[LOS-SK] Pohárové kolo LOS-SK 24.6.2017, Čachtice

Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

[LOS-SK] Pohárové kolo LOS-SK 24.6.2017, Čachtice

Príspevok od používateľa telra »

Dňa 24.6.2017 ŠSK BTN organizuje pohárové kolo "V tieni Čachtíc a Bikoša", súťaže LOS-SK, na strelnici RDA Čachtice
Zbraň, puzdro, oblečenie podľa pravidiel LOS-SK.

Viac info na
http://www.los-sk.sk/

Registrácia: http://www.los-sk.sk/index.php/competition/29

Bufet bude

Ďakujeme
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Dátumy opravené.
Copy/paste vie byť sviňa :twisted:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Mohol by si tu specifikovat pojem "dlha zbran" ? Brokovnica, gulovnica, karabina ? S optikou ci bez ? A lubovolna zbran, ak si zvolim nieco s optikou, bude to o.k. ?
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa nefo »

Dlha zbran v tomto pripade bude dlha gulova zbran, kedze na minulom preteku v Cachticiach bola brokovnica. Erarna pre tych co nemaju vlastnu bude vz 58. Inac kazdy kto ma si moze priniest vlastnu vz 58 alebo AR15. Strelivo do erarnej zbrane sa bude kupovat u poverenej osoby.
Lubovolna zbran je lubovolna, to znamena pistol, revolver, karabina, dlha zbran, alebo ina exoticka zbran. Podla hesla vyvetrajte si chutovky ake mate.
Optika je povolena.
Lacinku
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Lacinku »

zdravim,

na los-sk.sk sa doslova pise: 26 rán pištoľ, 10 rán dlhá zbraň, 20 rán lubovoľná zbraň.

takze znamena to ze sa sutazi s tromi roznymi zbranam, tj. kratka, dlha (gulova) a ina ako dve predchadzajuce, ci lubovolna je doslova a moze to byt napriklad pistol s ktorou sutazim? v takomto pripade by to bolo 46 ran kratka a 10 dlha.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa nefo »

Ano, lubovolna je doslova lubovolna.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

ahojte, jedna otazka na kratku. Vz61 scorpion je na LOS pouzitelny ako kratka ? samozrejme dodrzane skryte nosenie (ja viem ze je to tazke)

nejde mi o nejake obchadzanie pravidiel, na LOS chodim vyskusat si aspon troche realne situacie, nie kvoli casom alebo umiestneniu. A celkom by ma lakalo vyskusat si v takej situacii skorpion. Tak len prosim o info, ci by to bolo vobec mozne. Povedzme kludne aj nehodnotene, mne to neva.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa nefo »

Nesutazne mozes aj so skorpikom. Sutazne prines pistol a ako druhu nesutazne prines skorpik. V listine budes napisany ako nesutazne a vies porovnat.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Technické hlásenie k preteku 24.6.2017 v Čachticiach. Nebude možné použiť brokovnicu ako 'ľubovoľnú zbraň'. Technické dôvody. Ďakujeme. Koniec hlásenia.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Vysledky na webe
t1n4
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa t1n4 »

Vdaka za super pretek, zborkovy stage bol best :D

Btw, su tie vysledky spravne? Tusim sa mi niekde stratili procedury :) Len na stagei Vlkodlaci (teda na tom s lubovolnou zbranou) som nafasovala 8 za nekrytie. Tiez na stagei Na Chate (strelba z okien) som rozhodne mala 2 alebo 3 noshooty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"