Záverečná klubovka v TT

inspiring_lederberg

Záverečná klubovka v TT

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Nakolko sa jednalo o poslednu sutaz v tomto roku chcel by som sa v mene BB Teamu podakovat organizatorom a vsetkym zainteresovanym :) za ich pristup a snahu o prijemne straveny volny cas.

Musim priznat ze zimny parkur ma svoje caro. Trochu ma mrzi ze sme sa nemohli naplno prejavit nakolko polovica (ta vacsia) BB teamu bola tazko ranena :P
Ja viem s barlami sa tazko beha preto by sme uvitali parkurove rozlozenie tak aby v pripade potreby bolo mozne riesit ich z jedneho miesta.
BALISTIK tvojich 0,16-0,17 na tu zimu bol slusny vykon ale ked potrenujes :P ...
Pokial by som ja vystrielal to co ty tak uz bucham extraligu a naskryvam sa po klubovkach :D
Musim priznat ze treti parkur bol ukazkovy z tvojej strany. A nemozem ta podozrievat ze si ho uz par krat riesil pred pretekmi ako v minulosti lebo tento postavil C.CH.
Len teraz neviem ci ta mame dat strielat prveho aby sme videli ako sa to ma :wink: alebo az na koniec aby si nam nebral iluzie :evil:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dakujem v mene náš všetkych,že sa vam to pačilo :lol: Ja sa na klubovkach neskrivam len ten čas :cry: ,aj rodina,praca atd.Ale ak to vinde tak situačku poriešime,extraliga je pre mna draha,je to tak štartovne,zučastnit sa neviem kolko to akcii,cesta,na plat statneho zamestnanca je to bieda :cry: Dalej zbran sa my nechce menit lebo ja mam kompa a na SAPS,by som bol v divizii open,v situačke je to bez rozdielu,no tak teraz nasleduje zimna prestavka-neviem ako to vydržím :roll: PS-vieš kolko je strelcov medzi nami čo maju na extraligu,len ich to chce dokopat k tomu :wink:
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18 years 11 months

Príspevok od používateľa marksman2 »

len jedna podotázočka: ten pretek bol v Trnave? Ktorý klub to zastrešoval?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nie tento pretek zastrešoval klub SSK-Turčianske Teplice,na našej klubovej strelnici Turček nedaleko Kremnice,viac info dodam cez SS.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Heeej BALISTIK to ze dakujem neznamena ze sa nam pacilo :lol: :lol: :lol:
Ja len ze za danych podmienok...
Viem ze snezilo a clovek musel prizmurit oci hlavne pri svokrach :) :) :)
Suhlasim pockame co okrem eura prinesie novy rok ale ta situacka by mohla byt.
No schvalne kolko skrytych extraligistov drieme vo vasom klube :?:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ohladom tych extraligistov,maju na to dvaja,C.CH,M.Z, a jeden rychlostrelec s teamu B.B,pokial mu zbran nezasekne a nemusi ju čistit :lol:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

A mozem sa opytat aka je to zbran? :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

noacoak-aby bola tema zachovana hovorme o akciach :lol: Ale ta jeho mašina sa vola ...ma tam nejake K-v nazve :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"