Yukon cal 50 dovoz

PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Yukon cal 50 dovoz

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Zdravim pani chcem si objednat perkusnu in-line pusku yukon. problem je ze u nas ako aj u susedov je to vsedko nenormalne drahe.narazil som vsak na stranku americkeho predajcu ktory ma zaujimavu ponuku. Yukona v zaciatocnickom packu. ide o to ze pack obsahuje pusku,puskohlad 9x30 a kompletny nabijaci set (flastre nabijak nikolko druhov streliva dvd a kopa blbosti a to vsedko len za 247 dolacov (164.10 euro) Pri skusobnom akoze objednavani bolo mozne zvolit krajinu slovakia podlacoho logicky usudzujem ze posielaju aj do SK. Mno problem je ze my to pride moc pekne nez aby to bola pravda takze sa vas vazeny pytam: Mate skusenosti z objednavanim z USA? plati sa aj nejake clo alebo take veci? pripadne nejaka dan? musim sa pripravit na vsedko. a este daju sa na slovensku zohnat zapalky w209? Prosim odpovedajte co nasjkor dakujem za ochotu. Rady,odporucania,tipy a triky su vytane. Michal
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

tak som si zavolal na colne a myslim ze temu mozte zmazat. pretoze povolenia a dalsich 60 euro len za colne poplatky a dph platit nebudem takze som znechuteny a neostava my ine nez zaplatit dvojnasobnu cenu nejakemu predajcovy u nas. Vivat Slovenska Republika
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Dufam ze to myslis len zo srandy ze das neskutocne zarobit nejakemu slovenskemu predajcovi :roll: ... Objednaj si z CR, najlepsie platbou na ucet spolahlivemu obchodu alebo osobne po objednavke u nejakeho predajcu blizko hranic.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

PyroSoul, môžeš upresniť info od colníkov? Keďže je to nad 150 E, bude tam zrejme 19% DPH a aj clo - aká je sadzba cla a o aké "povolenia" má ísť?
PyroSoul
prispievateľ
Príspevky: 101
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa PyroSoul »

Ano spravne je tam 19% dph a Z ameriky je 3,5% clo. A okrem toho ze by si musel vybavovat povolenie na dovoz zbrane som zistil (z ineho zdroja) ze amici inline perkusky neposielaju a maju problem zaslat vobec strelivo do nich (ich zakony, obchodnici musia mat specialnu licenciu na vyvoz).
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

"Zdravim. na fore som novy a tak ako zopar jedincov aj ja trpim diagnozou perkusomil .Mam zalusk na spominanu inline perkusku a podla toho co som si pozeral tak z hladiska ceny mam 2 moznosti:
1. Zbrane Brymova
2. samotny vyrobca Traditions firearms.
podla ceny by to bolo lepsie od vyrobcu a preto ak uz mam objednavat z USA chcem sa opytat nasledujuce.
Ake postovne je (odhadom) z USA?
Je Bratislava pripravena na strelbu z perkusu? (mam na mysli strelnice a tak, kde sa da strielat pripadne akych sutazi sa neskor da zucastnit)
Ako a ako casto sa cistia tieto zbrane?(hladal som ale nenasiel som, respektive ziadna tema venovana konkretne iba tejto tematike)
Dalej piste co vas napadne (k teme ) ak ma napadnu dalsie otazky opytam sa vas majstri. Vopred dakujem za pomoc Vazeni.
Kedze si tu na jednu vec zalozil uz tri temy, tak budem pokracovat tu.
1. - jedine schodne riesenie
2. - neoplati sa, cena vyjde na 50-100% povodnej
- v BA si nebuchnes na ziadnej verejnej strelnici z perkusaku, lebo su uz pomali vsetky strelnice zrusene a dalsie dve su klubove. Jedine chodit do Zohoru, alebo este Stupava by mala by znovu otvorena.
- predovka sa musi cistit po kazdej strelbe, ci das 1, alebo 100 ran !!!
- sutaze na moderne predovky niesu a asi ani nebudu, lebo ich nezaradila MLAIC do ziadnej discipliny. Ak chces sutazit, kup si tradicnu predovku, ktora mala historicku predlohu.
Vsetko ostatne co sa tyka predoviek najdes tu:
Black Powder
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Black Powder - Neviem, odkiaľ berieš info, ale u nás na SAVke bežne strieľajú perkusáci buď ako naši členovia, alebo za jednorazový poplatok ako komerčáci. Na streľbu majú vyhradený pondelok a piatok od 15.30 (komečáci po objednaní), v lete po 18.00 sa dá aj v utorok a vo štvrtok.
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Ale ved som to iste napisal, ze sa jedna o klubove strelnice, nie komercne, nemenoval som ziadnu konkretnu a to ze u vas davate moznost aj neclenom si buchnut som sa nejako nezaujimal, este stastie ze si dal vediet.
Ja viem v ramci BA len o dvoch verejnych a tie su kryte, tam perkusy nechcu ani vidiet.
Naposledy upravil/-a Black Powder v 01 Nov 2009, 16:17, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Bol som na tejto: http://www.guncenter.cz/
mosin38
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mosin38 »

zdravim. ako som sa tu docital, tak v BA si z in-line perkusky asi moc nezastrielam..... poradi niekto kde v okoli BA by sa to dalo bez problemov? dakujem
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ako písal vyššie Pena, priamo v meste na SAV-ke nie je problém strieľať perkus, len sa treba dohodnúť.

Ďalej Zohor je vonkajšia, tam asi nebude problém.
Detto oba Vištuky, Peterson bude vedieť povedať.
V Lozorne sa pokiaľ viem perkusom tiež nebránia, majú slušnú vzduchotechniku. Teda aspoň keď som tam bol prvý krát, hodinu som preklábosil v kancelárii a celý ten čas nejaký pán dunel s čiernoprachom. Desať minút po jeho odchode nebolo na stavoch vidieť žiadnu tmu či 'opar'.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Strelnica Slovnaft za lodenicou. Je to klubova, ale da sa dohodnut.
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"