II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Ja si myslím, že väčšina z nás si ani neuvedomovala, že akou zbraňou práve strieľa. Ja som sa snažil nastrieľať čo najrýchlejšie a čo najpresnejšie a nemal som čas si uvedomovať rozdieli v zbraniach. Priznám sa neviem ktorá kopala najviac, ktorá sa ako držala a ktorá mala akú spúšť. Sústredil som sa na súťaž a neuvedomoval som si rozdieli.
Porovnávať zbrane sa dajú iba mimo súťaže. Môžeme sa raz stretnúť a porovnať všetky možné zbrane a potom uvidíme komu aká sedí v ruke, koho ktorá kope menej a ktorá má akú spúšť :wink:


Toť môj názor 8)
friendly_beaver

Príspevok od používateľa friendly_beaver »

vsetko bolo myslim uplne o.k. ludia boli vsetci super, nalada velmi dobra,gulas este lepsi a preto nam nakoniec vyslo slniecko a usmev na nasich tvarach :D :D teraz treba kazdy vecer samansky vyvolavat pekny cas na nedelu, nech sa nam z nasich milacikov dobre striela a nech sa vsetci stretneme minimalne v takom zoskupeni v ako sme boli v Predajnej :D :D :D
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

...práve som objednal ideálne počasie na nedeľu...trocha pod mrakom, to aby vám slnko nesvietilo na mieridlá a trocha chladnejšie, to aby ste sa nepotili :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

:D :D :D - hurááááááááááááá, glock34 sa našiel :!: Peťo mal si zaracha :?: :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

rozmýšľal som, prečo igoca šíri dezinformácie ohľadom noacoaka a potom mi to došlo, nevie mu zabudnúť, že ho vyhlásil ako tretieho v poradí v kategórii žien :)
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

:lol: :lol: žeby??? :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

musim sa noacoaka zastat,on len chcel aby aj igoca uz konecne vyhral!chudak robil nam vysledky a vy takto,ved šlapal ako bejk šaman jeden.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to bbpd: BINGO :D som za srandu, ale nepadlo mi to po celodennej makačke, a zvlášť od kamosssa, dobre :(
Naposledy upravil/-a Igoca v 08 Sep 2009, 14:34, upravené celkom 1 krát.
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

... 8) ja sa Igocu zastanem... ešte aj prštek si poškodil a pozrite ako strieľal! Poškodený a ako strieľal!!! :lol: :lol: Igoca, to ti to dýchanie tak pomohlo ?? :D:D:D
Balistoil, aký chudák????? :oops: :shock: .... chudák je len ten čo nemôže!!! A veru ja žiadneho WForáka takého nepoznám! :wink:
P.S a hádam dožijem, keď budeš mať :D Balistoil toľko čo Irogesku dnes a popozeráme výsledky potom :D:D:D :lol: :lol: - viacerí sa tam aj na vozíku dáme dotlačiť :lol: :lol: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Prehoďme list. Ďakujem za podporu , aj motiváciu, aj podjeby.
Do Tekova som si nachystal VEĽKÉ prekvapenie.
Bude sranda! ...a veľmo veľká.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

K testu zbraní, len podľa mojich pocitov.
SIG pre mňa dajaký priveľký a neohrabaný. s K100 som netrafil popra / ako vždy / Glock v pohode, Shadow presný a dobre sedí, ale som strhol poslednú ranu na IPSC terč. Moje poradie: 1.Shadow - 2.Glock - 3.K100 - 4.SIG. A to som Heavy K100 Positive. :oops: :? :oops:
OT: Po poslednom preteku 6.9. v Hruštíne, kde som odskúšal zopár zbraní - celokovových, dokonca raritu Arrow TS Špeciál na IPSC, som došiel k názoru, že lepšie nastrieľam z kovových zbraní, ako z mojej špeciálne vyladenej K100ky. Zase druhí čo skúšali moju K100, boli s ňou vytešení a omnoho lepšie nastrieľali, ako zo svojej zbrane :!: Háááááááá a včuľ buďte múdri !
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Igi že by to bolo tím medzičlánkom (tebou) :twisted: :twisted:



PS: nič si s toho nerob ja mám podobnú diagnózu :D :D
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nič si z toho nerobím, natoľko ma poznáš :D Ale kúrňa ma to serie :evil: :twisted: :evil: a to tak že značne. V Tekove, ak budeš, pozri čo budem mať na stage v ruke. Možno Ťa vystrie, ale áno, je to tak :!: :?
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ja som testoval naraz K100, G17 a SP01 a poradie by som dal rovnako.

S K100 sa mi podarilo nasrtielat 4 z 5 ran pod jednu lepku a to z prebyjanymi Aresmi.
a to nie iba raz!

Pockajte ked sa dostanem do Tekova, tak vam ukazem ako sa to robi! 8)

:lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

a čo, :D :lol: :D čo ako sa robí
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"