I. kolo Komárňanskej ligy v praktickej streľbe

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

scar; kua a mna nepochvalis ??? :) ved som strielal s yarcovho pidigloka a nebyt tej (zasluzenej ) diskvalifikacie ...
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

DQ ber pozitívne. I ja som si to svoje veľmi dobre zapamätal a ponaučil som sa. Ale dopadol som horšie, lebo som DQ dostal na 25 stage a do konca mi chýballi len 2 :oops:
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Ja ďakujem rozhodcom a spolustrelcom za zhovievavosť a pochopenie so začiatočníkom. (Bol som bol ten druhý človek s Glock 26 - v tom tíme, kde boli aj Yarco a roman. Zbraň mám síce už pár rokov, ale bola to moja druhá súťaž v živote - a tá prvá to bola iba mierená streľba a jeden jednoduchý parkúr.).
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

scar napísal:to yarco:....ze si bol na takej sutazi prvy krat a ze si strielal s cim si strielal ...."smekam klobouk a hluboko se uklanim" :D
Muchas gracias, senor. Bolo mi potesenim v takej spolocnosti. :wink:

No nepoviem, ze ma to neprekvapilo. A dost.
Pani strelci sa asi este nerozhybali po zimnom odpocinku a vznikol priestor aj pre zaciatocnikov. :wink:
Drobec teraz odpociva v trezore s dobrym pocitom po vcelku vydarenej dvojpremiere. :lol:

Uz sa tesim na Tekov. Sakra, nebolo treba sa tam registrovat? Musim pozriet, aby som sa netesil zbytocne ...
Naposledy upravil/-a yarco v 30 Mar 2009, 12:48, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Aj mne sa v V Komarne pacilo az na to moje DQ. Urcite pojdem aj na dalsie kola. Ale teraz sa sustredim na pretek podla IDPA ktory bude v Ziline. Dufam ze to bude bez DQ
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

To: yarco do Tekova kludne mozes prist ta registracia je len pre nas aby sme vedeli priblizny pocet strelcov.
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa scar »

[quote]scar; kua a mna nepochvalis ??? ved som strielal s yarcovho pidigloka a nebyt tej (zasluzenej ) diskvalifikacie ...[quote]
sorry :oops: ......samozrejme ze ano,to plati aj pre Hindenburga :D
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Mne sa celkom pacilo až na to počasie. Trochu som bol unavený po Sielnici ale aj tak sme i dobre zastrielali. A hlavne stage 5 mivyšiel na jednotku :D .
michal1, bodo a salamun fotka bude na mojej stranke dnes vecer.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Aj mne sa velmi pacilo.

Len po zime sa nejako terce uhybali. :lol:
Tolko misiek som nenazbieral minuly rok dohromady za celu sezonu,kolko som ich mal na tomto preteku. 8)
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

scar napísal: sorry :oops: ......samozrejme ze ano,to plati aj pre Hindenburga :D
Ďakujem dobrý človeče :D Ale objektívne musím povedať, že sa mi síce síce nevodilo zle, ale má to ďaleko aj k hodnoteniu "dobre". Aby som však nebol zle pochopený - veľmi sa mi páčilo, výborná skúsenosť, môžem ľutovať, že neprišla aspoň o rok skôr.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Takze buduce derby bude kde :?: 2.5.2009 gunclub Martin,8.5-u wertyho :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Hindenburg napísal:
scar napísal: sorry :oops: ......samozrejme ze ano,to plati aj pre Hindenburga :D
Ďakujem dobrý človeče :D Ale objektívne musím povedať, že sa mi síce síce nevodilo zle, ale má to ďaleko aj k hodnoteniu "dobre". Aby som však nebol zle pochopený - veľmi sa mi páčilo, výborná skúsenosť, môžem ľutovať, že neprišla aspoň o rok skôr.
no ja musim povedat, ze ako najmenej skuseny z nasej 4clennej posadky som sa toho dost naucil od kolegov z vysadku ....
raz by som chcel mat taktiku ako SCAR, ovladanie miniglocka ako Yarco a lezerne blazeovane pohyby na stage ako Hindenburg :)
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Pozerám že na súťaži bolo super :) , ja som bohužiaľ na poslednú chvíľu musel do práce :( (ochorel kolega) takže možno na budúce :D
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

BALISTIK napísal:Takze buduce derby bude kde :?: 2.5.2009 gunclub Martin,8.5-u wertyho :lol:

No dúfam že u nás 8.5 v Novom Tekove
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

wertyho uz poznam,aj sme si to spolu na Sielnici rozdali,teraz ty,kuaale budete doma :roll: zistujem ze sme asi spolocna krvna skupina :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"