Weaver rail

eager_easley

Príspevok od používateľa eager_easley »

no je to v postate reklame, ale nerobím ju sám sebe.... ak vás to otravuje už sem nenapíšem, len je pravda že sa dá dohodnúť na veľmi priaznivé ceny
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

...a je pravda , ze slusny clovek sa najprv dohodne s majitelom predtym, nez mu zacne zapratavat priestor reklamou

Toto forum je sukromne, niekomu patri , bezi na serveri, ktory niekto plati zo svojho vrecka. Podobne ako tvoj byt je tiez sukromny.
Ako by sa ti pacilo, keby som ti zo dna na den bez tvojho dovolenia popisal obyvacku reklamou s odovodnenim ze mas 40% zlavu ??
eager_easley

Príspevok od používateľa eager_easley »

no to by sa mi teda nepacilo.. to mas pravdu,ak vies ako kontaktovať majiteľa fóra tak mi prosímta posšli súkromnú správu. ďakujem
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

edit electron: v teme odstranena reklama
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

tango: nemal by to byť žiadny tech.problém pre vyučeného frézara v podstate sa jedná o jednoduchú operáciu na fréze,len sa poobzeraj po nejakom v okolí,aj ked teraz sú tieto profesie málo zastupené ako sme prestali zbrojiť kua. :?
barak
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa barak »

Nevite kde sa zohnat skrutka na prichyceni weaver. Na montazi KOZAP som ju ztrhnul silou 5 Nm. Jaka se pouziva dotahovaci sila.
Dakujem
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Fuuu... 5Nm ? to kde si vycital taku silu ? tam mozes dat tak 2,5 Nm , seriozny vyrobca udava utahovacie momenty na skrutky montaze... Kozap robi sklonenu picatinny ??
inspiring_sanderson

Príspevok od používateľa inspiring_sanderson »

Zdravim.
Chlapi, chcem sa opytat ohladom materialov pouzivanych pri vyrobe montazi.Mam na svojej howe 1500 weaver listu "Recknagel" vyrobenu z nejakej hlinikovej zliatiny(da sa to aj presne zistit, ale neuvadzam to tu).Chcel by som na nu dat oka z ocele.Je mozna takato kombinacia tychto dvoch materialov, neposkodi sa ta lista pri pouzivani. Alebo je potrebne pouzivat kombinaciu rovnakych materialov? Oka Recknagel su dost drahe, napr: taky Leupold QRW alebo Warne oka su lacnejsie o polovicu, ale su z ocele, tak neviem. Poradte ak mate s tym skusenosti.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

mozes to bez problemu kombinovat , lepsie je vsak lista z Ocele a kruzky z duralu, vsetko zavisi aj na masivnosti danych komponentov
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Nechce sa mi zakladať novú tému, kde by sa dalo zohnať niečo takéto? myslím tá montáž aj s tým "ARMORY" :?:
http://www.egun.de/market/item.php?id=3361136#img
Napísať odpoveď

Návrat na "Montáže a iné..."