3 Gun competition

Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 15 years

3 Gun competition

Príspevok od používateľa Johnny »

Ahojte,

Skusal som hladat nieco na nete ohladom 3 Gun competition. Jedine co som nasiel na tomto fore bolo ohladom madarska.

Chcel by som sa opytat, ci viete o niecom na Slovensku. Kona sa takato 3 Gun competition niekde? ( pistol, puska, brokovnica )
Vedeli by ste aj o nejakom dobrom treningovom priestore pre 3 Gun? Samozrejme pre civila dostupnom mieste :-)
Je to podstatne rozsirenejsie v USA, tak ako vsetko ine ohladom zbrani.

Dikyyy
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Stretol som sa s tym len v obmedzenej miere na Extreme. Sleduj www.sskmagnum.estranky.cz
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

3 gun môžeš trénovať všade, kde je schválená, okresným balistikom PZ strelnica pre pušku. Musíš dodržiavať bezpečnosť a musí ti to dovoliť správca/majiteľ strelnice.
Súťaže 3 gun, na Slovensku som nezaznamenal, asi preto, že je to mimoriadne drahá záležitosť, ako na výzbroj výstroj, tak aj pre usporiadateľov. Prišlo by, to tipujem tak 15-20 strelcov a to by sa nezaplatilo.
Najbližšie má ku tomu 2 gun pištoľ/puška, teraz v Komárne na Stereo preteku, tam sa asi bude kombinovať pištoľúpuška, aj na jednom stage.
V Čechách, keď robili 3 gun, tak sa robil na 3 strelniciach, v jeden deň, takže, ak sa nejaký usporiadateľ neodváži, na odkladanie zbraní do sudov a tasenie/branie zbraní v jednom stage, môžeš pokojne, zatiaľ zabudnúť.
Doporučujem sledovať web český a maďarský, to je hádam najbližšie, kde sa do toho, možno pustia.
Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Johnny »

Prezrel som si stranku SADS a videl som tam Gemershooting Rifle, ktoru organizuje strelnica Rimavska Sobota. Tato strelnica zaroven poskytuje trening na tuto sutaz.
Takze zacnem asi tam a snad sa niekde dopracujem aspon na 2 Gun sutaz.

V okoli KE je to vacsinou orientovane IPSC pistol.
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Johnny, ak ti nevadia staršie modely zbraní , môžeš skúsiť toto:
http://www.youtube.com/watch?v=cCtEBL3O49E
:D
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 620
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa aparapi »

Western sa strieľa u nás ako 3gun (kolty, opakovačka, brokovnica :lol: )
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Vo V.Sarisi bude 27.9. Shooting Show { regionalna 3 gun sutaz - pistol, Sa vz.58, brokovnica pumpa}, striela sa max. na 50 metrov, propozicie budu uverejnene na www.ppssk.sk Na predchadzajucich sutaziach bol celkovy pocet ran zvycajne 85. V pripade nepriazniveho pocasia sa strielalo spod pristresku.
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Co ja viem tak 3gun sa strielal tento rok na okoli len v madarsku, bola to celkom sranda. Celkom dobra partia sa zucastnila aj zo slovenska. Je to dost narocne hlavne financne ale bola sranda taka kanonada sa len tak nevidi a hlavne na to maju paradnu strelnicu nie ako nase pistolove. U vas v Hodkovciach mate tiez celkom fajn podmienky.
Najblizsiu prilezitost strelit si dve zbrane mas v komarne puska pistol a stoji to za to. Pusku na sto si u nas len tak nestrelis, ak budu naboje tak isto idem.
Používateľov profilový obrázok
Johnny
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Johnny »

Nasiel som si kombinaciu rifle+pistol.

V Rimavskej Sobote ŚSZ MAGNUM ponukaju skupinovy trening cez vikendy.
Pisal som e-mail panovi Emilovi Reti-ovi. Bol velmi ochotny v e-maili za co mu velmi pekne dakujem.

Takze 3 Gun by mi zatial nahradil Gemershooting.
Mozno casom sa tu spopularizuje aj 3 Gun :)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ludia su chudobni a nemaju brokovnice, pricom obycajne turecke pumpy sa priblizuju cenou zanovnej 58.
Svedci o tom i ucast na tohtorocnych majstrovstvach SR v brokovnici, pricom to je zabava niekedy lepsia ako s puskou.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Od kamarata mi prisla otazka ohladom streliva do brokovnice, odpoved by mozno zaujimala viacerych, preto davam do plena:

Na ipsc strielanie je rozdiel medzi trap 2.4mm a skeet 2.4mm
a v com je vlastne rozdiel?


Necham na zodpovedanie skusenejsim.
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Ak to niekoho este zaujima madari vypisali sutaz 3gun na 16.5.2015 minimalny pocet ran 400, 8 parkurov, startovne 100e.
Viac na www.3guneurope.eu zaujemcom odporucam sa vcas zaregistrovat mavaju vypredane.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

http://www.ppssk.sk

Koncorocna 3 gun chutovka ( Shooting Show ), skoda len, ze sa bude strielat na malej, 25 m strelnici. Na velkej strelnici bude totiz sucasne prebiehat sutaz MaO.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

http://www.ppssk.sk

31.1. dalsie kolo 3 gun sutaze, strelnica Pod Bikosom, Velky Saris.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nechcem vam do toho skakat, ale jedina "3gun" zalezitost sa robi v Egri ako postol Pretorian.
Ostatne viacboje su zaujimave, ale nie su to 3gun sutaze.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"