[LOS-SK] 1. kolo pohára Hunter Club 2016, 11.12.2016

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

[LOS-SK] 1. kolo pohára Hunter Club 2016, 11.12.2016

Príspevok od používateľa telra »

Damy a pani,

11.12 sa kona 1ve kolo kluboveho pohara v Hunter Clube. Detaily doplnime v priebehu dneska.
Priebeh je formou squadov po sebe ala SAV.

Zbraň, puzdro, oblečenie podľa pravidiel LOS-SK.

Viac info na stránke
http://www.los-sk.sk/
konkrétne pretek
http://los-sk.sk/index.php/competition/23

Informácie k poháru:
http://los-sk.sk/index.php/cup/5

Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa calvin »

Vlado: predpokladam, ze s baterkou na zbrani musim vediet zapuzdrit...alebo budu situacie a la zbran v "trezore" a mozem mat pripevnenu baterku, aj ked nemam vhodne puzdro?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

jop, zapuzdrit
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

aka bude kondicia baterky? v ruke/vo vrecku/v puzdre?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

ukaze sa presne na preshoote
v pripade baterky do ruky pocitajte vo vrecku,
v pripade baterky na zbran bude na zbrani v puzdre
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Upozornenie, trochu sa nam upravil minimalny pocet ran na 33. :D
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Tu je video ukazujuce stage
https://www.youtube.com/watch?v=L89PRkxEeKQ

Vysledky budu dnes vecer
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Vysledky su tu, gratulujeme
http://los-sk.sk/index.php/competition/23
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa emkac »

komu mam reklamovat, ked ste mi zabudli pripocitat jeden neterc a 5 prociek? :?
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1315
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Dobry pretek. Bavil som sa a myslim ze aj ostatni. Ketchup parada, gratulujem.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

reklamacie na vysledky na mna, len treba meno, prezyvka mi nesedi :D
*EDIT: upravene
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa emkac »

uz opravene, pohorsil som si o jedno miesto :mrgreen:
by ma zaujimalo, ako ste ma identifikovali... asi cez registraciu na los-sk.sk, kde mam rovnaky nick, ze?
t1n4
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa t1n4 »

Vdaka za pretek, napisala som kratku reportaz pre znamych, davam aj sem.
Dopredu bola známa jediná inštrukcia: doneste si baterku. Krytá strelnica, dobre, hovorím si, tak strielať sa bude za sťažených svetelných podmienok. Výzva prijatá! Keďže nie som vlastníkom super-tacticool Glock-osaditeľného svetlometu, deň pred pretekom si dávam nácvik držania baterky pri streľbe na strelnici, a ide sa na to!


Stage 1:

Štartujem sediac za stolom, a hneď tasím na prvý terč. Je to môj celkovo druhý LOS pretek, no iba prvý s pohybom a krytím. Zatiaľ nič nezvyčajné, len baterka v ruke trochu prekáža, svetla je dosť. V polovici stageu sa ale svetlo vytráca a prechádza sa do sekcie, kde už bez baterky nie je vidieť nič. Pomaly, opatrne postupujem, a prichádza prvá zrada - slabý stisk ruky spôsobí závadu a záver je zaseknutý. Za chrbtom rozhodca so stopkami, naokolo totálna tma. Vidieť jedine tenký kužel svetla z baterky, bez ktorej sa nezaobídem, ale s ktorou v ruke závadu neodstránim – pohodička, no stress. Po krátkej logistickej improvizácii sa podarí závadu odstrániť a pokračujem ďalej. Stage je navrhnutý pekne: pravdaže, toto je časť, kde mi dojdú náboje. Hm, možno som si mala takticky prebiť, kým bolo ešte svetlo. Dostrieľam sa na koniec, verdikt je jednoznačný: aj ja chcem tacticool svetielko na Glock. A tríciové mieridlá k tomu.

Stage 2:

Od začiatku postupujem pomaly ale iste, pozerám za každý roh a tak si všimnem aj zákerného bastarda, skrytého mimo hlavný smer postupu. Zbabelec, schováva sa za civilistom v tme za bariérou, zneškodňujm ho a hovorím si, že ten Counter-Strike je predsa len na niečo dobrý. Spoza palety sa mi odkrýva vzácny pohľad do diaľky a čo nevidím - klasická rukojemnícka situácia - malý žltý kovový útočník vykúka ponad plece modrej postavy civilistu. Odhadujem to na dobrých 20-25m, to chce veľmi presne strieľať. Alebo ísť bližšie. Hm. Bleskurýchle sa rozhodujem a slimákopomaly strieľam. Vypálim jednu po druhej asi 5 rán, pán Boh chráň chudáka rukojemníka. Žltý terč ostal nezasiahnutý (huh,čuduj sa svete). Zisťujem že John Wick nie som, prehodnocujem svoju pozíciu a posúvam sa ďalej. Po ceste zneškodním pár terčov a už som bližšie k finálnej rukojemníckej dráme. Niekoľko rán opäť vyjde naprázdno, no nevzdám sa predsa, čert to ber, pokladám baterku na zem a strieľam obomi rukami. Cieľ nakoniec padá, civilista na moje prekvapenie vyviazne s jediným škrabnutím a ja s jedinou +10s penaltou. Čo sme sa naučili: Headshoty na 20 metrov ponad civilistov neriskujeme.


Plusy:
- za 15 EUR až 400 sekúnd čistej zábavy!
- prvé miesto v kategórii žien (konkurencia bola veľká)

Mínusy:
- mľandravé slabé ruky

Celkový dojem:
Jednoduchý a efektívny design stageov, kde hra so svetlom namotávala súťažiacich na nepovšimnutie a neriešenie terčov, za ktoré ujo Mikuláš (teda vlastne Vlado) štedro nadeľoval procedúry. Pretek som skončila v duchu hesla “niekto musí byť predsa aj posledný”. Napriek tomu, že sa mi podarilo všetky terče objaviť (a dokonca aj zasiahnuť), 2. stage som skončila s časom o 46 sekúnd horším, než keby som sa do riešenia situácie vôbec nepustila, na žiaden terč nevystrelila a akceptovala penalty za každý neriešený terč. Treba si ale veriť, rozdiel medzi mnou a prvým miestom je ani nie 300 sekúnd, takže v ďaľšej súťaži si dávam záväzok atakovať stupienok víťazov. Čo sme sa naučili? “Pomaly ďalej zájdeš” nie je dobré motto na pretek.

Organizátori boli super. Dostala som dobré rady, odpovede na otázky k stratégii a pravidlám a možnosť pozrieť si niekoľko pretekárov idúcich po mne.

Pretek hodnotím 5 nábojmi z 5tich.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Vdaka za reportaz, tu je s komentarmi od rozhodcu
http://los-sk.sk/index.php/article/hunt ... k-11122016
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"