2 súťaž na Horárni v Novom Tekove 13.septembra 09

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja by som len rad poznamenal ze to bol velmi fajn pretek, kde nechybala dobra a pohodova atmoska a to je asi ten najdolezitejsi predpoklad pre dobre podujatie. Cim viac takychto sutazi tym lepsie.
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

hlavne nezabudnite pre diplomy a ohodnotenie pre našu divíziu žien, dievčatá sa fakt snažia tak nezabudnite !!!!myslím že prídu aj kuk do Komárna tak sa pochlapte a okrem Roba a mňa prineste aj vy niečo ?!?!?!viac skutkov ako reči........
Ďakujem všetkým ktorí mi priali za podporu aj tým ktorí mi neželajú s odkazom aj tak strieľať neprestanem.Ďakujem všetkým ktorí sa pričinili o pekný pretek je vidieť, že naberáme skúsenosti vo všetkých smeroch.
Špeciálne DAKUJEM Mirkovi...cmuuuuk.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Dušan, však sme vás tam vymákli. Nabudúce vám aj foto urobíme :lol: A čo na to Peťa hovorí? A mimochodom, už strieľaj s inou zbraňou, chalaniská sú už nešťastí. Však ten SIG je len na orechy. 8)
Už to niektorí menia na iné značky a stále nevyhrávajú 1. miesta. No ja neviem čím to je ... :twisted: Mne ešte SIG nepomáha, no čo už šak som len jogurtík. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Aby vas smiech nepresiel nech sa paci ceresnicka na torte Mozte si zapnut i HD.
Takto to vyzera, ked sa prerusi pretek a clovek zje tu veliku porciu a este dojeda po priatelke.
PS nemusel som vecerat :P
http://www.youtube.com/watch?v=lTuYjwQk6b4
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Rastík veď si bol ako mnohí z nás :lol: :lol: - missky musia byť :D:D:D- SIG1.... kto trénuje- podráža kamarátov :lol: :lol: :lol: - videl si koľko súdržnosti :D a optimizmu si našiel, ani len hnevať si sa na seba nemohol :lol: :lol: - že ti to nevyšlo- :lol: 8) :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Robo neda mi napisat len to co pisem furt,pokial zbran splna urcite parametre,ma dostatocnu kapacitu zasobnika,da sa to buchnut aj pistolou vz.82.Ak nevies co to je spytaj sa miraclesa alebo wertyho.Ak by bola mal by som aspon tri zasobniky pojdem aj snou.Ak myslis na menenie zbrani sig je fajn ale ja sa musim drzat pri zemy,moj strop je uz asi Shadow.Mal som skoro vsetko,alebo som skusil uz skoro vsetko dostupne.Na zaver nech sa vam dari v Komarome :wink: odkaz Dusanovi Hajrovi uz nas zacinaju sledovat coraz viac -vies o com hovorim.Mam echo :!: Uvidim ako dopadne plan na november tak by sme urobili shot off WFC.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Rastík (Balistik), šak jáááá som nikoho nemenoval!!!!!! :wink: My ťa radi máme a v Komárne nám smutno bude. :cry:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja len ze kto meni zbrane :roll: ja uz mam tretiu na IPSC, :roll: :twisted: Ja musim makat teraz cez vikendy lebo som menil sluzby kvoli Tekovu.Takze az u mna mozno oktober,len ty nasi chumaji mi dali just ked budu akcie sluzby tak ze budem po nocnej,co uz aspon budete mat sancu.Dokonca na Cachtice budem az po dvoch nocnych,ja som uz asi na tento rok s WFC skoncil :evil:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Neopováž sa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozko nemam sancu,musis tahat teraz ty.Ja som vravel ze som si musel teraz urobit trocha naskok lebo uz nestihnem ine akcie,iba ak urobime nasu klubovku pre pozvanych.Taku ako kedysi spominas,co sme robili :?: ked budem menit prichadzam o prachy ... :evil:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Počuj ty - tunajší pokušiteľ! :lol: :lol: :wink: nevyplačkávaj! ..... veď ty nechceš , aby sme ťa ľutovali! ale pokúšali!!! :wink: :lol: ....
Vezmeš rodinu, budú ťa na fúriku tlačiť po parkúre a ty budeš jedným okom spať a jednou rukou strieľať :D:D:D :lol: :lol: - vieš dobre, že tí s luskáčikmi tlieskajú všetkým bez rozdielu a aj úsmevov máme na rozdávanie a s Jožim -SIG1 aj missiek na rozdávanie!.... :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja to skusim,vymenit ale neslubujem.Naznaky od ludi aby som vstupil do extraligi su u mna zatial nulove.Kua taku atmosku a partu nema hoc kto :lol: taky relax ,sranda,misky,coraz viac zien vo wfc -to je super.Ozaj mam oatzku na glocka 34-co ides buchat k-100 :?: alebo vyvarenym glockom :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Aká extraliga o čom hovoríš, ja ťa budem na tom fúriku tlačiť a strieľame WFC :twisted: :twisted: :twisted:

Hádam nevymeníš tie naše fajné baby a stále ich je viac a viac ( a potom prečo mám toľko misiek keď čumím len po nich ) za extraligu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Jožo ked tak pokukuješ po tých babach tak dávaj pozor aby si nechytil neaku odrazenú gulu (kočky tam maju aj doprovod :( )
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Joži- napísal si to tak ako má byť- výhovorky majú byť až po nezdaroch! ( ako v rozprávke- výhovorka stojí groš :D - u nás aj euro :D) :D:D:D :lol: :lol:
Balistoail - ak ti budú za to platiť a do práce viac nemusíš- tak tam choď ! .... inak -na čo by si to robil??? Pre gumené trenky???? ... hold ty vieš..... :wink:
Tvoje olejové miesto nikto nenahradí :twisted: :wink: !!!! :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"