Klubová sutaž v IPSC,pre začiatocnikov a veteranov

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Chlapce len trenuj :lol: zo sobotnajsej akcie odislo vela sebavedomych strelcov s hlavou dole a zlou naladou :twisted:
friendly_beaver

Príspevok od používateľa friendly_beaver »

hej hej ja sa snazim trenovat ked mam cas ale ja nestrielam aby som vyhraval, ale pre moj dobry pocit na dusi, ze som pre seba a pre moju maloickost /glocka/ nieco urobil a troska sa zdokonalil:) :twisted: :twisted: :twisted:
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Balistik už aby som dokoncil školu a budem sa moct naplno venovat tomuto konicku. V sobotu som nemohol prísť lebo som musel dokonciť bakalarku. Ale ako pozerám bolo super.
friendly_beaver

Príspevok od používateľa friendly_beaver »

cau werty ano bolo dobre :D pocasicko, nalada u niektorych bola velmi dobra a hlavne to ze sme si strelili :D a poniektory sme mali dobre umiestnenie ked ste vy dobry strelci chybali :D
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Odkaz pre igocu :lol:
Zmen dodavatela tato znacka co pijes ti nerobi dobre. Dva deci a uz tu pises bohapuste...
Ja nepotrebujem na vykonnostku cely zasobnik :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:
A to nebudem hovorit ako si sa nesportovo spraval a vykrikoval na mna ze nemam nohu na doske... atd
Na igocu pozor ked mu ide o vitazstvo bude robit cokolvek. Dokonca podaval rozhodcovi na jednom parkure scoreshoot aj s 1€ uplatkom :D :P
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

noacoak:
"scoresheet" :wink:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Dakujem :roll:
Alebo radsej scoreshit :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ale Igoca nas vo vykonoske netrhol,snazil sa ale to by nesmel strielat s nabojmi s vykonom 7.65 :lol: musel do poprov fukat aby poculi :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to BALISTOL & BALEŤÁK: ste vajčiaci a pridávam k vám aj DOLNOZEMCA :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ozaj po zasadnutí naseho klubu a dohodnutí určitych pravidiel mozno urobime sutaz este v mierenke.Musime sa dat dokopy par spravnych nechamtivych ludí :lol:Igoca-bacha lebo s noacoakom sme uz zohrata parta :lol: vsimol si si ani do seba nevrtame :evil: bacha na nas lebo vas vyrobime ako malych chlapcov :lol: :P :twisted:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

BALISTIK...
Opatrne :? vies ze cert (igoca) nikdy nespi :lol:
igocu nesmieme podcenovat on si narobi tie cajickove a sme v r... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

On ked ide s cajikmi je hned odpisany sekance su zaručene,keby tam dal poriadne streliivo ako my ma sancu :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"