Pepper ball

inspiring_bell

Pepper ball

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Dobry den
Chcel by som sa spytat ci ste o tomto nieco uz poculi?? Vyzera to ako dobra zbran na obranu a zrejme je to ucinnejsie nez plynovka aj s vacsim dostrelom.. http://www.pepperball.com/law/products.html#sa4 tu je link a
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Vyzera to skor iba ako ine zariadenie ako gas-ram na strielanie peprovych projektilov. Niekde som videl peprove projektily cal .41 do RAMky, ale nevidim v tom zmysel. Skor trafis plynovkou oblak plynu pred seba ako tymto trafit :roll:

Tato konkretna zrejme ani nebude volne predajna, kedze to nevyzera na CO2...
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Idealne do podpazneho na skryte nosenie :D
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

podla typov streliva, by som povedal, ze to bude na law enforcement ucely. a myslim si, ze dostupnost na civilnom trhu bude problematicka.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

No vzhladom na to ze sa to nedovaza ani do SR ani ČR tak je dostupnost miziva...a este k tomu ze to pouzivaju a predaju to len policajtom zrejme...pozeral som program o tom a vyzeralo to zaujimavo ale na video co som kukal to vyzera byt ovela lepsie ako plynovka.... http://www.youtube.com/watch?v=zU9g3jdI ... re=related tu je video pozrite az do konca lebo je tam este predtym nejaky chlap s nesmrtiacimi nunchakami a nakonci je to ale je tam puska asi. no ale vyzera to slubne :D
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

to lynk
a to si videl tu v sr?
eloquent_lamarr

Príspevok od používateľa eloquent_lamarr »

Zbran ktora dokaze vystrelit toto strelivo zozenies bez problémov (obycajna paintballova zbra ), no strelivo asi nezozenies. Na sebaobranu je to nepouzitelne, tie zbrane maju velkost cca MP5ky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"