II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

inspiring_wu

II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

Pozývam priaznivcov koktavého železa na II. kolo WFC-Rachotu, ktoré sa uskutoční 5.septembra na strelnici v Predajnej (okr. Brezno). Predpokladaný program:
8:00 - 9:00 prezentácia (zvítanie, srdečné objatia, bozky a slzy)
9:00 prvá rana (dúfame, že nie aj posledná)
počet parkúrov predbežne 6
počet rán do 130
v areáli je voda, elektrina, altánok, ohnisko, gril, podávať sa bude guláš, komu guláš nechutí, podám mu aspoň ruku :)
možnosti ubytovania pre cezpoľných sú v okolí bohaté, o možnosti ubytovať sa priamo na strelnici sa ešte musím podebatiť so správcom.
štartovné 10 €
vyhodnotení budú traja najlepší v celkovom hodnotení, traja najlepší WFC a tri najlepšie ženy (ktoré týmto tiež srdečne pozývam)
marek
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Marecku tešim sa :twisted: asi budem mat volno,ale cez vikend upresnim,ak nie aj tak budem mat volno :lol: len naboje uz nemam :cry: musim doplnit zasoby,kua Silenica,nejaky trening,Predajná :roll:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Jáá sa hlásim tiež :twisted: :twisted: :twisted: Náboje tiež nemám ale na guláš prídem :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

SIG Squad sa hlási ak ešte budú náboje. Počet 1+jedna
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Mňa sa už nezbavíte - idem. A nad nábojmi neskučte. Koncom augusta zoberiem 10000ks 147grs a je vymalováno. Kto má záujem a € nech mi pošle PM. Ja pošlem číslo účtu na zálohu a cestou z Aresu Vám ich rozveziem. Smer TO>PD>TR>MT>DK>RK>BB. Rozvozné je 11€ v každej destinácii. :D
PS: Hilzne znižujú cenu !!!
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

No, len aby to nedopadlo ako v Klastore pod znievom. So Zuzkou sme sa tesili na vecerne grilovanie a opekacku a nic z toho. Vsetci sa rozutekali hned po preteku... :(
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no prsalo... inak skoda ze sme sa nejako nedohodli, my sme tam ostavali do nedele
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

uz je to inak zabezpecene,ako klub tam budeme uz aj posobit.Takze mozme dakedy dat len grilovacku a obcasnu strielacku.Neda sa behat cely den,12hodin na nohach a este veselo grilovat :cry:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

grilovačka v kláštore bola v piatok a celkom pekná, Cyrko aj so Soničkou sa postarali o klobásky a my s igocom sme sa hostili. V Predajnej nie sme obmedzení ničím, ani grilovačkou pred pretekom, ani grilovačkou po ňom. Teším sa na vás, zase to raz bude palba :)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

V klastore sme po preteku aj my prespali v Beniciach.

Este aj s Igorom sme stihli ist na veceru a pivko...
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

kedže je to tu trochen mrtve, tak si dovolím prezradiť, že jeden parkúr bude zložený zo štyroch rovnakých štandardných cvičení, ktoré sa budú strieľať 4-mi rôznymi zbraňami. Balistik poskytne K100, Dušan Hajro svojho Siga, ja dám do obehu G17 a Shadowa. pred každou skupinou terčov bude stolík a na ňom vždy iná zbraň. to sa potom uvidí, komu sa s čím bude najlepšie strieľať :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

uff to skor bude test zbrani ktora kolko vydrzi,lebo rataj cca 40ludi ako u nas,aspon 10ran s kazdej,jeden da olovak,druhy plastak,alebo celoplast!aspon aby to bolo objektivne mali by sme dat jeden typ streliva,navrhujem kupit 147grn ARESY.
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Balistik netrap sa,kto si čo napaskuje to bude aj strielat nemozme predsa niekomu vnucovat naboj akym sa bude strielat mozno to nebude len test zbrani co vydrzia ale aj spapaju..........!!!!!!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

uz je to vysvetlene volal som s Marekom,bude jeden parkur zo styrma zbranamy na stoloch po 5ran v kazdej,parkur na zbran 5ran.Viac prebereme v Sielnici.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

uz je to vysvetlene volal som s Marekom,bude jeden parkur zo styrma zbranamy na stoloch po 5ran v kazdej,parkur na zbran 5ran.Viac prebereme v Sielnici.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"