Sutaz malorazka s optikou

friendly_sanderson

Sutaz malorazka s optikou

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

Zdravim vsetkych priznivcou malikabroviek mam otazku ci viete o nejakej sutazi na Slovensku pre malorazku s optikou, bez velkych obmedzeni (vaha zbrane, zväčšenie puskohladu, ....) nieco podobne ako MaO v cechach popripade komarnanska liga v presnej strelbe. dik za info.
elegant_kalam

Príspevok od používateľa elegant_kalam »

Tiež by ma niečo podobné zaujímalo...
friendly_sanderson

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

oscarr napísal:Tiež by ma niečo podobné zaujímalo...
asi sme dvaja co sa zaujímajú ale nik tu nieje kto poradi :)
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

V Komarne je klub ktory robi taketo sutaze.
http://www.kssk.sk/sniper.htm
http://www.kssk.sk/
friendly_sanderson

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

DUSO napísal:V Komarne je klub ktory robi taketo sutaze.
http://www.kssk.sk/sniper.htm
http://www.kssk.sk/
Dik za info na ich sutaz sa chystam lebo v prvom príspevku som ju spomenul hladam nieco ine najlepsie v blizkosti Trencina, Banskej Bystrice komarno je predsa trochu daleko ale na buduci rok sa tam budem snazit dostat. :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj mi v našom streleckom klube sme rozmyšlali nad podobnou akciou,len je treba viac nadšencou a chuť to urobiť :roll:
friendly_sanderson

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

BALISTIK napísal:Aj mi v našom streleckom klube sme rozmyšlali nad podobnou akciou,len je treba viac nadšencou a chuť to urobiť :roll:
Zkade si? mozno by sa dalo dako pomoct, nieco zorganizovat, zohnat ludi a podobne.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Turčianske Teplice,máme klubovu strelnicu,vela moaloražok aj dost zaujemcov.Dali by sa spraviť discipliny otvorene mieridla a optika.Zvazovali sme aj čast by bola mierena a čast rychla na male gongy,len to chce chuť a ochotu niektorích členov. :roll:
friendly_sanderson

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

BALISTIK napísal:Turčianske Teplice,máme klubovu strelnicu,vela moaloražok aj dost zaujemcov.Dali by sa spraviť discipliny otvorene mieridla a optika.Zvazovali sme aj čast by bola mierena a čast rychla na male gongy,len to chce chuť a ochotu niektorích členov. :roll:
Moj nazor je taky ze ak sa spravi 1-2 neoficialne kola kde sa metodou pokus omyl to nacvici (a stravi pekny den na strelnici stretnu sa novy ludia a vymenia skusenosti :) ) a pomedzi to sa po interne da info ze nieco take sa chysta mozno sa nakontaktuju ludia, sportove kluby napr. aj ten z Komarna co ma podobnu sutaz tak by sa nieco dalo dat dokopy a do trencianskych teplic nie je premna daleko tak by som vedel doniest pocitam 3-4 ludi. ale bolo by dobre oddelit strielanie cez mieridla a optiku lebo ja osobne ani na jednej nemam mieridla. a myslim ze okopirovat na zaciatok bud MaO z ciech alebo Komarnansku sutaz by stacilo.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Pani ak budete organizovat take kamaradske strielanie z malorazok,
dajte mi prosim vediet. Ak budem na slovensku velmy rad sa zucastnim.
friendly_sanderson

Príspevok od používateľa friendly_sanderson »

skemro napísal:Pani ak budete organizovat take kamaradske strielanie z malorazok,
dajte mi prosim vediet. Ak budem na slovensku velmy rad sa zucastnim.
Rad zavolam kohokolvek s kopou dobrej nalady a chutou zucastnit sa. len sa musi vela veci pohnut a sami sa nepohnu :( najradsej by som bol keby sa ozval niekto kto ma strelnicu, stretneme sa vtedy a v tedy tam a tam a otazka kto pride. super. idem aj ja, ale ja nemam strelnicu, co je skoda :)
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Skoda ze uz niesom spravca u nas, ale ani sa nedivim. Skoro cely rok som bol na lodi :(
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa Venet »

Skemro, podla tej tvojej fotky vedla nicku, tipujem ze si prevazal migrantov :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

ee :wink: Ale premyslam, ze pobeham strelnice a mozno sa na neakej dohodnem o usporiadani stretka.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Vizera ako Jemensko-Somalsky pirat :lol:.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"