Novinky na fóre

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

peterson napísal:Ku komfortu mi trochu chýba to jednoduchšie vkladanie obrázkov ako je tomu na fore GP. Ale každopádne to tu Panzer pevne drží v rukách + jeho "drábi" moderátori :D a to je zárukou dobrej úrovne streleckého fóra v tejto pohnutej dobe
peterson presne toto trapi aj mna, tie obrazky napriklad ale aj to ze niekedy forum strajkuje - napr.dlha odozva.
A co sa tyka domeny tak to bol len taky pokus, nemam ju registrovanu.

Ako som uz pisal v prispevku predtym, toto forum potrebuje technicky upgrade, nie myslienkovy. T.j. zakl. administracia bezo zmeny ale novy soft a hardware.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

"az bude vola, bude cesta."

ej ty jeden Figelov agent :wink:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

tu ide najma o nezavislu platformu
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Zoidberg37 napísal:
Panzer napísal:Teraz už hej :D. Škoda, že sa nedá prideliť ten expert ku konkrétnemu užívateľovi, celkom by to k niektorým pasovalo :D :D
Ja neviem čo ty v tej administrácii robíš, ale toto sa dalo na každom phpBB s ktorým som kedy pracoval :) ak chceš, tak mi daj na chvíľu prístup a skúsim to.
Keďže som už starší, veľmi mi to v tých moderných veciach nemyslí. Ale po tvojom prívetivom upozornení som sa na to ešte raz pozrel a zistil, že máš pravdu.

Takže hodnotenia bežných užívateľov definitívne mením na:

nováčik - 1-99 príspevkov
návštevník - 100-499 príspevkov
častý návštevník - 500-999 príspevkov

Titul expert pridelia moderátori po dohode tomu užívateľovi, ktorého príspevky sú prínosom pre toto fórum.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

som zvedavý či aj tu prebehne nejaké to "kupčenie s titulmi" :twisted: :lol:

Napr. expert za 10 krabiciek Geco v lugri atd :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

vyslovujem poďakovanie za zmenu titulu.

-"častý prispievateľ " pasuje k foristom viac

- už chýba len posledný titul, ktorý by sa mohol dočasne pridelovať extra týpkom za zásluhy pri "budovaní dobrého mena" webfora :wink:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

nieco ako syn webfora? napr. webforson?
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Panzer napísal:Takže hodnotenia bežných užívateľov definitívne mením na:

nováčik - 1-99 príspevkov
návštevník - 100-499 príspevkov
častý návštevník - 500-999 príspevkov
Pozerám, že namiesto "návštevník" sa používa "prispievateľ", čo je aj podľa mňa vhodenjšie. Ostáva už len jediné -- nejak nazvať ľudí čo majú 1000 a viac príspevkov. :D Čo tak "pravidelný prispievateľ"?

Inak trochu som googlil a sme asi príliš prísni. ;) Na ostatných fórach som našiel tituly ako "vymetač fór" alebo "tu som doma" už pri nejakých 400-700 príspevkoch a "častý prispievateľ" už pri 150. :lol:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

na expert navrhujem: Rasto, Panzer, Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Guns a ja sme moderátori, tam ten titul nie je možné prideliť. Rasto je navrhnutý.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 19:25, upravené celkom 1 krát.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Len aby sa to tu potom nezvrhlo na "naháňanie titulov". Aj na našej stránke sa pridelovali "tituly" a dosť často sa stalo, že sa prihlásil nový užívateľ, ktorý síce nemal k danej téme čo povedať, ale už len preto, aby mal ďalší príspevok, dačo napísal. Potom sa človek predieral ničnehovoriacimi príspevkami, aby našiel dačo duchaplné a ja ako administrátor som tieto príspevky musel čistiť a časom dať určitým ľuďom zákaz prispievania... Nakoniec sme tituly zrušili a začali sme udelovať "karmu", ktorú pridelujú ostatní prispievatelia na základe kvality príspevku.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

ja sa vo forach až tak nevyznám, ale napadá ma, že nie každý príspevok experta bude hodný jeho titulu. Skôr by moderátori mohli niak(možno aj farebne) zvýrazniť príspevok, ktorý obsahom a kvalitou odpovedá riadkom experta či odborníka.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peterson: je síce pravda, že nie každý príspevok experta bude hodný jeho titulu ale ak by moderátori mali tú funkciu čo hovoríš, tak by sami museli byť expertmi aby vedeli zhodnotiť, čo je hodné a čo nie... je to argumentácia kruhom :)

Inak ak už sa hráme na navrhovanie titulov, tak prvého experta jednoznačne Gunsovi. :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

určite by mohlo dôjsť k sporom ohladne objektivity a posudzovania z pohľadu admina a moderátorov.
Ale ako dávnejšie Panzer písal: "pravidlo 1. admin má vždy pravdu, pravidlo 2. ak admin pravdu nemá- platí pravidlo1" :wink:

Možno by mohla byť prehladná tabulka expertov niekde pri tomto vlákne, kde by bolo uvedené, že ktorý expert akej problematike rozumie.
Nový foristi by si tak lahšie našli, na koho sa obrátiť .

Ale zase doteraz si každý našiel rady a poučenia, ak niečo potreboval. Foristi vedia sami doporučiť, kto má koho osloviť. Ja som to tak aspon robil, ak ma niečo zaujímalo.

No a záverom mi ešte napadá, že naša slovenská závisť a neprajnosť by sa mohla negatívne prejaviť v "selektívnosti" foristov.
Myslím, že teraz je to dobré ako to je a možno čas ukáže.
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"