Klubová súťaž LOS

nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Klubová súťaž LOS

Príspevok od používateľa nefo »

Dňa 5.12.2015 organizuje strelecký klub Inovec klubovú súťaž podľa pravidiel LOS-SK, na krytej strelnici DM ARMY v Trenčíne ( http://www.strelnicatn.sk/ ). Pripravené budú dva stage, ktoré sa budú strielať súčasne.
Strelci budú rozdelený na dve skupiny po cca 20 súťažiacich, prvá skupina začína od 09:00 a druhá od 14:00.
Registrujte sa prosím cez SS na mňa. Priebežne budem posielať potvrdenia, do registrácie napíšte ktorý čas Vám vyhovuje.
Prvá skupina:
Registrácia: 09:00 - 09:30
Briefing: 09:30 - 10:00
Strelba: 10:00 - cca 12:00

Druhá skupina:
Registrácia: 14:00 - 14:30
Briefing: 14:30 - 15:00
Strelba: 15:00 - cca 17:00
Ďakujem
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

DÔLEŽITÉ: Štartovné pre členov športového klubu Inovec a členov LT 6 eur, pre ostatných 8 eur.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

Z dôvodu nízkeho počtu strelcov na 14:00 sme sa rozhodli tento tento termín zrušiť.
Kto má záujem môže prísť na 09:00
Dakujem
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Vdaka organizatorom za tuto indoor LOSku, prekvapilo ma ake pekne stage sa s tym malom, co kryta strelnica umoznuje, podarilo spravit.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Ďakujeme všetkým čo si prišli zastrieľať a samozrejme gratulujeme víťazom. V neposlednej rade sa chcem poďakovať aj zdravoťákom čo nám dozerali na prvú pomoc a pomocníkom čo nám pomáhali.

Ale mám aj jednu prosbu. Potreboval by som nejaké videá čo ste tam niektorý točili aby som to dal na naše stránky na youtube g+ a pod, musíme trochu aj propagovať a keď pískame tak nemáme čas ešte aj točiť videá a fotiť fotky. Takže ak niekto máte niečo, a môžete to posunúť, tak prosím pošlite linky alebo video alebo fotky. Ďakujeme.
vigorous_panini

Príspevok od používateľa vigorous_panini »

Su niekde zverejnene vysledky?
thunder
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa thunder »

Velka vdaka za paradnu sutaz strelnici DMarmy a samozrejme aj vsetkym organizatorom a rozhodcom. Vytazili maximum z momentalne pristupnych priestorov strelnice a prekvapilo ma, ako slabe svetlo a tiene vedia prispiet k narocnosti situacii.
Bolo to fakt super. Dakujeme... :)
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Jop, clovek aj ked nosi v EDC baterku, zacne uvazovat o svetle aj na zbran co? :D Tie popre bolo dost zle vidiet v tom sere. Ale velmi dobre, ze si to clovek takto uvedomi…
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

Na yverejneni vysledkov sa pracuje.
Hned ako budu vonku dam sem link
Dakujem
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

K viditelnosti poprov a inych tercov: treba si uvedomit ze nie vzdy sa mozete stretnut s uvedomelym BG ktory si oblecie reflexnu vestu.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Aby bolo jasne, tu zlu viditelnost tercov som nekritizoval, ale chvalil :) Je to proste ine, ako ked striela clovek LOSku vzdy vonku za jasneho svetla, dobre si je vyskusat ine svetelne podmienky… Mozno niekedy aj uplna tma, s baterkou v ruke, ak to bude v ramci bezpecnosti mozne?
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

Jasne v pohode. Videl som vcera reakcie a som rad ze sa pacilo. Nabuduce tiez pripravime nieco zaujimave. A s tou tmou uvidime co sa bude dat spravit
vigorous_panini

Príspevok od používateľa vigorous_panini »

Chceme vysledky chceme vysledky chceme vysledky chceme vysledky :D :) :D :)
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

pre tych co neboli 2 video pochybnej kvality:
https://www.youtube.com/watch?v=bwOGWEV ... pE&index=2
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

inak by som sa rad spytal ako bolo planovane nabijanie revolveru s jednou rukou v satke. najma u kolegu s nabijacou klapkou :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"