Steel Challenge Hunter Club

SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Steel Challenge Hunter Club

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Čo: zábavná súťaž na veľké kovové terče bez veľkého mierenia, 2 stejdže, ilustračne: https://www.youtube.com/watch?v=kDfn3AXH3xM

Čím: pištoľ, revolver. Zbrane vlastné, prípadne je možnosť zapožičania na mieste.

Kde: HunterClub http://www.hunterclub.sk

Kedy: prezentácia od 08-0830H, prvá rana 0845H, posledná rana orientačne o 1300H.

Za koľko: 15 €

Kto: vítaný je každý držiteľ ZP ale aj nedržiteľ ZP na zodpovednosť prítomného držiteľa ZP - doprovodu.

Nároky na strelca: mať pri sebe platný ZP, bezpečné puzdro na zbraň plne zakrývajúce spúšť pri zapuzdrení. Vhodné aj pre začiatočníkov ! Ochrana zraku a sluchu povinná!

Nároky na strelivo: povolené všetko strelivo so stredovým zápalom od kalibru 9mm Luger(pištoľ) a 38Sp.(revolver) vrátane, s výnimkou neoplášťovaných Pb striel. Minimálne však 50 rán. Možnosť zakúpiť strelivo na mieste.

Hodnotenie: Tvoj čas je Tvoje skóre. Súťažiaci strieľa na terče päťkrát po sebe na časomieru. Hodnotia sa štyri najlepšie dosiahnuté časy. Do celkového hodnotenia ligy budú strelcovi započítané tri najlepšie hodnotené kolá v jednej divízií počas celej ligy.

Pravidlá: https://steelchallenge.com/steel-challe ... s-Home.php

Termíny ligy :
1. kolo 20.11.
2. kolo 27.11.
3. kolo 04.12.
4. kolo 18.12.
5. kolo 31.12.(sobota)

Registrácia: Otvorenie registrácie každého kola bude vždy oznámené prostredníctvom oznamu tu, na stránke Hunterclub.sk a na sociálnych sieťach. Registrovať sa bude dať mailom na sutazehunterclub@centrum.sk. Do mailu uviesť meno, priezvisko, čím budete strielať(stačí či pištoľ alebo revolver). Prípadne osobne na strelnici. Počet súťažiacich je limitovaný na 30 osôb na jedno ligové kolo.

Výherca ligy bude automaticky zaradený do Siene slávy Hunter Clubu. 8)
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Otvárame registráciu na prvé kolo ligy Steel Challenge Hunter Club 20.11.2016.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Budú rôzne divízie?
Môže si to strelec streliť viacerými zbraňami? Napr. krátka malorážka + krátka veľkorážka?
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Myslím, že by v tom v zásade nemal byť problém rozčleniť divízie . Videl by som to na malokalibrová pištoľ, puška ale aj karabína typu Stribog, Marauder, BalkoRifle atď. bez ohľadu na typ mieridiel(mechanické/elektronické). Kombinované štartovné dve zbrane: 18€, tri zbrane 20€.
Otázka: pod velkorážkou si myslel aký kanónik? Nechcem aby to vyznelo nejak obmedzujúco ale 44RM, 500SW, 445Cassual, 45LC a podobné pikošky by na plechy robili neplechu 8)
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

SutazeHunterClub napísal:Otvárame registráciu na prvé kolo ligy Steel Challenge Hunter Club 20.11.2016.
Je možné sa registrovať aj na zvyšné termíny, len nezabudnite uviesť o aký termín máte záujem. Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

yarco napísal:Napr. krátka malorážka + krátka veľkorážka?
Myslel som konkrétne .22LR + 9Luger, žiadnu mobilnú artilériu :twisted:
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Bude guláš (v cene štartovného) :!:
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Posledných 5 voľných miest na 20.11., neváhajte. :wink: Zároveň by som rád poprosil tých ktorí sú registrovaní a vedia že sa z nejakého dôvodu nezúčastnia aby sa mailom odhlásili.
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
Budha
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Budha »

poslal som ti SS
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Včetci,
ktorí mi do 1700H dnešného dátumu poslali požiadavku o registráciu ste "regnutí" ma 20.11.
Týmto sa počet súťažiacich naplnil a vyhlasujem STOP STAV registrácie pre termín 20.11. Ak by sa nejaké miesto uvoľnilo, budem to tu komunikovať.
Stále je však možné sa registrovať na ďaľšie nasledujúce kolá.
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Ďakujeme všetkým súťažiacim za účasť. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedostatky. Urobíme všetko pre to aby sa už viac nevyskytli.
Registrácia na nasledujúce kolá je stále spustená a je voľných 15 miest.
Oznam pre tých ktorí boli registrovaní na dátum 20.11.2016 a nedostavili sa bez ospravedlnenia: pri registrácii do nasledujúcich kôl budú automaticky zaradení na čakaciu listinu ako náhradníci.
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

Dnesok kedze to bolo prve kolo a dali sa ocakavat problemy za mna celkom ok. Co ma ale celkom nemilo prekvapilo bolo prenasanie zvuku medzi stageami a ozvena v stagei 2. Minimalne raz sa mi stalo ze som nezareagoval na startovaci signal pretoze ho pri hluku vystrelu z vedlajsieho stageu nebolo ani s aktivnymi sluchadlami vobec pocut. Osobne som mal prve dve strielania problem vobec rozlisit ozvenu vystrelu v tuneli od zvuku zasiahnuteho zeleza a uhnal som si 2x 30 sekundove pokusy tym ze sa gong ozval z vedlajsieho stageu ale rozhodca pocital miss posledneho zeleza. dost neprijemne ma prekvapilo zamietnutie ziadosti rozhodcom pockat kym vedlajsi stage odstriela 5 ran a bude prebijat pretoze nepocujem zasahy - kovy boli podoprete tak ze sa takmer nehybali a ked sa neda spolahnut ani na zvuk dam prednost radsej vonkajsej strelnici kde aspon val robi zvukovu zabranu.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

uz su vysledky? :D
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Výsledky
Vysvetlivky:
Pi - pištoľ, len u tých, ktorí strieľali viac zbraní naraz, resp. označený ako "Standard" v stĺpci "P" tabuľky .
MPi-malá pištoľ, resp. je súťažiaci, ktorí strieľal MPi označený ako "Cowboy" v stĺpci "T" tabuľky.
MPu-malá puška
Prílohy
Copy of vysled20112016.xls
(2.1 MiB) 384 stiahnutí
SutazeHunterClub
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa SutazeHunterClub »

Ostávajúcich 5 voľných miest na 27.11.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"