Súťaž 8. mája Horáreň Nový Tekov

inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

BALISTIK má pravdu. Veď neviem, na ktoré vlákno skôr odpisovať...

igoca - nemám pocit že by sme mali byť GP ARES Slovakia Team, čo by na to povedal môj glock...a iných...STI...??? To už skôr vyriešme tak, že vytvoríme družstvá s K100, s Glockom a podobne...

boris - pokiaľ budeš strielať s revolverom, tak budeš zaradený do PRODUCTION. Aspoň zatiaľ, tento rok určite. Vo WFC 2009 sú zatiaľ len 2 kategórie, a to strelci a strelčatá (skúsenejší a menej skúsení). Akékoľvek ďalšie delenie tento rok nebude. Na konci roka to samozrejme prehodnotíme.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Inych STI-je tiež cez GP :twisted: dnes mi noacoak povedal ze ho preda a ide pre Kacenu :lol: ale fakt :twisted:
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Mám taký pocit, že sa to velmi rozbieha a mali by sme si sadnúť k pravidlám WFC lebo o chvílu už bude neskoro :!: :!: :!:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Už som to naznačil na vlákne WFC 2009...
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to glock34: ten názov bola číra fikcia ! My sme sa dohodli na WFC - Webfórum Cup. Pravidlá doladí v Tekove Rada WFC za prispenia návrhov ostatných strelcov. Nebudem za vytváranie družstiev podľa zbraní, lebo aj tak sú kačeny najlepšie! :D Pravidlá dáme zhruba na papier a vychádzame z IPSC a ŠSS? Takže začnime premýšľat, aby to malo fazónu, lebo logo + hlavu a pätu to už má. Doladíme dačo ako štatút: vyhodnocovanie, počet pretekov, regionalitu a od preteku v Tekove šlapeme podľa našej vzájomnej dohody. Veľa toho leží na glockovi34, lebo má skúsenosti a veľa kontaktov, ale viac hláv-viac kapusty!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Igoca suhlasím ze uz ked mam aj ja Kacenu su najlepsie.Teraz kto ma trocha prax treba urobit stanovi klubu,mozno aj zo zaciatku nejake clenske.Ci sa bude fungovat len tak akoze cez web,alebo ofic.zalozeny spolok-klub.Ved hadam sa nebudeme len sustredit na parkury,ale aj kvakat :lol: Ja donesiem aj mojho ucna bude prvy raz strielat,pravidla ,pokyni pozna len bude mat tremu :roll: Tak ho pekne podporime potleskom :lol: nasa parta vie o koho sa jedna.Duri xxxxl,alebo Bud Spencer :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

BALISTIK nemám dojem, že nám treba robiť organizáciu, ale voľné združenie. Pravidlá dáme na web. Nerobme z toho organizáciu. Je to pre radosť a nadšenie. Veď keď sa posunú strelci z WFC môžu strieľať trebárs aj MS a mať na sebe tričko WFC. NIE členské, orgány a vedenie, ale voľný spolok v duchu kamarátsva a dobrých vzťahov. Safety, sranda a hecovanie. S tým sme začali skúsme ísť touto cestou. Ale počkám čo na to povie tatko-glock34.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved ano mas pravdu,ale ist na nejaku velku akciu zas budu chciet registrovanych :roll: alebo po case urobimu akciu velku my pre neregistrovanych.Nakoniec Saps,nebude mat ani clenov.Ja som uz ticho budem sa len prizerat,lebo dost mam starosti s nasou klubovou cinnostou :roll:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Ingoca súhlasím s tebou ,nie je dôležité zakladať nejaké spolky ,pokial budú stanovené určité pravidlá nie je problém aby sa WFC zúčastnili aj registrovaný strelci v SAPSE. Všetko je to dohode a tolerancii strelcov medzi suebou. Šak zme jedna banda, ne :D
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to beno: sitrafilklinecpohlavičke
to others : vzpomeňte si na túto vetu a nezabudnite o čom je: glock34 napísal: Chcel by som zorganizovať zopár pretekov Level I, ktoré by boli hlavne pre členov webfóra a samozrejme i pre nečlenov SAPS. Kto má možnosti a chuť zorganizovať pretek?
Tak nad čím špekuľujeme? Odpoveď nám dal BENO.
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Presne tak treba to brat ako prijemne stretnutie kamaratov a nie za kazdu cenu len vyhrat. Mne osobne ide o prijemne straveny den s partiou dobrych ludi. Netreba nam ziadnu organizaciu typu SAPS
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Chlapi dobre na to idete ale myslím, že trochu predbiehame dobu. Tento rok "sa musíme nájsť" a uvidíme, čo z toho vznikne. Veď možnosti sú stále otvorené.
Moja myšlienka bola vytvoriť niečo pre začínajúcich strelcov, aby mali možnosti kde začať a učiť sa. Určite príde doba, keď terajší začiatočníci budú skúsení strelci a výkonovo sa posunú hore...ale po nich nastúpia ďalší neskúsení, ktorým bude treba podať ruku...Veď každý profi strelec začínal...a to ako sa vyvinie WFC bude záležať len na nás. Pokiaľ časom skĺzneme do profi strelcov, pôvodná myšlienka zanikne a nastane vákuum, keď budú chýbať nástupníci profi strelcov. Možno časom vyčleníme kategóriu "skúsení" a zachováme pôvodnú ideu. O tomto sme sa rozprávali v ŽA a preto som urobil druhú kategóriu STANDARD pri vyhodnotení, kde budú zaradení skúsenejší strelci.
Je to pozitívum, keď o tom hovoríme, ale konečnú podobu môžme začať tvoriť na konci roka, keď nazbierame dostatok skúseností.
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Chlapi o tomto si povieme zajtra na živo!!!

Volali mi za tričká, že sú hotové tak idem pre ne. Dúfam, že to zase nepoplietly :lol:

Teším sa na zajtra kua je už ani nespávam od štastia :!: :wink:

A ten čo chce vyhrať nech nezabudne na masérku!!!
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Chlapi, sú tieto čísla správne?

Strelnica Nový Tekov N 48 13 49.68"
E 18 27 57.91"

Kto to overí???...ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

glack 34: Pozri stranu "3"
Suradnice su zle, podla suradnic je to niekde pri Martine
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"