Asociacia Presnej Strelby SR (APSS)

momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

pridane dnes nove info
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

8.11.2009 sa z technickych pricin odklada na neurcity termin, bude potom oznameny.
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

novy termin na webe
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Aj ten ale asi bude musiet byt o den posunuty (zo soboty na nedelu). Kazdopadne finalny termin bude na stranke zverejneny najneskor zaciatkom buduceho tyzdna.



Gunslinger
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

novy termin je o den posunuty, vyssia moc zabudla, ze 21. uz nieco ma byt.
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

2010
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5187
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

No ako kilometer? Povidejte,prehanejte..... :D
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: V skratke: Velmo dobre :)

Najskor to sice moc dobre nevyzeralo, hmla na DPSke sice nebola az taka zla ako na vacsine okolia, ale aj tak bola zrana viditelnost limitovana na cca tych 500m. 'Nastastie' sa pridal mierny vietor, ktory to pomalicky rozfukaval, takze sa strielat dalo, a postupom casu ako sme sa posuvali tak aj viditelnost sa zvacsovala, ale vzdy to bolo tak na limite (terce boli napodiv bez hmly az uplne nakoniec - ked sa strielal kilometer... :shock: :lol: Zima bola tiez riadna (ked clovek stoji na mieste par hodin tak nemusi byt ani pod nulou aby celkom slusne 'premrzol' :-)

Kedze prislo dost strelcov (cez 20), 600ka a 800ka sa zrusili a zacinalo sa na 700m, potom 900m, a nakoniec 1km. Strielalo sa systemom nastrel 3 rany, a potom 5 ran do sutaze, vzdy traja strelci na ciare.

Vietor nefukal moc idealne, prevazne z 10tej, ale casto menil rychlost, a niekedy sa otacal uplne naopak, takze 308my potrapil aj na 700m, a na 900m a 1km uz museli klikat ci prenasat aj vacsie a mensie kalibre.

Na konecne poradie som necakal, ale vysledky sa asi onedlho zavesia na web. Za seba ale mozem povedat ze som bol velmo prijemne prekvapeny, Premier sice nedorazil ani v piatok, takze som strielal s Falconom a naklikavania boli loteria, ale nakoniec som to celkom dobre odhadol a OAcko nesklamalo, a na kilometer som dokonca dal dve 9ky, takze maximalna spokojnost :twisted: Velmi prijemne ma prekvapili rozptyly, na 700m som mal nastrel aj ostru polozku cca 15cm (z toho jednu desinu center), na 900m som mal nastrel aj ostru polozku rozptyl cca 14cm (!!!), a na kilometer mi to robilo cca 36cm (opat krasne v jednej vyske na stred, len roztiahnute na 9tu hodinu kvoli nestalemu vetru). Nebyt toho vetra tak mi na OAcku vychadza priam benchrestovy rozptyl cca 0.3moa az po kilometer, co je na semi-auto az neuveritelne/nepochopitelne :shock: :twisted: :lol:


Par fotiek: Tenorista nedosiel, ale chalani doniesli Tlustu Bertu s Premierom 5-25x (pozn. Milec hovoril ze na tej jeho .50ke sa mu Zeiss 6-24x rozsypal uz po par ranach... no comment...)

Tlusta Berta na 700m (pozn. na tejto fotke 50BMG nevyzera byt moc velka):
Obrázok


Pre lepsiu perspektivu: :-)
Obrázok


Don't try this at home: (pozn. 'cvakal' som radsej len naprazdno :-)
Obrázok


Moja OA10 'na ciare':
Obrázok

Heh, a moj sobotny trening ('vdaka' hmle s UASom na 75 a 50m... :-)
Obrázok



Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5187
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Fantazia.....uz len z fotiek som uveliceny....gratulujem k vysledkom! Berta ma tu brzdu tusim velku "jako kráva".... :twisted: . Chcel som prist,ale okolnosti boli (takmer) tradicne proti. Urobil som aspon maly dobry skutok, Marekovi som nastrelil jeho Steyr SSG.
A PR ako? Pacil sa? :P
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

lovec: Dik a heh, jo jo, ta brzda vyzera ako odmontovana z M4 Shermana, a rany to boli tiez slusne ('prekvapivo' nikto nechcel lezat vedla... :shock: :twisted: Skoda len ze strelivo doniesli len obycajne gulometne, a s nim tie zasahy 50ka nemala nic moc ani na 700m (s A-Maxmi alebo monolitmi by to urcite bolo o dost lepsie).

PRko je jednoznacne super, hlavne to ostre klikanie a Gen2 XR osnova (ta moja falconovska mi vdaka FFP na kilometer uz prekryvala tretinu terca :-), moj PR je 'uz' v Bratislave na colnici takze mozno zajtra ho konecne nahodim.

Mozno bude este nejaka sutaz do konca roka, ale najblizsi kilometer bude tusim az 25.4.2010 (hod si to do diara nech ti to nabuduce vyjde :-)

Tak zatim,

Gunslinger
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

vsetci zaujemcovia o aktualne dianie najma po dnesku mi mozu poslat emailove adresy, do mail listu, pripadne zaslem kamosovu adresu pre dalsiu dohodu.
a tiez sa predbezne hladaju osoby ochotne pomoct pri organizovani jednotlivych akcii.
staci kontaktovat mna a ja preposlem kontakt dalej.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Stale sa mi tomu nechce verit... :( :( :( :( :(

Bol to skvely chlap a bude nam velmi chybat... Cest a ucta jeho pamiatke a pokoj jeho dusi...


Requiescat In Pace Jozef...



Gunslinger
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

hned ako to budeme vediet, bude tu termin pohrebu
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

ak som nepoplietol prevzatu informaciu, tak

pohreb bude v sobotu o 14.00 hod. Topoľčany nový cintorín


pokial viem, je to na prijazde do Topoľčian v smere z Nitry (nie po obchvate cez nadjazd) cesta sa vola Stummerova, nad benzinovou pumpou tusim Slovnaft na ľavej strane, na pravej strane su este polia, hneď na okraji mesta ešte pred železničným priecestím
je to asi 50-100 m od cesty smerom do kopca, je to Cintorinska ulica

cca.

http://maps.google.com/maps?hl=sk&sourc ... 55747&z=15
dan12
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa dan12 »

Chlapi, ako to vidite s APSS do buducnosti? Pojde to dalej ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"