ERC2015

Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

No veru, bez poriadnho treningu to nejde...ked jeden fín vzstreli za rok viac .223 ako cele nase OSSR...

Ale zas pekna skusenost. Aj ked moj vysledok je pre mna osobne velke sklamanie. Co uz, nie kazdy den sa dari. Akosi sa mi neustale darilo robit chyby, ktore sa mi nepodarilo urobit 10 rokov...preslap pri strelbe...strielanie toho isteho terca dvakrat len z ineho okna...proste ked uz som si dal pozor, tak prislo vzdy nieco nove co som pokaslal. Mal som aj svetle chvilky, ale bolo ich veru zalostne malo. O to vacsia chvala Rastovi, isiel naozaj dobre, vyrovnane.
Aspon ze puska slapala bez zavad.
Na buduci rok su planovane 1. majstrovstva sveta v puske...takze k sa najdu dake peniaze, chcelo by to zabojovat.

M
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ak sa Vam chce tak sme hodte chalani aj postrehy ohladom strelnice, organizacie preteku a tak. Buduci tok by mala byt v Egri asi Europa-pistol, tak som lacny po kazdom info a nazore... popravde zatial som na organizaciu ERC moc dobreho nepocul.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Dam par postrehov z dalekeho Turecka :-)
Kto bol na madarskej sutazi napr v Egri, tak sa musidopredu obrnit davkou trpezlivosti.
Len par postrehov z mojich navstev Egru (strelnica Felsotarkany)
Ak povedia striela sa od 0730, tak mysleli 0830.
Ked povedia ze vysledky budu za 20 min, kludne sa chodte najest do mesta, lebo budu za 1,5h.
Parkur odstrielate i full auto, ale nesmiete zdvihnut pusku nad val pri vybijani (individualni pristup rozhodcov).
Vsetky score sheety si fotte lebo vam pridaju par sekund ci misi.
Strelnica je vyborna o com pokecame osobne a mozno i vyskusame na europe, ked mi dojde pistolka a supnem z nej do buduceho roku 10 000 vceliciek :-
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"