LOS-SK Čachtice 25.4.2015

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ako bolo na preteku a co bola situacia c.2, lebo ako pozeram tie casy, tak tam sa snad strielalo predovkou :)


PS: neda mi to tak sa spytam, tentokrat nebola ziadna vtipne "realna" situacia ako napriklad hod granatom (za 10 procedur) ?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Dvojka bola myslim toto... Strelba zo svojej na gongy, z malorazky papierove terce, a kamenom urazu bola strelba z CZ kompakt znovu na gongy, tam to vacsine moc nepadalo :) A vseobecne pomale aj preto, lebo sa paskovalo az tesne pred strelbou.
Prílohy
IMG_4252.JPG
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vďaka všetkým za hladký priebeh a za to, že ste sa bavili.
Mňa osobne potešil vysoký počet nováčikov.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

na stranke
http://customit.sk/los/index.php?r=comp ... view&id=15
prebieha developer testing snad buduceho portalu pre LOS.
Nahodil som tam vysledky z poslednej sutaze (iba pre normalnu pistol, male pistole odpustia)
+ doslo k rozsireniu vysledkov o pocet Alf, Charlikov a podobne. Pri nepouziti filtra na stage sa zobrazuje pocet pre cele preteky.

Budem vdacny za kazdy feedback
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Nedari sa mi prihlasit na dalsiu LOSku - teda v Cahticiach vraveli, ze sa treba prihlasovat, aj viackrat, az kym nepride potvrdzujuci email - uz som skusal 2x, vzdy som cakal minimalne do dalsieho dna a ani raz neprislo nic... Treba to skusat dalej? Alebo je nejaky problem? Alebo len necakat na ten potvrdzujuci email?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

telra napísal:prebieha developer testing snad buduceho portalu pre LOS.
Páči sa mi to.
Bude možné tam implementovať aj "What if" funkcionalitu podobnú tomu, čo má Ondrej na shootingarea? Aby sa ľudia mohli hrať, niečo na spôsob "Na ktorom mieste by som asi tak skončil, ak by mi ten rozhodca v klobúku nenadelil 50 prociek" :twisted:


Inak až teraz pozerám, že Honza to strelil parádne. No miss, no proc, no Charlie/Delta. Len samé alfy.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

yarco:
nad danou funkcionalitou rozmyslam, ma to ale nizsiu prioritu
v podstate v tom nevidim problem, len si budem musiet premysliet ako to spravit najlepsie

EDIT
porozmyslal som nad tym, prisiel som nariesenie ktore je v podstate super, ale nebudem to robit kym to nebude nasadene v prevadzke, pretoze to nie je az take easy

EDIT2: Na druhej strane ma to zaujalo, idem na to :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"