[LOS-SK] Pohárové kolo LOS-SK 27.5.2017, Prešov

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

[LOS-SK] Pohárové kolo LOS-SK 27.5.2017, Prešov

Príspevok od používateľa telra »

Dňa 27.5.2017 sa koná pohárové kolo súťaže LOS-SK, na strelnici Pod Bikošov vo Veľkom Šariši.

Zbraň, puzdro, oblečenie podľa pravidiel LOS-SK.

Viac info na
http://www.los-sk.sk/

Registrácia: http://www.los-sk.sk/index.php/competition/28

Aj tentokrát plánujeme zorganizovať dopravu a ubytovanie

Ďakujeme
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Žiadame súťažiacich, ktorý majú záujem o organizovanú dopravu a ubytovanie, zo západného Slovenska, aby zaslali nasledovné informácie: meno, telefón, či idú svojím vozidlom alebo nie, koľko majú voľných miest vo vozidle, čas a miesto odchodu, na mail milan.novosad@sskbtn.sk. Následovne sa Vám ozveme a dohodneme detaily aby boli čo najnižšie náklady na dopravu.
Ďalej by som poprosil informácie kto potrebuje/chce ubytovanie v Prešove a osadenstvo izby (pokiaľ viete koho chcete). Ponuka platí aj pre súťažiacich zo vzdialenejších kútov východu.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Súčasťou bude aj brokovnica a puška. Ak máte, prineste si vlastné vrátane streliva, erárne budú k dispozícií
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa 50BMG »

Puška môže byt aj v prevedení open?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Obmedzenie kalibrov dúfam nieje. Pridem s Imbelom :D
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

telra napísal:Súčasťou bude aj brokovnica a puška. Ak máte, prineste si vlastné vrátane streliva, erárne budú k dispozícií
Aka je povolena max.velkost brokov ? Puska len na puskove naboje ci aj lugrova karabina ?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Puska bude na papier, strelivo nehra ulohu, kompenzator ano optika nie
Do brokne 2.5mm trap
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Kušem si do jazyka aby som sa nevyjadril v invektívach na tvorcu šalamúnskeho rozhodnutia "kompenzátory áno, optika nie". V Čachticiach minulí mesiac sme rozoberali tému pušku na LOS a Maratone a výsledok bol: jak maš pušku doma tak ju použiješ s optikou alebo kolimatorom alebo čim je osadená. Nabudúce stačí napísať do propozícií pre Prešov - povolená len vz.58 s originál popruhom a nasadeným bodákom a hotovo :evil:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

ja presovske stage nenavrhujem, toto si rozhodol presovsky tim. Navrhuju si stage na pusku prvy krat, takze asi maju dovod. Kludne sa im post-pretek vyjadri, ja to spravim podla toho ako to bude (ak sa tam dostanem).
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

V žiadnom prípade ta ani z ničoho neobviňujem, na 90% viem kto bol tvorcom tohto "genitálneho slovného zvratku". Len my vždy príde tak ľúto že si tu v Prešove žijeme v niektorých prípadoch ako v 70-tych rokoch :(
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Nerozumiem prečo nie optika? Zdá sa mi to, že sa chcete nejak silno odlíšiť od asi ipsc(to je moja domnienka) ? Ale veď stavbou 20 a viac ranových situácií ste už práve tam kde bolo ipsc na svojom začiatku.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1085
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

LOS pretek ako taky ma jeden velky problem - sutaz vs moznost vyskusat si aspon trochu realne obrannu strelbu. Velmi mi vadia tipci, ktori sa zenu za vitazstvom obchadzaním pravidiel, nakukanim do stage-ov, nerealnymi technikami - ved mozem, lebo to pravidla nezakazuju .... co na tom ze keby to urobil v realnej obrannej situacii uz nezije, ale ziska nejake sekundy k dobru.

a presne tu uz vidim tie "hejterske prispevky" on mal optiku, preto vyhral, mali by byt dve divizie alebo tri, alebo 15 lebo ten ma presnejsiu pusku ako ja a ten ma kolim ...

co tym ludim uz nacisto viete co ... ?

Neuvazovali ste o LOS hodnoteni pre premotivovanych sutazicov a pre ludi, co si chcu ten pretek naozaj prejst, ako by to bolo naozaj ?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Svata pravda, Ravenn. Nechcem konkretne menovat, ktory IPSC strelec spekuloval minuly rok v Cachticiach a nakoniec ten pretek aj vyhral, co bolo absolutne nefer voci ostatnym sutaziacim dodrziavajucim pravidla LOS. Pan IPSC strelec prisiel na stage, kde trafenim pachatela ( popra ) sa dozvedel kto je dalsi pachatel a tymto postupom sa riesil cely stage az do likvidacie posledneho popra-pachatela. Samozrejme podla pravidiel LOS sa musi strelec pocas strelby kryt, inac ziskava procedury. Pan IPSC strelec sa na cely postup vyje..l a dopredu nam povedal, ako to vyriesi. Absolutne sa nekryl, raketovou IPSC strelbou strielal vsetky terce zaradom, aj neterce :shock: lebo on si dopredu vypocital, ze aj ked dostane procedury, tak svojim raketovym IPSC casom to ako tak aspon trocha dorovna. Jeho cas bol cca 40 sekund, ostatni strelci dorziavajuci postup a pravidla LOS mali najmenej 90 sekund a viac. Co na tom, ze v reale by uz bol po par sekundach mrtvy, co na tom, ze strielal aj neterce, ze ? Ak to bral ako IPSC trening, o.k., ale nech sa paci, mimo sutaz, bez zaradenia do vysledkovej listiny. Za takyto unfair postup by sa malo pridelit 1000 procedur.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Možno pribudne do pravidiel vynulovanie stage pri systematickom nekrytí 8)

Ale to je pri každej súťaži.... Vždy sú takí čo sa snažia vydržať so systémom. Či je to dynamika alebo mierenka.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1316
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ale ved to v pravidlach je ako "nesportove spravanie". Rovnako sa dala v Presove strielat ta pohybliva plosina prava-lava. Pri obojrucnej strelbe aj s procedurami by to bolo do prvej desiatky v stagei. Je to na rozhodcoch ako sa na to pozru. Ci to vezmu ako zabudnutie postupu v sutaznom strese, alebo ako ignoraciu urceneho postupu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"