SCW-Wintercup 2008-2009 vo Viedni

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

chlapi a seria "production" je taka ze mozem mat len krabicovu zbran, t.j. ziadne doplnky ako kolimator, svetlovodna mucha, nabeh do zasobnikovej sachty atd. jednoducho kupim v obchode G19 a idem pacat na sutaz ? Nic ine na nej nemozem urobit ?

Inak combat na 25 metrov sa mi zda trochu nerealny ale ked su v tom dobri preco by si to tak nenastavali, pravda :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

V productione možeš mat aj upravy,tie svetlovodne mieridla určite,aj trocha vyladenu spušt-hovorim trocha BKSL :twisted: A ako kto pripravy parkur :roll: aj mi robime ked sa ku nam chystaju cudzi zaludnosti kde pohoria :lol: My sme taky prajny :twisted: kamarat na mna furt vymysli pomaly klikovanie,druhy zas prava,lava ruka.Ja im na oplatku dam more nonshotov,ešte aj za poper :lol:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Oni zase prefekuju polovicne IPSC na velku vzdialenost a za znizenej viditelnosti umocnene nonschutmi. :wink:

Production: su len suciastky ktore k zbrani dodava ich producent.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Michal1 napísal: Production: su len suciastky ktore k zbrani dodava ich producent.
Podla mna by to mali byt vyhradne len zakladne verzie pistoli, doslova pultove s co najnizsou cenou kvoli predaju. Potom by aj reklama bola ucinnejsia pre vyrobcu, ze co sa da dokazat s "pred hodinou" kupenou pistolou. Ziadne upravy.
Pred sutazou behne komisia do velkoskladu, vyberie zbrane a ideme strielat. Tomu hovorim production :-)
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ved tak to je.
Ak mas napr ine mieridla ako ponuka predajca tvojej zbrane, uz sa jedna o Modifide to iste aj zasobniky.
Ak ti ponukaju od vyroby ladenu spust (samozrejme podla pravidiel), tak je Production.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

S tou ladenou spustou nesuhlasim. Tie zasobniky a mieridla to sa este da(ale ani to nie je masova produkcia), ale upravovat spustovy mechanizmus oproti standardnemu by som uz do production nezaradil. Predsa uz len zmensenie odporu spuste je podla mna dost zavazny zasah vzhladom na bezpecnost pistole, ktora ma byt standardne predana lubovolnemu laikovi so ZP.
Ked "production" tak kus z masovej produkcie a nie upravovany kus z ruk puskara.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kazdy kto striela ma upravenu spust na povolenu zharnicu.
Ci uz z produkcie alebo si ju upravil sam. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"