Predovky - ako začať?

Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Zabudol si na dost podstatnu vec, teda lokalitu.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

Trenčin
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Chodí sem niekto z nejakého klubu zameraného predovšetkým na čierny prach? Zn. stredné Slovensko :)
friendly_cori

Príspevok od používateľa friendly_cori »

To: sniper68
Ja sice ziaden klub v okoli TN nepoznam, ale sam vlastnim perkusnu zbran a bol byl som rad keby sa tu z okolia Tn nasiel niekto kto si spolu so mnou zastriela. Ako tak pozeram tak strelnica v TN je este v nedohladne...
manta
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6 years 10 months

Príspevok od používateľa manta »

Ahojte,
od piatku 26.5.2017 som cerstvym drzitelom pusky Ardesa Kentucky s perkusnym zamkom. Precital som toho dost na viacerych forach a poviem ze mam z toho pekny gulas v hlave a vidim ze budem musiet prist na to sam co bude najlepsie pre mna a moju pusku. Hlavne som sa chcel spytat ci je tu niekto z BA kto sa venuje tomuto konicku a chodi aj strielat na strelnicu. Bol by som rad ak by som sa mohol pridat a keby ma prakticky zasvetil do tajov strielania z predoviek a hlavne manipulacie atd.
Dakujem za kazdu odpoved.
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

V Ba sú hneď 2 strelecké kluby, v ktorých sú aj predovkári - SAV Ba a Slovnaft Ba, skús sa ísť pozrieť tam :)
manta
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6 years 10 months

Príspevok od používateľa manta »

aparapi napísal:V Ba sú hneď 2 strelecké kluby, v ktorých sú aj predovkári - SAV Ba a Slovnaft Ba, skús sa ísť pozrieť tam :)
aparapi: Dakujem za info, samozrejme sa tam skocim pozriet a poinformovat sa kedy tam byvaju predovkari a zapadnem do davu :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Perkusné zbrane"