Súťaž 8. mája Horáreň Nový Tekov

inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Chcel by som podakovat vsetkym co ste prisli na sutaz a hlavne glockovi 34 ktory nam strasne pomohol pri robeni vysledkov. Mne to vcera nevislo. Vynuloval som si stage 2 a dopadol som ako som dopadol. A werty to pivo si mozme zopakovat aj nabuduce.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

...čože ja...keby som nemal okolo seba slečinky...ale najmä Lucku, tak doteraz naháňam scorshooty po strelnici...
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

To som ja Lucia,bolo mi veľkým potešením spolupracovať s tebou. :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

glock34 ty ani nevieš ako sme ti závideli a ťažko sa nám strieľalo keď ťa obletovali také fajné kočky - Lucka a kamarátky !!!
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Chalani chystá sa niekto 16.5. na GP Zvolena do Sielnice ja rátam peniažky a čím ďalej ma to ťahá viac. Hovoril som z krupinčanmi a tý idú.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pokial mi niekto zaplatí startovne 35eur a da sponzorsky dar aspon 200nabojov,pojdem ich tam poprehanat :twisted: Za tie prachy strielam cely mesiac :roll:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Balistik presne takto zacinam uvazovat aj ja.

Serem sa im na celu ligu, lebo davat 1000SK za startovne je privelmi vela a zacina to zabijat tento sport.

Dobra sutaz sa da spravit aj za 10 ci max 20€ a este na tom aj zarobit daco pre klub.

Par jedincov potrebuje asi na letenky a na MS a tak sa poplatky zvysuju a zvysuju ... .
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Nazdar chopi konečne som sa dostal k netu :) , V prvom rade by som rád poďakoval organizátorom preteku a chalanom z WFC za super strávený deň v Tekove. WERTY, GLOCK 34 odviedli ste dobrí kus práce.
Ďakujem.

Už sa teším na ďalší pretek.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Michal-začína to byť asi o dobry kšeft :lol: ved na level 3-mozu aj podla toho co čitam aj neregistrovany :cry: aj tak by nas nehodnotili spolu :evil: Ved to uz nieje koniček,to je priam predvadzanie sa kto ma BMW pod.Ked mi povedia ved to je standart co sa dava vo svete :!: ano ale co je potom tento sport len pre bohatych :?: aby sa hrajkali medzi sebou :!: Dobre je to co sa zacalo WFC,dostava to uroven a gule :lol: A ako tak sledujem .pocujem obcas je aj blby pocit ked niektory extraligisti hrozne sleduju vysledky urcitych ludi.Len zabudaju ze ja mam agentov vsade :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ďalší pekný deň v extra spoločnosti, wertymu 3krát dablalfa za pretek v Tekove. Spoznal som naživo ďaľších fóristov - paráda, a zažil kopec srandy. Škoda že nebol baleťák-bez neho to nemá šťavu. Teším sa na žilinu 23.5.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

---------------ŠTARTOVNÉ--------------
Určite sa nebudem nikoho zastávať pri určovaní výšky štartovného, ale pokiaľ chce niekto na túto tému hovoriť, musí si uvedomiť, čo všetko súvisí s organizovaním takého preteku a najmä prípravy naň. Väčšina financií zo štartovného ide na rozhodcov, pomocníkov a ceny. U Level III sa poriada i nejaký ten kultúrny program, ktorý zhltne ďalšie peniaze.
Organizátor nikdy nevie, či príde dostatočný počet ľudí...a do preteku ide vždy s rizikom. Pokiaľ vie klub urobiť dobrý pretek (kvalitné stage a dobrý bufet je základ) a vie si to zorganizovať, aby to "odsýpalo", tak i strelci budú chodiť radi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"