Obrana pred psom

inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

arisov prispevok ma vobec neuraza, a akceptujem ho, aj ked by som zvolil iny postup. :)

7-ranovy? co nosis? 1911?
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

glok 14, alebo ten model, bratm. S lazerovym navadzanim.


Dodatok: v oboch príspevkoch išlo o iróniu. Zároveň, prosím diskutujúcich aby svoje teoretické hypotézy nepodávali ako osvedčené recepty na riešenie obrany voči psom.
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa Akira »

pozrite si toto http://www.youtube.com/watch?v=cK6Hbg1fDcU
od casu 0:37:19 :P
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

No tak ustat boj z vlčiakom sa da vlastna včerajšia skusenost, pes siel 3 krat dole -na zem zakaždim sa však majitelovi výšmikol a zase po mne, zatial som bol bez urazu.ked si ho bral posledny krat tak mi na rozlučku cvakol po ruke a na dlani mam 2 štichy. bol to taky pekný čierny vlčiak. Inak ten vyraz psa ked ho držite na zemi a a on sa nemože hybat tak to je :twisted: :evil: :twisted: brutal
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

akú to má dohru s majiteľom?
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

z mojej strany ak pojde veterinarovi a pes bude OK tak ziadnu. da sa povedat za istu chibu som spravil aj ja - nemal som mu prejst za branku. co sa pri mojej praci sem tam ale musi.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

Ak si zlozil utociaceho vlciaka holymi rukami pripadne nohami a obaja obja ste zostali v celku, tak velky respekt. Mozes to trocha popisat?
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

Tak ono velké šťastie bolo to že keď preskakoval "bránku" tak sa zachitil zadnimy a vlasne spadol takže som nevchitil plnú silu a ked sa postavil tak som bol dost blizko na to aby som ho chitil pri ušiach otočil na chbat a polahol takž nemohol ani kusat a vobec neškrabal - asi to nečakal. Potom prišiel majtiel a snažil sa ho 2 krat zobrat no pokažde sa mu vyšmikol a stale som ho tak isto polahol az naposledy ked ho majitel držal ož za obojok tak sa mu podarilo drapnut mi ruku chitil zápestie ale naštastie nosím kovoví pevný náramok a tak mi necvakol šlachi a žili ale zakusol mi do dlane a ja mam 2 štichy medzi palcom a ukazovákom.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

takže sa jednalo o slabého vlčiaka tzv. domáci samorast. Mal si šťastie.

Ak by si narazil na sebavedomého, vykúsaného vlčiaka- skončil by si na chirurgií.
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

to som aj pisal ze som mal stastie, ono vseobecne obrana pred necvičenim- nestražnim psom je podla mna dost o štasti
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Janco nič v zlom ale akosi sa mi to nezdá... Ak to aj bol samorast ako povedal peterson,myslím že by sa tí trikrát za sebou nepodarilo to isté. Z tvojho opisu išlo o odhodlaneho psa, ktorého cieľom si bol ty. Celé mi to príde ako rozprávka,nič v zlom.
P.s. necituj posledny príspevok...
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

bol to domaci, agresivny, necvičeny, vlčiak a ako povedal pterson samorast.prečo mysliš že sa neda spravit to iste zo psom 3krat- chitit za hlavu a položit na chrbat -toto robim so svojimi psami ked sa s nimi hram takže to je trochu nacvičene sice labrador neni vlčiak.a ako pišeš o tom odhodlani tak si branil svoje uzemie na ktore som ja vnikol, takže podla mna bol odhodlani ma bud vyštvat alebo porazit
inspiring_cannon

Príspevok od používateľa inspiring_cannon »

Obrázok
vigorous_sammet

Príspevok od používateľa vigorous_sammet »

Čítal som si tému, ja len doplním o moju skúsenosť. Kaser ANTI HUND. odskúšané na dobermanovi. rozbehol sa voči mne, bolo bezvetrie no aj tak som nemal taký reflex aby som pred tým, ako ma kusol vytiahol kaser. bol som v šoku a kusol ma len do gatí a začal ma trhať. vtedy som vytiahol kaser a strekol rovno psovi do tváre. Možno som sa bál že sa aj nič nestane no hned ako to vystreklo, pes pustil začal totálne knučať a šúchať si hlavu o zem.nemal šancu asi 5 minút niečo spraviť ten pes. potom sa z toho šoku preberal asi 10minút.

ak môžem doporučiť nakupujem tu - bez opletačiek, rýchle vybavenie

http://armymarket.sk/sebaobrana/obranne ... ihund-50ml
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa Bauer »

http://www.cas.sk/clanok/304666/fatalny ... ladik.html

Kam to len od toho chodníka dokáže odskočiť...

Použijúc Romanove výstižné slová:
roman napísal:Klavesnicovi kontraktori : davajte tipy. Ja si zatial skocim kupit pukance
kilco55 napísal:.. keby som mal pri sebe svoju čz 85 tak by v nom asi skončilo 16ks 9mm luger ...
Tak veru, dávajte tipy jak do toho psa chcete vysypať celý zásobník...dnes je nedeľa, akčný piatok som nestihol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"