II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

chlapci a dievky, z vás by detektívi neboli ani náhodou :) však si prečítajte ich príspevky po teste zbraní a hned sa rozsvieti žiarovečka :)
mimochodom, mňa to len teší (teda nie to, že nemáte deduktívne schopnosti, ale ich voľba) :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Chlapi, ale k týmto kvérom budete potrebovať ešte viac súčastok na výmenu ako tomu bolo doteraz a firmu čo vám to naladí máte až na Morave :lol: :lol:

Aj ja vám v blízkej budúcnosti ukážem novinku a verte že budete slintať. 8) :twisted:

V Tekove sa teší kompletný SIG team.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

robie, robie, to je závisti :) na tejto zbrani niet čo ladiť a s tými súčiastkami to tiež nevidím tak blede :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

len na urcitej zbrani niet co ladit,ale ja mam aj to este poladene.Velmi nerad opustam farby k-100 ale ved ma poznate :lol: ale uz teraz nech werty vypisuje diplomy,ja bbpd,igoca,nejak to uz dohodneme kto bude prvy :twisted: ps-tak do siga keby som isiel uz som bezdomovec,aj teraz mam problemy :roll: ticha domacnost :evil:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Rastík, diplomy už možno werty píše, no staviam stage s Maťkom (Xmaster) ktorý zhotovil našu prvú kývačku, zajtra doladíme závažie lebo behá pomaly pre rýchlych strelcov a dáme jej zaujímavú vzdialenosť :twisted: :twisted: S novou zbraňou a ľavou rukou - no neviem, neviem :P
A nie že budeš kotol meniť v nedeľu! 8) Dúfam že aj Marek si už oddýchol.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

kotol domenime uz dnes ale svrbia ma prsty asi zbehnem poskrabat ho :twisted:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

glock34 napísal:u wertyho Vám dám čuchnúť k môjmu G34, všetci budete po ňom slintať :lol:
Zvaracku si donesiem vlastnu :lol:

Ahoj banda WFC uz som tu... na skok... Tiez ste mi chybali ale verim ze zajtra sa uvidime :shock: :wink:

Igoca... Balistik...
Mate stastie ze je tesne pred pretekom a nechcem nejak rozladovat vasu formu ale zajtra vecer sa do vas obujem ako baca do krpcov :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"