Majstrovstvá sveta IPSC - PUŠKA v Rusku

Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Registered for: 13 years 8 months

Majstrovstvá sveta IPSC - PUŠKA v Rusku

Príspevok od používateľa mykymiki »

Nazdar nadšenci IPSC streľby.
tu je pár postrehov z tejto akcie http://rws2017.com/

Po pár Rasťových trikoch sa nám konečne podarilo prihlásiť sa na webforum aj z Ruska. Takže zatiaľ v krátkosti:
- po dlhej dvojdňovej ceste cez Litvu a Lotyšsko sme sa konečne piatok nadranom dostali do Moskvy. Cesta dlhá, ale v prijemnej spoločnosti to celkom utieklo. Na hraniciach asi tak 4 hoďky - zjavne do Ruska veľa ľudí so zbraňami nechodí...:-)

- strelnica - tak to je teda niečo!!!, v duchu že Ruská zem je obrovská, to isté platí aj o strelnici. Je tu celkovo 30 stage, z toho asi 20 vo valoch dlhých 300m. Samotný park Patriot, kde sa celá súťaž odohráva je taký Ruský Disneyland - obrovské výstavné plochy so všetkou technikou od výmyslu sveta.

- stage su také pravé puškové, kopec rán z ruky na 100m a dosť rán na 250-300m z rôznych polôh, takže to bude ozaj riadny test našich schopností.

- dnes máme za sebou otvárací ceremoniál. Samozrejme poňaté vo veľkom, takže nás okrem pozdravu od Vladimira Vladimiroviča(nie neprišiel...) čakal aj tele pozdrav od veliteľa vesmírnej stanice... No a myslím, že žiadny otvárací ceremoniál ešte nemal ako hlavnú atrakciu 20 minútový program šiestych MIG 29.

- Je tu asi tak 600 strelcov z cca 40 krajín. Nechýbajú favorizovaní severania, veľká časť Európy, ale aj južná afrika, Filipíny, Austrália a aj USA. Samozrejme je tu neskutočne veľa domácich Rusov. Najväčšia celebrita bol hneď všetkým známy dedko Jerry Miculek aj s celou famíliou (fotečku som si neodpustil ani ja).
- najhoršie dopadli naši susedia Rakúšania, ktorým nedovolili odletieť z Viedne zo zbraňami...(to je na inú tému a prosím tu neriešiť)

Zajtra konečne začíname strieľať. Celkovo sa strieľa 6 dní, z toho každý má jeden deň voľna. Začíname na stagoch 25-30 tak nám držte palce.

Reprezentačný tím.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

..
Prílohy
viber image.jpg
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Rasťo, držím palce a prajem dobré výsledky všetkým naším strelcom
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Stage su puskove, cize je to trosku ine ako na slovenskych puskach :-)
Dnes to moc neslo a uz cakame na pozajtra (zajtra prestavavka) aby sme to mohli napravit, pricom zaroven dufame, ze I konkurencia to kazi :-)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nase moto sutaze ;-)
Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

No dnes sme to teda krvavili... To ešte Rasťo to celkom dobre dával s jednou miss aj to na asi najbližší terč... Ja som mal dve hneď na prvých dvoch parkúroch. Ale čo už keď na rozstrieľanie pred nás postavili papiere na 75m. Hneď na ďalšom boli dve kývačky ktoré bolo vidieť len hore keď boli najrýchlejšie - tiež na 70m a tretí parkúr zopár kovov, rozumej malých z ruky na 75m. Na ďalších parkúroch sa to nieslo v podobnom duchu, len tam sa už aspoň dlhé nožičky mohli stať našimi najlepšími kamoškami...

Pred obedom do toho ešte zapršalo no a tým na poobednú zmenu som už ten lejak fakt nezávidel.

ALe čo sme videli, tak naozaj parkúry sú tak ťažké, že každý niečo kazí, takže až tak úplne tragické to nebolo. Zajtra dáme dáke to červené námestie a podobné atrakcie a potom hurá na zvyšných 24 parkúrov.

M.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

No pokracujte chalani potom v reportovani :)

PS: nenasli ste zatial nikde odkaz na nejakeho fanatika, co nahadzuje verify do programu a robi z toho priebezne vysledky po stagoch ako tomu bolo na Majstrovstvach Europy?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Oni používajú PS na skórovanie? :shock: Fakt je to asi (v niečom) krajina zajtrajška.
fenix
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 11 years

Príspevok od používateľa fenix »

Bomba chalan! Držte sa tam!
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Ako nechapacka, ti rusi su co za roboti ked taky Jerry je v celkovom hodnoteni na 104 mieste a nasi pod 200?!

Videa nie su, nech sa z toho pototo? :D
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Machead citaj s porozumenim, ti Rusaci vpredu strielali Prematch cize ich body su konecne. Nasi chalani a aj Jerry strielaju Main match cize im budu este bodiky pribudat. :wink:
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Jo vsimol som si, ale tiez nie vsetci. I tak, sypem si popol na hlavu.
rebels
občasný prispievateľ
Príspevky: 82
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa rebels »

Chcel by som aj touto formou, popriať všetkým reprezentantom /snáď to tu nikomu vadiť nebude/ za vedenie SADS pevne nervy, presnú mušku a stastie. Výsledky nevyzerajú az tak zle. Takze by som skor pochválil, ze napriek podmienkam , ktore su na SK na moznosti treningu dlhej... si chlapci vedu velmi dobre.

:wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"