Súťaž IPSC level I - ArtemiS

Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Súťaž IPSC level I - ArtemiS

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Dátum: 16.8.2009
Miesto: Strelnica Sielnica
Usporiadateľ: ŠSK Artemis
Počet sit: 6 (7)
Počet rán: 120
Štartovné: 10 €
Zbrane: podla pravidiel IPSC

Info: bude na www.sskartemis.com
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Sakris to bude akcia aj v Tekove :roll:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

In-FinitY - bolo by veľmi dobré, keby sa WFC rozšírilo i do ZV, ale tento termín nám moc nevyhovuje, vieš to nejako posunúť? V podpise je link na WFC kalendár. Prípadne mi napíš PM.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Glock34, volal som s predsedom klubu. Sielnica je vyťažená aj inými akciami. 8.8 je MSR SAPS. V podstate nejde ani preložiť pretek na sobotu 15.8., pretože Artemisaci stavajú pretek až v sobotu, v piatok je tam ešte akcia. O tom zaradení ZV do WFC by si sa mal porozprávať s predsedom Artemisu, ja o tom nemožem rozhodovať, ale nie je to zlý nápad. Pošlem ti na predsedu t.č. OK?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ozaj SSK-Artemis neorganizuje niečo v jeseni ako bolo na jar aj pre neregistrovanych strelcov :?: Bola to fajn akcia co mala vybornu uroven,zabezpecenie a hlavne super bufet,tam sme boli furt :wink:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ahoj Balistik. Dík za kladné ohodnotenie marcovej akcie organizovanej ŠSK Artemis. Aj táto akcia je prístupná pre neregistrovaných strelcov (Level I), takže vás všetkých radi uvidíme.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dakujeme za pozvanie ale dufam ze hovorime o IPSC pistol :?: Rad by som aj s partou prisiel ale je aj sutaz v Tekove,iba ak by Tekovcani akciu prelozili.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Zdravím Vás páni pripájam sa k Balistikovmu názoru vaša akcia v Sielnici bolo výborná, dobre zorganizovaná a zabezpečená , stage dobre vymyslené len to nešťastné počasie mohlo byť lepšie ale čo už to neovplyvníme. Rád by som sa zúčastnil aj vašej akcie 16.08 veď to mám 5 km, pretože verím, že aj táto akcia bude výborná aj s tým počasím. Škoda, že je vtom istom termíne akcia WFC v Novom Tekove a to je super partia strelcov začiatočníkov a neregistrovaných v SAPS. Tak Vám poviem po tohto ročných skúsenostiach na zmiešaných pretekoch WFC a SAPS v Sielnici, Žiline, Novom Tekove, Čachticiach som si vypočul pár rozhovorov strelcov IPSC ( oni ma neregistrovali, že som tam ) o nás strelcoch WFC tak radšej pôjdem na pretek 200 km aby som niekomu neprekážal - tým majstrom sveta, ktorý všetko vedia najlepšie, sú dokonalí a bezchybný a len im prekážame. Ale hovorím len o niektorých poznám dosť normálnych IPSC strelcov, ktorý poradia porozprávajú sa ukážu ako by som to mal robiť lepšie. Takže páni v Sielnici Vám prajem veľa úspechov.

Tým WFC nevymením za nič, vajčiaci do toho, ide nám to stále lepšie a lepšie a začíname niektorým supermanom ( podotýkam niektorým ) vadiť tak im prajem veľa streleckých úspechov a skúste byť občas aj ľudia.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

A ešte jedna vec neznášam haj...... , ktorý za chrbtom osier..... a v osobnom kontakte sa tvária ako fajn kamoši !!!!
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Predseda klubu volal s Glock34 ohľadne možnosti preloženia Tekova, mi prekladať nemôžeme, agust je vyťažený, sú tam aj iné akcie.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Chýba mi jeden údaj. Pištoľ-útočná puška-brokvnica- trojboj a či dačo inšô :?:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Chlapi...aj ZV zaradíme do kalendára a u wertyho zmeníme dátum, len sa ešte musíme dohodnúť a potom to zverejníme.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »


ZMENA KALENDÁRA WFC


...takže už sme vyriešili termín pretekov...

Do kalendára WFC je zaradený i ZV 16.08.2009 ( bude sa strielaľ pištoľ) a Nový Tekov je presunutý na 04.10.2009.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Vyborne ze ta Sielnica vysla,na jar tam bola super sutaz :wink:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

igoca napísal:Chýba mi jeden údaj. Pištoľ-útočná puška-brokvnica- trojboj a či dačo inšô :?:
Bude to pištoľ, doporučený kaliber 9x19.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"