Správa fóra

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

uz su prec
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

Ahojte,po kliknutí na akúkoľvek tému sa mi začala zobrazovať reklama na RELOADING.SK.Dá sa to nejak zablokovať cez nastavenia(na nič som neprišiel/,alebo to tam bude stále. :D
Ďakujem za odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Navyse to posuva ohranicenie a rozlozenie prveho prispevku na strane...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

chlapi , ved aj to forum musi z niecoho zit
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

je to v pohode, nic neobvykle.
Cechom to hadze reklamy i pomedzi prispevky.
Ale aplikovali si moznost zaplatenia za chod fora a na rok si vypnut reklami na konte 8)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

To je OK, ja to chapem.
Iba som chcel povedat, ze na to zarovnanie prispevkov by sa mohol admin pozriet. Obcas je to rusive.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Reklamy su OK... Len by mohli byt menaj kriklave....

Ta oranzova je hrozna....
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

presne tak,keby boli šedé bolo by to ok. :D
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa tompek »

istý čas som navštevoval fórum FordClub.sk. Tiež tam buchli reklamné panely, a dali sa vypnúť len dobrovoľne platiacim užívateľom, no hrôza.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

mamaro napísal:Ahojte,po kliknutí na akúkoľvek tému sa mi začala zobrazovať reklama na RELOADING.SK.Dá sa to nejak zablokovať cez nastavenia(na nič som neprišiel/,alebo to tam bude stále. :D
Reklamy sú superadminova parketa, s tým nič neurobím. Ale napr. v nastavení subsilver mi ich nehádže. :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Malý návrh k zmene pravidiel:

"5.) Každý má svoj názor a má na neho plné právo. Preto rešpektujte názory druhých. Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, prípadne vy s ním, to však ešte neznamená, že oponent je blbec. "

Na prvý pohľad to vyzerá skvelo a keď som to čítal prvýkrát, tak som tomu aj veril. Naivne som si myslel, že to bude slúžiť pri hádkach či je lepšia AR15 platforma s priamym ofukom alebo piestom, nech sa diskutujúci navzájom nezožerú. Len prax je taká, že kvôli tomuto pravidlu musíme dennodenne čítať o spiknutiach homosexuálov ktorí chcú všetkých konvertovať, o tom že za všetko zlé čo sa kedy stalo, deje či stane treba hľadať sionistov z Izraela, že nás chcú neustále kontrolovať, sledovať a čipovať všetky vlády sveta (ale hlavne tá Izraelská pochopiteľne), veď sa tým znižuje hodnota fóra, vážne to za to stojí?

Veď je na Slovensku dostupných niekoľko desiatok platform, kde sa môžu títo ľudia slobodne realizovať, beo.sk, zemavek.sk, protiprúdu, badatel, vzdor.sk... Toto je ale fórum o zbraniach, nie konšpiráciach. Sekcia mimo témy má svoj zmysel, keď chce niekto poradiť s niečim mimo zbraní a toto je fórum kde užívateľov pozná a dôveruje im. Ale mala by to byť minoritná časť príspevkov na fóre.

Súčasný stav, kde jeden jediný topic ukrajinská kríza má za tri mesiace viac príspevkov než celá sekcia revolvery za celú životnosť fóra je vážne na zamyslenie.

Ak nechcete mimo témy zrušiť, tak by bolo možné urobiť skupinu užívateľov, ktorej členovia by mali právo do tej sekcie prispievať. Do tejto skupiny by sa človek mohol dostať až po čase normálneho prispievania na fórum relevantnými informáciami týkajúcimi sa hlavného zamerania fóra. Pre mňa je ale človek ktorý o zbraniach nepíše nič a rieši len sekciu mimo témy vážne na fóre kontraproduktívny aj keby mal rovno názory podobné tým mojim.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Zoidberg: privilegované prístupy sú napr.na Specunits. Kto chce byť niečo extra- nech funguje inde.
To, že vznikol flejm v bežnej diskusií, pripisujem predovšetkým k netolerancií diskutérov.
Určite som proti tomu, aby jeden diskutér verbálne útočil na druhého, len preto, že má iný názor.
Ja som svojho času dostal zopár napomenutí za prudšiu reakciu v diskusií. Myslím, že som sa polepšil a v súčasnosti sa vystríham silnejších urážok diskutérov.
Ak máme byť spravodliví- v poslednom konflikte vybuchol "Jasom", ktorý počastoval AK47 urážkami a prirovnaniami.
"Roman" to následne zaklincoval , že "ty bukvičák" ... To len na margo-kto- komu - čo.

Svojho času by mňa zato čakala výstraha. Takže by som prosil objektívne nazeranie a hlavne toleranciu. Fórum ma stále slušnú úroveň komunikácie v porovnaní s inými diskusiami.

Ako bolo správne podotknuté, je vecou osobnej slobody, či prispievateľ číta druhé príspevky, či dokonca bude alebo nebude na ne reagovať.

Neťahajte sem Vaše osobné a názorové pocity.
--------------

-ešte doplním, že rozumnejší návrh by bol, aby sa zakotvil zákaz zverejňovania obsahu PM. Nepovažujem to za fér spôsob komunikácie a taktiež za spôsob ťahania argumentov na svoju stranu.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Plne suhlasim s Petersonom, ja tiez necitam a nereagujem na prispevky a temy, ktore ma neoslovili, aj ked mnohokrat su OT ci mimo celeho zbranoveho fora. Ale nie som za ich mazanie ci rusenie sekcii, aj to prispieva k celkovemu (dufam :) porozumeniu foristov a velakrat sa clovek dozvie zaujimavu vec, aj ked to nesuvisi so zbranami... Akurat by som navrhoval prisnejsie davanie banov, vzajomne urazky sem naozaj nepatria
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

peterson napísal: Ako bolo správne podotknuté, je vecou osobnej slobody, či prispievateľ číta druhé príspevky, či dokonca bude alebo nebude na ne reagovať.

Neťahajte sem Vaše osobné a názorové pocity.
--------------

-ešte doplním, že rozumnejší návrh by bol, aby sa zakotvil zákaz zverejňovania obsahu PM. Nepovažujem to za fér spôsob komunikácie a taktiež za spôsob ťahania argumentov na svoju stranu.
Podľa odsekov idem :

Šak nech každý číta , čo len chce .

Môžu sa aj tie osobné a aj názorové pocity .

ALE , preboha , všetko s mierou .....

---------------------------------------------------------------------------------

Čo sa týka zverejnenia PM ???
Ja to proste považujem za , doslova , úbohosť dotyčného , ktorý takéto niečo urobí ....porušenie tých zásad najzákladnejších pravidiel slušnosti . Dalo by sa prirovnať s určitou mierou nadsádzky listovému tajomstvu ...
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

suhlasim s petersonom aj arminusom
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"