Súťaž IPSC level I - ArtemiS

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Robo ty mi daj presnost ja ti dam rychlost :lol: kua ja som mal skakavy vykon :oops: 1.parkur 13miesto,2.parkur 1.miesto,3.parkur 11.miesto,4.parkur 2.miesto,5.parkur 14.miesto,6.parkur 5.miesto,7.parkur 1.miesto. :evil: Ale tesi ma ze som si pri siedmom vstupil do svedomia a zabral.Kua ja 115kg vaziaci slon som vas tam ubehal :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Prave som dopozeral parkury co budu na SPL,6.9 :wink: Ved si ich pozrite na stranke ssk-artemis :!: su lahsie ako boli nase na level 1 :shock:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ahoj balistik. neboj sa, nebudú ľahšie :D . Na papiery to vždy vypadá jednoducho, ale realita je trošku iná. Aj na minulej súťaži sme niektoré parkúre chceli celkom ináč, ale počas stavania ma vždy napadne kopec zákerností :cry: Neprídeš kuknúť ?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

den pred sutazou budem v Predajnej predvadzat full auto,ale ked este potrenujem pridem vas tam vyrobit ha.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

:lol:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 23 Aug 2009, 07:46, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ja som spomínal kuknúť, nie strieľať :cry:, toto je level II, takže je mi ľuto, pravidlá nepustia.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zas mi blbol mobil nevadi upravil siom duplicitu aspon takto :roll: Ondro-ak bude cas pridem pozret,ale niesom isty :wink: ja viem ze mi amatery :twisted: nemozme strielat level 2,ale ked sa zapisem do SAPS ano :wink: ale keby som bol v SAPSE-uz by som obcas nevyhral :lol:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

ale prematch by si mohol buchnuť ,to pravidlá nezakazujú . Zaleži to len na hlavnom rozhodcovi :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Beno neprides na prematch :twisted: zeby sme im to ukazali :twisted: ked najdem sponzora na startovne od 20euro vyssie tak pojdem do SAPS.Zial sa musim uskromnit s levelom 1 aj ked ma to laka.Co uz zacina to byt drahy sport :roll:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

BENO napísal:ale prematch by si mohol buchnuť ,to pravidlá nezakazujú . Zaleži to len na hlavnom rozhodcovi :twisted:
Beno, máš zlé informácie. Len pretek úrovne Level I je prístupný nečlenom SAPS. Od úrovne level II môže pretek strieľať len pretekár, ktorý je registrovaný v SAPS, a nič sa tam nespomýna že prematch môžu strieľať aj ner. Najdeš to v pravidlách IPSC, príloha A1. Bohužiaľ pre vás ako strelcov a pre nás ako organizátorov :cry:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"