Národná strelecká asociácia

millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Národná strelecká asociácia

Príspevok od používateľa millos »

http://www.lr1400.sk
Pozeram, ze je to aj na Facebooku

Dalsia organizacia...aspon bude viac druhov sutazi...
veritas
prispievateľ
Príspevky: 288
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa veritas »

No a to jako kto bude robiť taktiku a kto kilak? Všade ticho a nikde žiadne relevantné informácie. No už si začínam zvykať...
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

Veritas myslím si že keď sme bez oficiálnych informácií už skoro pol roka, tak ešte nejaké dva mesiace vydržíme. Aj tak január február býval vždycky bez pretekov, a prvý pretekový mesiac bol až marec. Po minulé roky to vždy začínalo LR a následne taktikou. A dúfajme že sa ľudia už poučili z nedávnej minulosti a nezopakuje sa situácia apríl, máj, jún 2017. Tam to začalo, oficiálne rozuzlenie prišlo v septembri a ako to dopadlo už vieme všetci...
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ako som dnes zahliadol na www.lr1400.sk je uz platny kalendar sutazi u asociacie NSA...tak pomaly po Novom roku sa mozme chystat robit naboje na 16-17.marec na kilak...
Do toho este prispeje APSS par sutazami na kilaku alebo taktike a mozme sa krcit nad lisom peknych par vecerov....supeeeer, konecne sa lady pohli a dockali sme sa sutazi.... :D :)
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

Miloš neviem či môžeme počítať s pretekmi pod hlavičkou APSS, lebo tu na fóre v téme APSS vypovedala Strelnica pod Roháčkou uzavretú zmluvu s APSS. Údajne pre zlú alebo žiadnu komunikáciu ohľadne organizovania súťaží. Nikdy som tam síce nebol strieľať, ale keď organizátor použije rovnaké terče na DPS aj Pod Roháčkou, nerozumiem tomu prečo pri rovnakých vzdialenostiach dosahujú pod Roháčkou úspešnosť 90% a na DPS iba 60-70%. Organizátori súťaží APSS síce písali na fóre, že krvopotne zohnali nejaké termíny a že pracujú ďalej, ale zatiaľ sme sa ešte o ničom nedozvedeli. Mne osobne sa F-clas nepáči, tak na RDA asi chodiť nebudem. Princíp streľby na presnosť a veľké vzdialenosti sa mi páči, aj kombinácia zbraní krátka+útočná+dlhá /pištol, útočná puška, odstreľvačka/, ale asi mi na F-clase vadí ten "amerikánsky" štýl. Uvidíme ako sa nám tu uchytí NSA a akým spôsobom bude upravená taktika a long-range. Ja osobne by som preferoval do taktiky povinné ligové disciplíny, ktoré sa budú pravidelne opakovať, a pre spestrenie preteku by som zakombinoval k ligovým disciplínam aj krátku+taktickú+dlhú. Každý pretek by som hodnotil komplet súčet bodov do výsledku preteku. Z povinných ligových disciplín by sa robila evidencia výsledkov a na Majstrovstvá Slovenska v Lige by som vychádzal z dvoch najlepších ligových výsledkov, a tretieho výsledku na Majstrovstvách. Ten kto by mal najlepšiu ligu by bol Majstrom. Ak by liga prebiehala takto, nebol by problém s tým že niekde je úspešnosť 60-70% a niekde 90%. Liga by sa musela strieľať tým pádom na jednej strelnici, alebo na takých kde majú vzdialenosť streľby 700m.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"