Malá Odstrelovačka

eager_bouman

Malá Odstrelovačka

Príspevok od používateľa eager_bouman »

Je tu niekto kto sa zaoberá konkretne touto disciplínou? Teda tzv. Malou odstrelovackou?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

www.kssk.sk pravidelne každý mesiac robia niečo také aj ja sa na to chystám, práve som zaobstaral puškohlad na Shulku a eče chybajú nožičky.
eager_bouman

Príspevok od používateľa eager_bouman »

Som rad ze sa nikto ozval, odkial si? V Prešove exisujeme už rok aj niekolko súťaží mame za sebou. www.slukari.tk Do Komarna nas pozvali uz minuleho roku,len to nevišlo prekrývali sa nam súťaže. :P
eager_bouman

Príspevok od používateľa eager_bouman »

A sorač nevišimol som si. V Nitre vam tiež funguje klub? :oops: Prečo si sa rozhodol pre dipod na SHULKU? Vrecká s pilinami sú stabilnejšie. Teda aspoň ja ich používam a som spokojnejší ako s dvojnožkou. Optiku aku si si zadovážil?
eager_bouman

Príspevok od používateľa eager_bouman »

Som rad ze sa niekto ozval, odkial si? V Prešove exisujeme už rok aj niekolko súťaží mame za sebou. www.slukari.tk Do Komarna nas pozvali uz minuleho roku,len to nevišlo prekrývali sa nam súťaže. :P
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja som si dal len pradiť ako začiatočník, tu ti odpíšu iní skúsenejší strelci :)

Shulku som už mal a na začiatok som si dal poradiť Bushnell Banner 6-24x40.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

shooter34: kedy chystáte nejakú súťaž a môže sa účastniť aj nečlen ?
eager_bouman

Príspevok od používateľa eager_bouman »

No prva sutaz tohto roku pripada v uvahu najskor asi az v marci, no a samozrejme ze sa môze zucastnit siroka verejnost. Staci mat malokalibrovku z optikou a samozrejme ZP. Viac info na www.slukari.tk
v pravidlach, su tam vsetky poziadavky aj tecnicke.
eager_montalcini

Príspevok od používateľa eager_montalcini »

Ahoj te. Malá odstrelovačka sa bude strielať aj v Leviciach na strelnici Fenix a strieľa sa hlavne v Komárne.Treba sa prísť pozrieť a aj zúčasniť.
eager_montalcini

Príspevok od používateľa eager_montalcini »

Ahoj chlapci. Zabudol som spomenúť, že od roku 2008 je v Novej Dedine vytvorený 1.benchrest klub. Je to zaujímavé strielanie s malorážky.Ak si to chcete pozrieť , tak tu: www.ssk.wbl.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"