Slovensko polska liga

inspiring_hermann

Slovensko polska liga

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Kde musi clovek patrit ked chce strielat v slovensko ppolskej lige?
Používateľov profilový obrázok
Peter
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter »

SPL je sutaz level II. takze clenom SAPS
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

chlapi... vsetko o spl je na www.ipsc-spl.eu. Prave dnes som dorobil stage a od zajtra tam budu informacie pre vas.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

No uz som si mysle, ze sa ich nedockam! :wink: :lol:

Tesim sa na prve kolo :!:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Dotiahol som propozicie do konca a vsetky info uz su konecne. Takze prajem vela uspechov. Prosim, skontaktujte sa na mna na preteku. Dakujem.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Priatelia...nakoľko je záujem u strelcov ktorí nie sú členmi SAPS strieľať i preteky podľa pravidieľ IPSC, chcem trocha ozrejmiť situáciu.

Súťaže podľa pravidieľ IPSC sa rozdeľujú na Level I, II, a viac. Pretekov sa môžu zúčastniť len členovia SAPS (SAPS je začlenený pod IPSC). Iba na preteku úrovne Level I sa môžu zúčastniť i NEčlenovia SAPS. Práve tieto preteky slúžia začínajúcim strelcom a svojou obťiažnosťou sú tomu i prispôsobené situácie a celý organizačný tím, ktorý je pripravený pomôcť a dohliadnuť na prvé kroky strelcov. Je to výborná príležitosť ako začať a osvojiť si základy praktickej streľby.
Treba sa na danom preteku spojiť s organizátorom, vysvetliť mu situáciu a on vám pridelí človeka, ktorý dá na vás pozor...to isté platí i na stage.

Aké jednoduché.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

V ktorom klube sa da prihlasit do SAPS :wink: kolko je clenske,kolko sa plati startovne na sutaziach SAPS :?: Osobne mam radšej vypadnut na akciu ako mam robit univerzalneho muza na akcii,meraj,lep,dvihaj,rataj,vela strelcov len hihi haha a ani tuk :roll:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

SAPS organizuje len kluby ktoré majú min. 3 členov. Neorganizuje jednotlivcov. Takže máš 2 možnosti:

1. dajte sa min. 3 dokopy, založte si klub, občianske združenie (všetko musí byť v zmysle zákona), pošleš žiadosť na SAPS, ten váš klub zaregistruje, zaplatíte členské myslím že 30 € na jednotlivca, pričom nový člen platí len 50% za prvý rok a ďalší rok už spomenutých 30 €, junior a ženy neplatia členské vôbec. A ste členovia.

2. najdeš si nejaký klub v tvojom okolí, ktorý má strelnicu (nie je podmienka ale je to pochopiteľné) vstúpiš doň a jeho richtár ti už poradí. Zoznam klubov je na www.saps.sk

Samozrejme, že sú i takí členovia v kluboch, ktorí nemajú vo svojom okolí klub a preto nie je problém po dohode s iným klubom doň vstúpiť.

Štartovné si určuje organizátor individuálne podľa svojich možností a podľa úrovne preteku.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Dôležitý oznam ! ! !

Na finále SPL v Krakowe bude1 atraktívna cena. Je to K100, ktorá sa bude losovať v tombole. Podmienka zaradenia do tomboly je, že strelec musí byť zaradený do celkového vyhodnotenia SPL 2009, to znamená, že musí byť vyhodnotený v 2 kolách na SVK a v 2 kolách v PL. Tak čo vy na to?
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Pckaj nebolo povinne nahodou jedmo kolo v PL.
BO 2x do polska sa mi cestovat nechce :!:
BO ja by som odstrielal vsetky na Slovensku a 1 v PL.
Ale 2x :!: :!:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Čo bolo ... bolo. Tento rok je spolu 6 kôl a logicky som to musel zmeniť. Skús si dobre prečítať pravidlá na www.ipsc-spl.eu :idea:
Ale môžem ti povedať, že každý rok je viac a viac strelcov, ktorí sú nominovaní do celkového vyhodnotenia...takže, komu sa nelení, možno sa zazelení. :D
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kua 2x do Polska, to nebolo stastne riesenie :!: :!:
:cry:
To sa mi potom asi ani neoplati ist strielat. :cry:
Preco nestacilo absolvovat 4 zavody zo 6 a stoho jeden v Polsku :?:

Ako kukam tak kukam, ale nic tam nevidim :!:
http://www.ipsc-spl.eu/pravidla.php
Naposledy upravil/-a Michal1 v 26 Mar 2009, 13:27, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Nezabudnite sa zaregistrovat!

http://www.ipsc-spl.eu/reg.html
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

No skús sa pozrieť lepšie http://www.ipsc-spl.eu/pravidla_sk.php a doporučujem to aj prečítať.

Každý si musí zvážiť sám, či sa mu to oplatí alebo nie. Tu ide skôr o zábavu. Do budúcnosti (pravdepodobne už v roku 2010) plánujeme rôzne atraktívne programy a špeciálne stage. Zatiaľ sme dosť oklieštení finančne a v dnešnej dobe sa sponzori nehrnú. Tím okolo organizovania SPL ako aj RO je už stabilizovaní a tak môžme pomaly začať pracovať na zaujímavosti jednotlivých pretekov. Ale nechcem predbiehať dobu, ale určite sa bude na čo tešiť.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

A uz mi to ide!
Mal som zle prepnuty jazyk. :oops:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"