziadna, tak som kupil inde. Asi prehliadol mail
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

zavolal som mu, na druhý deň som vybehol do TT omerať hotové púzdro, ktoré robili pre UOU. Mal som jednu požiadavku, tak urobil ešte drobnú úpravu a o dva dni som mal cestu do TT a prevzal som púzdro.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Ja som sa s nim vcera dohodol na vyrobe puzdra na xcalibur,v piatok idem k nemu so zbranou,kedze nan este nema formu.Seriozne jednanie,cena ma byt 40 EUR.
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

Pri mojej klavesnico-monitorovej praci som vzdy rad nieco "kutil" a tak som si raz pocas dlheho zimneho vecera povedal ze preco neoprasit stary penovy lis na kydex, co som este v trampskych casoch pouzival na vyrobu puzdier pre noze a neskusit spravit kydexove puzdro. Po niekolkych pokus-omyloch toto je to co sa zadarilo:

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Na bezne nosenie nosim IWB z tenkeho kydexu, kedze pri mojich 70 kilach sa ani inac neda, ale pod hrubsiu mikinu alebo bundu je ten punisher uplne skvely, naviac v aute sa s tym sedi tak ze ani neviem ze na pase nieco mam.

Poprosim kritiku "starych harcovnikov" :)
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Pekné..., ale na mňa pôsobí tá reflexná zelená trochu rušivo... :|
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

@fotograf, jj presne to je zamer :) Mam dalsie puzdro kde som kombinoval zobie green (https://www.google.sk/search?q=zombie+green&source=lnms) s ciernou a EMT red (https://www.google.sk/search?q=EMT+RED) co je ina divocina.

Samozrejeme, seriozne puzdra v kombinacii police blue/ black, tiffany blue/carbon silver som tiez skusal ale nie su tak ... nazval by som to drazdive... Ak by si mal zaujem o menej rusive farebne kombinacie napis SS. Tiez som poskusal nejednu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mne sa páči. Nápadité, súdiac podľa fotky aj slušne spracované a dobre nafotené.
Na "oprášený" lis a zimné večery to je viac než slušný výsledok :wink:

Na IWB mám samozrejme tenký kydex, ale ako vonkajšie na strelnicu by to bolo pekné oživenie.
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

@yarco, diki, a velmi silny off topic, az teraz som si vsimol:
"Human beings are the only animals stupid enough to feel bad about defending their own lives."
velmi sa mi to paci. Skusim nieco v tej filozofii vyzrezat na puzdro :)
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Velmi pekne… Jasne, ze ta kriklava zelena ani logo nepadne kazdemu, ale napad aj prevedenie sa mne osobne velmi paci. Nieco podobne som uvazoval s cervenou (s takou ala HK logo, proste taka jasna cervena) ked som videl podobne predavat v zahranici.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Na vysvetlenie: ja som to "rušivé pôsobenie" myslel v spojitosti so skrytým nosením, lebo tam sa to z optických dôvodov nehodí. :arrow:
Ale inak OK... 8)
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

velmi sa mi to puzdro paci, pekna robota. palec hore
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."