Súťaže podľa pravidiel IPSC

Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Súťaže podľa pravidiel IPSC

Príspevok od používateľa In - FinitY »

OK. Ako organizátor pretekov zakldám novú tému. Účelom je zistiť, čo strelci očakávajú od jednotlivých pretekov a prípadne to do naśich súťaží aj zahrnúť.
1. kolko parkúrov by ste privítali na preteku?
2. kolko rán by sa malo strielať?
3. privítali by ste aj strelecký súboj?
4. chcete byť hodnotený v kategóriach spolu so strelcami registrovanými v SAPS alebo chcete vlasnú kategóriu, povedzme neregistrovaný?
Dúfam že budete odpovedať k veci, účel nie je hľadať rozdiely medzi strelcami, chcem vedieť ako postaviť pretek a osloviť čo najviac strelcov. OK?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja som ti uz svoj nazor vravel,ale k bodu 1.Parkurov okolo 6,to aj robite super.2.ran okolo 130,3.suboj shoot off-ano super navrh,4.byt aj medzi ostatnymi nech vieme ako na tom sme,ale tak ako si to urobil na jar bolo super.Videli sme aj to kde sme medzi ostatnymi aj sme kvazi neprofici boli hodnoteny zvlast.Priam sutaz u vas na jar bola ako WFC.Na takom principe to asi u nas funguje :wink: Tento rok som absolvoval tri sutaze level 1,Zaciatok Sielnica,Zilina,Cachtice.Klubovka Werty.Podla mojho nazoru co do pestrosti parkurov,usporiadania,nerusivych vplyvov na strelca,bufet,super nalada bola c.1 Sielnica usporiadatel klub Artemis,2.Chachtice-vyborne parkury,super rozhodcovia-len niektore rusive momenty.3.bez rusivych momentov len asi to malo daleko od levelu 1.Nevedel som ci som na IDPA,alebo v bludisku,alebo IPSC.Keby som mal hodnotit aj klubovku u wertyho a spol,je spolocne na 1.mieste s Artemisom.Aj ked asi malo byt na to ine vlakno ale vopchal som to sem,moj nazor. :lol:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Balistik, pokiaľ bude dobré počasie a pretek pôjde rýchlo tak ten súboj dáme, a dúfam že sa niekde v pavúku stretneme :( . S tým hodnotením všetkých dokopy je to trochu problém. V divizii môžeš skončiť o pol percenta pre domňov a potom keď nahodíme všetkých dokopy tak sa to môže zmeniť až tak výrazne že ja budem pred tebov. Zato som to tak rýchlo stiahol z netu (marcová súťaž). Potom ľudia vyvolávajú, že sme niekde spravili chybu a pritom žiadna chyba nenastala. Proste je to WinMMS. Ale budeme to robiť aj naďalej takto :cry: . Pre tých ktorý tam neboli vysvetlím. V marci na Sielnici sme otvorili divizii Standard, Production, Open a Neregistrovaní. SAPSkary sa prihlásili do STD,PRD a OPN. Ostatných (ktorý neboli členmi SAPS) sme dali do divízie neregistrovaný. Má to svoje výhody ale aj nevýhody. Potom sme pre porovnanie nahodili všetkých dokopy aby sa mohli porovnať aj s ostatnými divíziami.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ale bolo to super,ked vieš ze s vyse 70-80ludi som bol 21myslim.To ma teši a to som nemal este formu po zime :twisted: Este ku jarnej akcii-sutaz mala vsetko to co level 1 ma mat.Peknepehladne parkury,nie vela nonshotov,trocha boli sice popre dalej,ale aspon som porazil v niektorych parkuroch esa-to ma tesi ze niesom az taky jogurt :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

1; 5-6
2; 100-120
3; neviem
4; zvlast
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Z ničoho si nerob hlavu, to čo robíte v Sielnici robíte už roky dobre,spolu s Komárnom máte najlepšie preteky v úrovni level I,myslím že aj organizačne ako aj kvalitatívne čo sa parkúrov týka. Všeobecne treba zatlačiť na dochvíľnosť pri zahájení aby sme nezačínali namiesto o 09.30 o 10.30 lebo ešte vola Juro,Mišo Jano že zaspali a podobne,čo je ale celoSK problém
Držím Vám palce vo vašej práci a teším sa na preteky u Vás.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ja si hlavu nerobím z toho čo bolo, to je za nami. Vidím že na Sielnici sa vám páči, to je účel. Ja som chcel len spraviť prieskum, čo strelci očakávajú od pretekov. Kolko rán, kolko parkúrov, aké parkúre. Niekdo si povie že 130 rán je preňho veľa, niekomu je málo zas 80. Niektorý strelci chcú pretek vyvážený (3 krátke, 2 stredné a jedna dlhá situácia), niekomu je to jedno. Čo sa týka počtu rán, tam sa dá ísť od 60 do 140. čo sa týka počtu parkúrov aj ja si myslím že 6-7 je optimum. Hlavne ma zaujíma názor strelcov ktorý nie sú registrovaný v SAPS, pretože level I by mal byť pre nich. Či chcú byť hodnotený spolu so SAPSkou alebo zvlášť. Či chcete stadges jednoduché alebo aj zložité (kde je niekedy väčšia pravdepodobnosť DQ - uhly, atd). Takže nechajme hodnotenie toho čo bolo a dávajte návrhy čo by mohlo byť.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

