Súťaž IPSC level I - ArtemiS

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

ozaj parkur c.2 vyzeral riadne ze by som si strelil ale ratam a tam len po jednej rane :shock: kua aby ma tam krc do prsta nechytil,alebo stej pomalej palby zaspim :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

ty kokos, to bude streliva. Stage su take zložité až sú krásne. :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Je to super komplikované mám rád aspoň je sa na čo vyhovárať :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

A čo máme hovoriť my začínajúci. Ja už mám určite výhovorku. A najlepšie výhovorky budeme mať v Jelenci (NR) túto sobotu, lebo priatelia nám nič nezverejnili dopredu. :cry:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to infinity: :?: ma tak napadlo, nerozdeľujte nás na registr a neregistrovaných. Veď je to level1, komu by to vadilo 8)
to wfc strelčatá, rob+sig: ako pozerám :shock: dobre vám lepíííííííííííííí :!: A z čohože chlápätká :?: žeby zo stejdžov :lol:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ahoj Igoca. Propozície sú už zverejnené, metále kúpené. Už to nebudeme meniť. Ja som toho názoru, že treba vyhodnocovať zvlášť, nech majú metále aj "začínajúci" strelci (nech sa nikdo neurazí, nepride mi na um ako to ináč nazvať), nech prvé miesta nezbierajú len "profici". Ja si myslím že každého poteší keď si zastane na bedňu, a je to jedno či je reg alebo nereg. Ak sa chcete porovnať s reg., na stránku potom dáme aj celkové výsledky bez divizii. Aj keď by sa to nemalo :( .
PS: Dnes sme dostavali steges, nastrelte si dobre buchačky, nejaký ten gong je aj na 25 metrov :cry:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

V pohode bol to len nápad. Ale celková tabuľka a v nej sa nájsť v spoločnosti skúsených strelcov je omnoho viac motivačná. A tie gongy na 25m ??? Je mi jasné že toto kolo nevyhrám - asi :D Teším sa na nedeľu a zaujímavý pretek. Tak ciao v nedeľu, idem doladiť, "Žernosecký rizling" 2005 8)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Hmm, rizling by som si aj ja dal, ale zajtra nás čaká ešte kopec roboty. A 25 metrov zas nie je až tak veľa, veď tie gongy majú priemer až 20 cm :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dnes sme mali mensi trening,sice buchol som len 200nabojov :cry: ale trenovali sme na gongy a popre na dost daleko,lebo som to tusil :twisted: Dalej sme si s prče dali shott off,roztrel a kua tak to chlapov chytilo ze furt ma dusili aby som len snimi buchal.Ale vyhral som loptu :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Dajte gongy na 5m, pre mňa a máte kartón Rulandské šedé 2006 z Valtíc 8) Len to nikomu nehovorte :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Toto je sutaz ved to je korupcia :roll: a vraj o nic nejde :twisted: igoca uz studuje ako pojde :wink:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Igoca, dali by sme aj na 4 metre, ale pravidlá bezpečnosti nepustia, minimuj je 7. Keď sme dostavali VI stage zistili sme že máme okolo 30 metrov voľného priestoru. To by bol hriech nedať železá az na koniec. Ja som chcel ešte za tie železá prihodiť No shoot, ale chalani povedali aby som neblbol :D , tak sme too tam nedali :cry: , bohožiaľ.
Za podplácanie je procedúra, za opakované DQ. :(
P.S. Koľko máš toho rizlingu?
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Počúvajte, keď už to tu takto dohadujete.. nejaké to aj pre mňa ....
čo takto pípnuť najprv - imitujúce a po nejakej tej chvíli aj s timerom :D veď ja som nie taká rýchla ako tuto feškovia :D ... :wink: - trošíčku by som ich dohnala :D

P.S: nájdem doma ešte nejaké to Prosecco talianske dobré :D
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Neprejhanate to s tym podplacanim?

Nechajte nejake to miestecko aj pre mna, ja mam tokajsku lipovinu a najde sa aj nejaka ta zlata putna... :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak aspon na rychlo,chcel by som sa podakovat za krasny pretek.Sice narocny ale pekny,hlavne usporiadatelom,klubu Artemis.Dalej rozhodcom,boli ku nam v niektorych situaciach ohladuplny.Velmi prijemnej partii,skupine ktorej som strielal menovite-SIG,rob999,Bionda,Duri,Beno,werty atd.Navzajom sme si boli napomocny,zvlast ja a werty uz mame svoju taktiku povzbudenia :twisted: Zaroven by som na buduce odporucal DQ-noacoakovi za nesportove spravanie-to sa nerobi pred dost rozhodujucim parkurom.Zvlast tie blbe reči :cry: Zaroven som rad ze konečne zvitazil SIG1-za uz moc sebavedomim bbpd :twisted: dobre mu tak :twisted: .Ja sa tesim aspon s bronzu :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"