Výroba perkusných zbraní

PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Výroba perkusných zbraní

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Zdravím, chcem sa spýtať zákonov znalých čo potrebujem vo firme ak sa chcem začať venovať výrobe zbraní. Jedná sa výhradne len o D kategoriu (perkusy) pušky a pištole, prípadne brokovnice 1 a 2 hlavnové (podla zakona max 2 ranove). Čo potrebujem ak to chcem robiť legálne a na predaj. okrem tlakových skúšok. vie ma niekto nasmerovať troška? prípadne aj na mail halco111@gmail.com
Plány sú nakreslené, čaká sa len na zahájenie výroby, ostáva mi ako to urobiť v súlade so zákonom.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

podla mna,najprv vybavit zivnostensky list na vyrobu zbrani (byvala to viazana zivnost, cize bolo treba puskarske vzdelanie, ako je to v sucasnosti neviem) a na zaklade toho mozu na policii vydat licenciu na vyrobu zbrani, aj ked neviem ci na "D" treba licenciu, pozri zakon o zbraniach a strelive, podla toho sa zariadis
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Uz som volal aj na zbrane a strelivo a teta spomenula to iste, je to kategoria D cize nepodlieha evidencii takze si nieje ista ci vobec nejak povinnost tam je... ale nechala si cislo ze to zisti a zavola mi. Je mi jasne ze take jednoduche to nebude...
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

zbrojna licencia A, k nej rovno zrejme aj ostatne kategorie
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Jasne daj aj ostatne. Bude to za tu istu cenu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"