Nunčaky

vigorous_bose

Nunčaky

Príspevok od používateľa vigorous_bose »

Co si o tejto zbrani myslite na sebaobranu v kombinacii s kaserom?
Nechcem sa hrat na Bruce Leeho ale pride mi to este lepsie ako teleskop.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

No a ak práve nie si BrusLí tak teleskop je oveľa vhodnejší, lebo nie je tak náročný na zvládnutie ako Nunchaky a je oveľa menší v zloženom stave ak chceš zbraň nosiť vždy a všade. Naviac budeš fakt za exota vhodného pre psychiatra ak na niekoho vytiahneš na ulici Nunchaky a spravíš dáku BrusLí figúru.
Najvhodnejšia zbraň na sebaobranu je krátka guľová. :wink:

Lynch
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Viem s tým robiť, ale nie som tomu fanúšik. Podľa mojej skromnej mienky treba zobrať každú krátku palicu zvlášť, t.j. naučiť sa bojovať s dvoma (alebo aj jednou) krátkymi palicami.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Suhlas s Vaquerom a pif-paf, nuncaky sa mi na sebaobranu nezdaju moc vhodne (uz len kvoli stiesnenosti priestoru v akom sa vacsina sebaobrannych situacii udeje), a kratke palice by na toto urcite boli vhodnejsie (pricom ale aj neroztiahnuty obusok sa da pouzit na techniky 'kratkych palic', a s roztiahnutym uz sa daju robit aj paky a spol.).


Gunslinger
vigorous_bose

Príspevok od používateľa vigorous_bose »

A vztahuje sa na to aj nejaky zakon keby som ich mal pri sebe a pouzil ich na sebaobranu tak by som mal s tym nejake opletacky?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

tak ako na vsetky ostatne chladne zbrane alebo ine predmety, ktorymi sa da ublizit na zdravi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"