Chyby na fóre

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Netreba sa hneď urážať za každú vec. Vieš koľko krát sú tu nezmyselné príspevky, napr aj od teba? Proste niektorým ľuďom sa nedá vysvetliť ze najskôr majú študovať a počúvať a až potom sa pýtať. Keď sa ti to nezdá vtipné tak nereaguj. Hlavne kľud, život nie je internet :wink:
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

COLT: chlape najprv formuluješ otázky jak vietnamec a tým nemyslím pravopis. Potom za to okrem relevantných odpovedí chytneš trocha drsnejšieho humoru ktorý nepochopíš a ideš vyplakávať k Adminom do vlákna o technických problémoch webu. Namiesto toho aby si sa poučil kopeš okolo seba jak trojročný chlapec na pieskovisku a nechávaš tak priestor na špekulácie o tvojej psychologickej spôsobilosti.
inspiring_lamarr

Príspevok od používateľa inspiring_lamarr »

Canis toto ale nie je len internet, toto su ľudia a ako sa tu ma niekto ma niečo dozvedieť keď si tu poniektorý mysla že sú v "holandskej čajovni"?

R tu nejde o moje prispevky ale o nejednu temu, ktorú som si čítal.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Pani taketo diskusie fakt nemaju zmysel. A rovnako nema zmysel diskutovat tu kto zacal alebo kto ma pravdu. Mate zbrojaky, uz nemate 15.
Kaslite na to a piste (iba) k veci...
inspiring_lamarr

Príspevok od používateľa inspiring_lamarr »

d-s napísal:Pani taketo diskusie fakt nemaju zmysel. A rovnako nema zmysel diskutovat tu kto zacal alebo kto ma pravdu. Mate zbrojaky, uz nemate 15.
Kaslite na to a piste (iba) k veci...

Moja reč, tak by to malo byť.


edit electron: prispevky necituj
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

hadam si nemyslis,ze budem-e trestat za ostrejsie vyjadrenia par mesiacov ci rokov dozadu
ano ,obcas tu padnu ostre slova,hlavy vychladnu a ideme dalej
vascinou su to reakcie na hlupe otazky alebo "tazkych odbornikov"

uz sme OT
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

roman napísal:server nestiha, moc sa flakate v pracovnej dobe a klikate na vyhladavanie novych prispevkov
Trosku som sa snazil odsledovat uvedenu chybu: General error....
Mozno pomozem touto spravou adminovi odladit to. Pri prihlaseni asi 15 krat za den, sa mi tato chyba prejavila 6 krat. Vzdy to bolo po vyplneni prihlasovacích udajov a kliknuti na tlacitko prihlasit. Vzdy potom pomohol iba refresh. Pocet uzivatelov na stranke bol 20 az 30, niekedy aj menej. Prihlasenych bolo naposledy iba 8 uzivatelov. Prejavilo sa to na PC, notebooku, tablete aj smartfone. Cize aj Windows , aj Android. Je jedno, ci doobedu, poobede, alebo vecer.
Snad tato informacia trochu pomoze.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

To chybove hlasenie z page 17 pravdepodobne znamena ze connection timeout MySQL je prilis maly.

Treba sa prihlasit do MySQL a pozriet:
SHOW VARIABLES LIKE 'connect_timeout';
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

COLT: píšeš zrejme cez mobil, zbrklo sa pýtaš, máš otrasný pravopis, dostaneš jemne ironické odpovede a hneď si citlivý na kritiku ostatných foristov.
Skús sa viacej zorientovať na fore a zistíš, že mnoho informácií tu už je. Rovnako chcem zdôrazniť, že toto forum nemôžeš porovnávať s Pokecom.sk :wink:

(trochu sa diskusiou zahltila téma, vzhľadom na hodnotu obsahu prosím nemazať- ale presunúť do "veci od veci" alebo "vtipných" ) :)

a pre forum:
COLT napísal:Nie! Nie len to. Včera som si chcel prečitať o tauruse 1911 a znova som len videl že sa tam do niekoho niekto naváža. A nie je to prví krat!
budte ako Jožko :!: 8)

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Adrian napísal:
roman napísal:server nestiha, moc sa flakate v pracovnej dobe a klikate na vyhladavanie novych prispevkov
Trosku som sa snazil odsledovat uvedenu chybu: General error....
Mozno pomozem touto spravou adminovi odladit to. Pri prihlaseni asi 15 krat za den, sa mi tato chyba prejavila 6 krat. Vzdy to bolo po vyplneni prihlasovacích udajov a kliknuti na tlacitko prihlasit. Vzdy potom pomohol iba refresh. Pocet uzivatelov na stranke bol 20 az 30, niekedy aj menej. Prihlasenych bolo naposledy iba 8 uzivatelov. Prejavilo sa to na PC, notebooku, tablete aj smartfone. Cize aj Windows , aj Android. Je jedno, ci doobedu, poobede, alebo vecer.
Snad tato informacia trochu pomoze.
Mne to pod linuxom chodi dobre, bez toho generala ...
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

greenie: bežím ubuntu 1404 a výskyt raz dvakrát do dňa.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Je to chyba na strane servera, je uplne jedno ake pouzivate systemy a prehliadace, pisete to tu zbytocne. To ze ste tu chybu este nevideli, len znamena ze tu chodite malo a mali ste stastie, nie to ze pouzivate "spravny OS".

Pricin moze byt viacero, ale ak to nebezi niekomu na 10 rocnom osobnom PC pod stolom, tak to tazko bude tym, ze server nestiha, toto nie je ziadny portal s tisickami navstev za minutu. Skor by pomohol upgrade fora (toto je dohadom tak 3-4 roky stara verzia), ak nepomoze to, treba sa pozriet ako pisal d-s na nastavenie databazy, co je skor v pracovnej naplni poskytovatela hostingu, takisto ako pripadny upgrade mysql, posledna moznost je asi uz len zmena hostingu.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Nešlo, by obmedziť používanie žltého písma na bielom podklade? Používam subsilver2 a to žlté sa proste nedá čítať, napr. http://webforum.sk/viewtopic.php?f=24&t ... start=1350
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

mne sa zase neda hnede na hnedom podklade ineho template-u :) Napr. aj tmavomodra sa dost naprd cita.

- riesenie - oznacis si text co citas a to pomoze.
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"