Figurina

DOBERMAN
prispievateľ
Príspevky: 131
Registered for: 13 years 4 months

Figurina

Príspevok od používateľa DOBERMAN »

Chcel by som sa opytat ci neviete ci sa da zakupit aj na civilnom trhu nejaka figurina alebo panak na ktorom by som mohol trenovat udery a kopy plnou silou aj na vitalne miesta.dakujem
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Myslim ze toto je duplicitna tema.......
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Neviem, či je to tak, daj link diskusie, cez hľadať som to nenašiel.
HUNTER
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa HUNTER »

Zdravim. Uvazoval som o kupe boxovacieho vreca na drilovanie uderov a kopov a na internete som narazil na toto: http://www.titansport.sk/doplnky-pro-bo ... black.html . Cena toho Lonsdale fitnes strike strike bag je o dost nizsia ako cena klasickych boxovacich vriec s vyskou 180cm, a zda sa mi to aj praktickejsie. Chcel by som sa spytat ci s tym mate niekto skusenosti,co si o tom produkte myslite a a ci je to dobra treningova pomocka na drilovanie low kickov atd. Ja osobne mám trosku obavy ci to vydrzi naozaj tvrde udery a kopy. Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Hunter, nie je low-kick ako low-kick. :wink: Ale predpokladám, že nebudeš žiadny dorastenec, skôr "odrastenec" a v takom prípade by si asi mal staviť na niečo konvenčnejšie. Prečo? Čisto môj subjektívny pocit. Tiež som si chcel kúpiť tento pytel a možno to ešte aj spravím, až sa budem sťahovať. v každom prípade, pochopil som, že je nafukovací a to ma máličko odradilo. Piesok a/alebo piliny sú predsa len o inom. Ale nechcem, aby to vyznelo, že teraz odrádzam teba. Zbehni do Sports Directu a nechaj si ho predviesť. Sám uvidíš a rozhodneš sa. Mne to stále príde len ako taký kompromis do bytu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"