A - Nedeliť na registrovaní a neregistrovaní, ale len podľa divízii.
B - Navyše zvlášť vyhodnotenie neregistrovaných strelcov je SUPER
TEŠÍM SA NA SIELNICU - nebol som u Vás
:D :D :D
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

To Igoca. To čo ty navrhuješ, to by znamenalo dvojo oficiálnych výsledkov. Vieme to spreviť tak, že sa zaprezentujete po divíziach a potom ja hodím na web aj výsledky zvlášť tých, ktorý pri prezentácii nahlásia, že nie sú registrovaný. Alebo, priamo v preteku spravýma aj divíziu neregistrovaných a potom po preteku len tak pre zaújimavosť nahodíme všetký divízie dokopy. Nemôžem vás vyhodnotiť aj v divízii napr. STD aj v neregistrovaných, to je ako keby som ja chcel byť hodnotený v STD a potom aj v PRD. Oficiálen sa dá len jedno. Buď budeš ako neregistrovaný v nejakej divizii(STD, PRD, OPN) alebo budeš zvlášť.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Sorry, myslel som to ako výsledky pre WFC, nie double. Ale to dohodnete s glock34 8)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Jedná si tio výsledky do vašej WFC ligy? Pokiaľ áno, to vieme spraviť, a následne zaslať tomu kdo dopĺňa tabuľku. Toto nie je problém.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

moje odpovede sú:
1. parkúrov 6 presne podľa toho, čo si písal (3*krátka, 2*stredná, 1*dlhá)
2. optimum je pre mňa 130 včeličiek (mimo súboja samozrejme, tam to
môže byť aj 300 :) )
3.súboj samozrejme áno
4.vyhodnotenie spolu s ostatnými.
k tomu vyhodnoteniu, WFC hodnotenie pravdepodobne ostane mne a pokiaľ mi pošleš po preteku výsledkovú listinu po stage, tak to bude síce málinko pracnejšie, ale viem si vytvoriť vlastnú WFC listinu aj keď budú strelci rozhodení po všetkých divíziách. Osobne držím Sielnici palce, lebo je to krásna strelnica, hoci som tam bol iba na našich služobných MS, tak som bol uveličený. rád si tam v budúcnosti zastrieľam (ak sa termíny nebudú kryť s ŠSS :wink: )
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

1.parkury 6 situácie kludne v pomere 2-2-2
2. počet rán 100-150
3.súboj,kto má záujem,nech sa páči - víťaž berie bank
4.vyhodnotenie pri level I samostatne ,myslím že je to motivačné, a pokiaľ sa to dá tak ako doposiaľ , len tak pre zaujímavosť aj celkovo,v Sielnici ste s týmto nikdy nemali problém
a ešte niečo,viac prísneho oka na mierenie si na nohy,uhly,prst na spúšti a podobne,niekedy stačí aj napomenutie a pre druhý krát si dá pretekár strelec väčší pozor.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

In - FinitY:
1. Cca 6 (3-2-1, prip. 2-2-2). Radsej zlozitejsie stejdze nez jednoduche.
2. 100-150 ran
3. Nemam skusenost, ale rad skusim. Cize ANO.
4. Mne osobne nevadi, ze strielam so subkompaktom aj vedla ludi s ladenymi fullsize zbranami. Takze som za spolocnu diviziu pre vsetkych neregistrovanych, kvoli porovnaniu s moznostou vidiet na zaver aj celkove poradie vsetkych ucastnikov vsetkych divizii.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

moj nazor je taky ak je to sutaz aj pre neregistrovanych tak vysledky spolu preco to nejako rozdelovat, ak chcu nech si to potom sami porozdeluju kto chce ako chce aj WFC si potom moze urobit samotne vysledky, vlani som bol na Grand Power Match-i a nebol som registrovany a dali ma do vysledkovej listiny (aj ked uplne na spodok :cry: ) ale neboli ziadne delenia na takych a onakych
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"