Asociacia Presnej Strelby SR (APSS)

momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

bolo by dobre dokoncit ten mail zoznam pre zasielanie oznameni.

tazko sa mi o tom aj pise, ale predpokladam, ze vsetci uz asi vedia preco ten mail zoznam bude vhodny.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

chcem sa opytat ci sa ako obycajny divak mozem niekedy prist pozriet na preteky APSS???
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ehm , pocul som nieco ze smrt J. Podmanickeho uz vysetruju ako vrazdu, je to pravda alebo je to hlupost????
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

ci je to pravda lebo nie
tak sa to tu neriesi
samocenzura
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

aj mi niekto odpovie na moju otazku?????
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ked nieco bude mozes isto prist pozriet....aspon ja som bol a v pohode...pritom niesom clen APSS a strielal som
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

Prvy pretek APSS bude 27.3.2010 na DPS?
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

AKI: Ano. (ale 27ho sa striela kilometer, nie klasicka DPS = je to na tej vedlajsej strelnici a zacina sa nastrelom na 700m a potom sa postupuje dalej).


Gunslinger
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

treba uz sledovat novu stranku APSS, na ktoru je odkaz na povodnej stranke apss.sk

ta uz nebude aktualizovana.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

:roll: Hmm na 1000 m tak to ako divak
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5191
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Hmm,tusim po su po vcerajsku "fsetci snajpri" mimo provoz..... :lol: Ja som stravil pol dna cistenim pusky a nadavanim na nekonecny bordel v nej.....
Dolezite je ale vykecat,kto to vcera zmakol najlepsie.....gratulacia Turbiakovi !!! Nech sa medaila hompala na cestnom mieste a pribudnu k nej dalsie. 8) :D Cesta na daleky zapad nebola marna. :twisted:
Zase nadherne straveny den v skvelej spolocnosti, hromada prazdnych hilzni, proste parada. :wink:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Cau Lovec :) dakujem velmi pekne , hej uz sa hompala nad prebijacim stolom :) noo darmo Berger je Berger a aj Gunslingerovi dakujem za rady kolko naklikat na vietor :!:
neviem ci budu nejake dalsie ... pri 6,5-284 pevne verim ze ano ! rano bola cesta hrozna ale naspat uz to bolo lepsie. kazopadne potme tam a potme naspat :cry: Sutaz bola pekna najviac som sa bal taktickej casti a nakoniec som ju najlepsie zvladol :!: lovec s tym cistenim mas pravdu, hlavne piesok mi doslova drhne v zavere :oops:

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

TURBIAK: Pripajam sa ku gratulacii !!! (heh, vravel som ti ze to vyhras :wink: A vzhladom na tu cestu/skore vstavanie, ako aj to ze si strielal kilometer prvy krat je to dvojnasobny uspech :-)

Nabuduce ti uz asi s vetrom radsej moc radit nebudem :roll: heh, len zartujem :lol: i ked myslim ze by si to v pohode zvladol aj bezo mna. Ja by som si predovsetkym mal nabuduce precitat propozicie preteku... (keby som vedel ze sa bude strielat aj 400-700m prepocital by som si aspon priblizne naklikania a nemusel na mieste robit loteriu :shock: :evil: Oh well, clovek sa najlepsie uci na vlastnych chybach... Ale potesilo ma ze 1km som odhadol na centimeter presne a aj rozptyly boli vyborne (cca 15cm, skoda len ze nastrelny bol o 9tej, a ostry preklikany o 3tej...). Nabuduce asi vybodnem na rozptyly a rychle strielanie na nadych, a pojdem tiez po bodoch aby si ma tango nedoberal kvoli umiestneniu... :lol:


lovec: Suhlas, heh, tiez som zo zaveru sypal von piesok, ale vycistene som mal za 10 minut (no pozeral som na konci tu tvoju bling-bling brzdu a dat ju do povodneho stavu asi bola riadna fuska :wink:


Kazdopadne sutaz sa myslim ozaj vydarila, premenlivy vietor riadne zamiesal karty (a aspon trochu vyrovnal kalibre - 308 vs 338 vs 6.5ky - naklikavat a prenasat museli vsetci bez vynimky :P

Zdravim teda cely 'webforum long-range team' ktory prisiel skoro v kompletke, bolo prijemne sa opat stretnut nazivo a uz sa tesim na nabuduce !


Gunslinger

P.S.: Pridam este jedno foto na perspektivu vzdialenosti - toto bola 900m pozicia (terce su pred tou budovou):
Obrázok

A toto je ta PR GenII XR osnova na 1km:
Obrázok
friendly_poincare

Príspevok od používateľa friendly_poincare »

vsetkym velka poklona... :roll:
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5191
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Gunslinger napísal:lovec: Suhlas, heh, tiez som zo zaveru sypal von piesok, ale vycistene som mal za 10 minut (no pozeral som na konci tu tvoju bling-bling brzdu a dat ju do povodneho stavu asi bola riadna fuska :wink:
....bling-bling bude len zvonka.... :oops: ...keby som mal tie spaliny zakazdym cistit z komor,tak ine nerobim....aj tak som sa dost natrapil pri beznom cisteni (hlavne vdaka tomu,ze niektoremu susedovi vietor zdvihol podlozku na lezanie a just som mal otvoreny zaver...takze pol kila piesku som si importoval domov :evil: :evil: :evil: ).
K sutazi samotnej,vietor mi dal viackrat "za vyucenou"co by mi nevadilo,okrem momentu,ked som na 800m mal krasny rozptyl pri troch nastrelnych.....aj umiestnenie zasahov,aj rozptyl super....5 ostrych a houby z toho,uz som ten vietor nestihol....tusim jedna desina,dve okrajove mensie cisla a dost :cry: :cry: . Ale prisahal by som,ze som viackrat uplne na smrt vystrasil oranzovy kolik :twisted: :lol: 8) Tiez by bolo dobre aby som mal tabulku komplet,nie iba od 700m vyssie. Alebo viacej predimenzovavat prinesene zasoby streliva,aby mi vyslo na vsetky discipliny....na takticku cast mi ostalo az 5 nabojov :roll: :? :x Kazdopadne super den,len musim urychlene kupit nejake tie strely......alebo si na dalsie kolo budem musit priniest inu artileriu...
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"